Riemer maakt selectie bekend: twee opvallende vaststellingen

222
Riemer maakt selectie bekend: twee opvallende vaststellingen

RSC Anderlecht speelt morgen om 20u45 in het eigen Lotto Park tegen KVC Westerlo. De Brusselaars gaan uiteraard voluit voor de zege tegen de Kemphanen. Trainer Brian Riemer maakte zijn selectie bekend en daaruit kunnen we toch enkele conclusies trekken. 

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Met Dendoncker en Edozie

Aanwinsten Leander Dendoncker en Samuel Edozie zitten in de kern. De kans is zeer groot dat Dendoncker in de basis start, Edozie mag zich wellicht opmaken voor een plaatsje op de bank. Ook opvallend: Dendoncker wordt bij de verdedigers gezet. Zal hij tegen Westerlo achteraan postvatten? Kasper Dolberg zit in de selectie, maar door een kwaaltje start hij mogelijk op de bank. De kans is ook groot dat Killian Sardella en Mario Stroeykens rust krijgen en dinsdag tegen KRC Genk aantreden.

Paars-Wit moet het nog zonder de geblesseerden Marco Kana, Thorgan Hazard en Jan Vertonghen doen. Doordat de kern toch duidelijk wat breder is geworden, moeten de jonge talenten van Neerpede even een stap terugzetten.

Geen Degreef & co

De afgelopen weken zaten jonkies zoals Tristan Degreef, Nathan De Cat en Nunzio Engwanda nog in de kern en soms zelfs op de bank. Het trio zit deze keer niet in de selectie. Zij mogen met RSCA Futures aantreden en daar proberen de eerste punten van het seizoen te rapen. 

De mogelijke opstelling van RSCA: Coosemans, Foket, Simic, Jorgensen, Augustinsson, Dendoncker, Leoni, Verschaeren, Amuzu, Vazquez, Dreyer

Gaat Dendoncker starten?

Meest recent

Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

16
16
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

41
41
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

55
55
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

47
47
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

27
27
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

133
133
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

86
86
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

47
47
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

54
54
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

234
234
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

67
67
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

122
122
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

95
95
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

110
110
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

102
102
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

333
333
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

66
66
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

353
353
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

306
306
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

243
243
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

196
196
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119

Meer sportnieuws