KBVB komt met statement over nieuwe CEO en Mannaert

380 stemmen
KBVB komt met statement over nieuwe CEO en Mannaert

De Koninklijke Belgische Voetbalbond koos ervoor om Piet Vandendriessche te ontslaan. De KBVB is nu naarstig op zoek naar een nieuwe CEO. Vincent Mannaert werd al nadrukkelijk genoemd, maar niet iedereen is van de ex-Club Brugge-topman overtuigd.

Mannaert stelde zich eerder al kandidaat om de opvolger van Frank Vercauteren te worden. Het contract van de technisch directeur wordt niet verlengd. Nu is Mannaert ook volop in beeld voor de functie van CEO. Tegenover Sporza komt de KBVB nu met een korte mededeling.

LEES OOK: 'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Gelanceerd

Het is niet zeker of Mannaert wel voor de functie van CEO gaat. De voormalige bestuurder van Club Brugge kan ook nog steeds worden aangesteld als de opvolger van Vercauteren. "Het proces voor de aanwerving van de nieuwe CEO wordt gelanceerd", klinkt het bij de Raad van Bestuur van de KBVB.

Er is dus nog geen knoop doorgehakt over wie de nieuwe CEO van de KBVB zal worden. "De bestuurders willen zo snel mogelijk de juiste kandidaat vinden. De raad van bestuur waakt in tussentijd, in samenwerking met het directiecomité, verder over de goeie werking van de organisatie."

Belgische soep

Het begint een soep te worden bij de KBVB. De voetbalbond kampt met veel schulden en ook bondscoach Domenico Tedesco ligt zwaar onder vuur. Na het mislukte EK in Duitsland lijkt het van kwaad naar erger te gaan.

Dat werd er niet minder op na de kansloze nederlaag tegen Frankrijk in de Nations League. Ook aanvoerder Kevin De Bruyne hield zich niet in en maakte zijn ploegmakkers bij de nationale ploeg volledig met de grond gelijk.

Denk jij dat Mannaert aan de slag zal gaan bij de KBVB?

Meest recent

Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

27
27
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

113
113
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

21
21
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

146
146
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

20
20
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

191
191
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

29
29
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

27
27
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

64
64
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

113
113
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

179
179
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

805
805
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

156
156
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

223
223
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

196
196
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

181
181
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

288
288
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

47
47
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

53
53
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

194
194
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

541
541
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

269
269
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

253
253
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

145
145
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

93
93

Meer sportnieuws