KBVB komt met statement over nieuwe CEO en Mannaert

380 stemmen
KBVB komt met statement over nieuwe CEO en Mannaert

De Koninklijke Belgische Voetbalbond koos ervoor om Piet Vandendriessche te ontslaan. De KBVB is nu naarstig op zoek naar een nieuwe CEO. Vincent Mannaert werd al nadrukkelijk genoemd, maar niet iedereen is van de ex-Club Brugge-topman overtuigd.

Mannaert stelde zich eerder al kandidaat om de opvolger van Frank Vercauteren te worden. Het contract van de technisch directeur wordt niet verlengd. Nu is Mannaert ook volop in beeld voor de functie van CEO. Tegenover Sporza komt de KBVB nu met een korte mededeling.

LEES OOK: 'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Gelanceerd

Het is niet zeker of Mannaert wel voor de functie van CEO gaat. De voormalige bestuurder van Club Brugge kan ook nog steeds worden aangesteld als de opvolger van Vercauteren. "Het proces voor de aanwerving van de nieuwe CEO wordt gelanceerd", klinkt het bij de Raad van Bestuur van de KBVB.

Er is dus nog geen knoop doorgehakt over wie de nieuwe CEO van de KBVB zal worden. "De bestuurders willen zo snel mogelijk de juiste kandidaat vinden. De raad van bestuur waakt in tussentijd, in samenwerking met het directiecomité, verder over de goeie werking van de organisatie."

Belgische soep

Het begint een soep te worden bij de KBVB. De voetbalbond kampt met veel schulden en ook bondscoach Domenico Tedesco ligt zwaar onder vuur. Na het mislukte EK in Duitsland lijkt het van kwaad naar erger te gaan.

Dat werd er niet minder op na de kansloze nederlaag tegen Frankrijk in de Nations League. Ook aanvoerder Kevin De Bruyne hield zich niet in en maakte zijn ploegmakkers bij de nationale ploeg volledig met de grond gelijk.

Denk jij dat Mannaert aan de slag zal gaan bij de KBVB?

Meest recent

Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

28
28
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

550
550
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

30
30
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

189
189
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

104
104
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

397
397
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

455
455
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

69
69
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

125
125
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

667
667
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

85
85
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

65
65
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

61
61
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

40
40
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

143
143
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

112
112
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

108
108
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

96
96
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

138
138
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

47
47
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

108
108
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

219
219
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

272
272
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

639
639
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

74
74

Meer sportnieuws