'Bodart vindt lastminute uitweg: naar club van ex-ploegmaat'

door
'Bodart vindt lastminute uitweg: naar club van ex-ploegmaat'

Standard beleefde een zeer drukke transferzomer met in totaal maar liefst 31 inkomende en uitgaande transfer. Maar één verwachte overgang bleef toch uit. Arnaud Bodart is tot veler verbazing nog steeds een Rouche en daardoor zit de Rode Duivel in een lastig parket.

Bij Standard waren ze immers zo zeker dat Bodart zou vertrekken, dat ze al het vertrouwen gaven aan de jonge Matthieu Epolo als nieuwe eerste doelman. De 19-jarige nam halfweg de play-offs vorig seizoen de plaats in van Bodart, die sindsdien geen wedstrijd meer keepte.

LEES OOK: Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Antalyaspor wil Bodart nog verlossen

Hij moest deze zomer immers absoluut vertrekken, want hij zit in zijn laatste contractjaar. Een tijdlang leek AS Roma zijn bestemming te worden, maar de Italianen verkozen uiteindelijk de transfervrije Mathew Ryan als doublure voor Mile Svilar. Uiteindelijk werd ook geen enkele andere club meer concreet.

Maar op de valreep kan er nog een oplossing uit de bus rollen. In Turkije is de transfermarkt nog open tot vrijdagavond en op Deadline Day zou Antalyaspor Bodart nog uit zijn lijden willen verlossen. Ze zouden alvast een bod neergelegd hebben voor de 25-jarige keeper.

Reünie met Djenepo

Met een vier op twaalf is Antalyaspor maar matig begonnen in de Turkse Süper Lig. Het slikte bovendien maar liefst elf tegendoelpunten in vier wedstrijden en Bodart moet daar verandering in brengen. Hij zou de concurrentie aan moeten gaan met de Bosnische international Kenan Piric.

Bodart zou er bovendien een oude bekende tegenkomen, want ook Moussa Djenepo maakte deze zomer op huurbasis al de overstap van Standard naar Antalyaspor. Andere bekende namen in de selectie zijn die van de Engelse ex-international Andros Townsend en Adolfo Gaich, met wie Club Brugge enkele jaren geleden nog nadrukkelijk flirtte.

Zou dat een goede oplossing zijn voor Bodart?

Meest recent

Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

4
4
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

28
28
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

99
99
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

29
29
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

168
168
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

136
136
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

128
128
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

345
345
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

429
429
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

60
60
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

108
108
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

295
295
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

130
130
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

197
197
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

222
222
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

396
396
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

419
419
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

274
274
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

202
202
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

75
75
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

80
80
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

681
681
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

231
231
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

342
342
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

278
278

Meer sportnieuws