Anderlecht slaat toe: aanvaller tekent tot medio 2027

564 stemmen
Anderlecht slaat toe: aanvaller tekent tot medio 2027

RSC Anderlecht maakt zich momenteel op voor een bijzonder drukke periode. Ondertussen wordt bij de recordkampioen echter ook al werk gemaakt van de langere termijn. Zo tekende opnieuw een jong talent zijn eerste profcontract bij Paars-Wit.

De Belgische recordkampioen pakte al sinds 2017 geen enkele grote prijs meer. Daar moet zo snel mogelijk verandering in komen. De resultaten op korte termijn zijn dan ook van prioritair belang. Maar ondertussen blijft de eigen jeugdopleiding eveneens een centrale rol vertolken binnen de club.

LEES OOK: 'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Jeugddepartement herschikt

Neerpede blijft dan ook van goudwaarde voor RSCA, zowel op sportief als financieel vlak. Binnen dat departement werden in de voorbije periode wel enkele drastische veranderingen doorgevoerd. Zo werd afscheid genomen van de legendarische jeugd-coördinator Jean Kindermans en enkele van zijn vazallen.

Daar tegenover haalde CEO Sports Jesper Fredberg enkele verse krachten in huis. Zijn landgenoot Mikkel Hemmersam werd bijvoorbeeld aangesteld als 'Acadamey Director'. Oude bekende Peter Verbeke keerde terug als 'Head of Talent & Innovation' en Henk Mariman (Academy Head of Football).

Jonkie tekent tot 2027

Onder hun bewind wist RSCA in de voorbije maanden verschillende jonge talenten te overtuigen in het tekenen van hun (eerste) profcontract. Dat lijstje wordt nu aangevuld met Noa Ojea Cobiella. De aanvaller, die ook als spelmaker uit de voeten kan, werd een jaar geleden weggeplukt uit de opleiding van Standard.

Nu zet de 15-jarige zijn kribbel onder een overeenkomst tot medio 2017. "Noa is een zeer interessant profiel: hij is een tweevoetige flankaanvaller die weet te scoren en assists af te leveren, maar ook de visie heeft om zijn teamgenoten in goede posities te brengen. We zijn erg benieuwd naar zijn ontwikkeling in de toekomst", reageert Hemmersam op de clubwebsite.

Anderlecht heeft de beste jeugdopleiding van België ...

Meest recent

Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

21
21
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

428
428
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

26
26
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

26
26
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

45
45
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

39
39
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

111
111
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

190
190
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

204
204
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

365
365
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

838
838
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

130
130
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

731
731
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

198
198
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

586
586
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

196
196
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

61
61
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

181
181
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

158
158
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

883
883
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

588
588
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

210
210
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

72
72
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

40
40
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

51
51

Meer sportnieuws