'Club torpedeert last-minute transfer met exorbitant bedrag'

1492 stemmen
'Club torpedeert last-minute transfer met exorbitant bedrag'

De mercato in de Jupiler Pro League is bijna een week gesloten, maar in bepaalde andere landen kunnen ploegen zich wel nog versterken. In Turkije bijvoorbeeld, zette Galatasaray zijn zinnen op de komst van Raphael Onyedika. Maar Club Brugge laat zijn sterkhouder niet gaan.

Blauw-Zwart nam tijdens de voorbije transferzomer afscheid van Antonio Nusa en Igor Thiago, die voor een smak geld werden verkocht aan respectievelijk RB Leipzig en Brentford FC. Het aflopende contract van Denis Odoi werd dan weer niet verlengd. Voorts hield de landskampioen wel al zijn sterkhouders aan boord.

Nochtans kwamen nog meer smaakmakers in aanmerking voor een vertrek. Een zomertransfer van Andreas Skov Olsen leek bijvoorbeeld onvermijdelijk. En in het slot van de mercato drong Feyenoord ook nog stevig aan. Maar uiteindelijk besloot Club om de Deense aanvaller toch nog een jaartje te houden.

LEES OOK: Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Last-minute poging Galatasaray

Ook Onyedika leek op weg naar de uitgang. De Nigeriaanse middenvelder vond eind vorig seizoen zijn beste vorm weer terug onder het bewind van coach Nicky Hayen en dus leek het een goed moment om te cashen op hem. Maar na de wisselvallige seizoenstart zag Club uiteindelijk af van de verkoopplannen.

Onyedika leek zich dus op te maken voor een verlengd verblijf in Brugge. Deze week kende zijn dossier echter toch een nieuwe wending. Dinsdag raakte immers bekend dat Galatasaray aan zijn mouw trok. De Turkse kampioen wou de middenvelder aantrekken in de vorm van een huurbeurt met aankoopverplichting.

Club houdt been stijf

Naar verluidt was er zelfs een akkoord over de persoonlijke voorwaarden, zo lag een vijfjarig contract klaar voor de Nigeriaanse international. Onyedika zou ook de intentie hebben om in te gaan op het voorstel van Galatasaray. Maar een last-minute vertrek richting de Bosporus blijkt dan toch niet aan de orde.

Club was immers niet geneigd om mee te werken vermits het geen vervanger meer kan aantrekken. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri heeft Blauw-Zwart de deal zelfs getorpedeerd door meer dan 20 miljoen euro te vragen, wat véél hoger was dan de som die Galatasaray in gedachten had. Behoudens een absoluut mirakel blijft Onyedika dus minstens nog een halfjaar in Brugge.

Indien iedereen fit en in vorm, staat Onyedika dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

23
23
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

41
41
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

15
15
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

35
35
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

95
95
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

286
286
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

111
111
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

307
307
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

392
392
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1060
1060
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

114
114
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

420
420
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

158
158
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

175
175
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

84
84
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

72
72
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

255
255
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

129
129
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

50
50

Meer sportnieuws