'Tedesco op de wip? Kandidaat-opvolgers al genoemd'

door
'Tedesco op de wip? Kandidaat-opvolgers al genoemd'

Alsof de nederlaag tegen Frankrijk nog niet erg genoeg was gooide Kevin De Bruyne achteraf nog eens wat extra olie op het vuur. Door de woede-uitbarsting van zijn aanvoerder komt bondscoach Domenico Tedesco in steeds nauwere schoentjes terecht.

Tenslotte was er eerder ook reeds de rel rond Thibaut Courtois, die weigert om nog te spelen voor de Rode Duivels zolang de Italiaanse Duitser in het zadel zit. Uit ongenoegen met de huidige gang van zaken dreigt nu ook De Bruyne het voor bekeken te houden bij het nationale elftal. Dat zou vanzelfsprekend een regelrechte ramp betekenen.

LEES OOK: Rode Duivels krijgen geweldig nieuws voor cruciale match

De Bruyne nekt Tedesco

En dus zet Tedesco maar best alle zeilen bij om opnieuw de juiste snaar te raken bij de 108-voudig international. Anders zou hij zélf wel eens het gelag kunnen betalen. "Indien hij deze situatie niet snel ontmijnt, vrees ik voor het einde van de bondscoach", verkondigt Marc Degryse tenslotte een onheilspellende boodschap in Het Laatste Nieuws.

Al doet Philippe Albert er graag nog eens een stevig schepje bovenop. "We waren getuigen van een collectief wrak. Na een goed eerste kwartier ging alles mis en werden we belachelijk gemaakt. Gezien de intrinsieke kwaliteiten van onze spelers stelt dat me teleur", klinkt het bij RTBF. Daarbij wijst ook hij vooral met de vinger naar Tedesco.

Zidane of Vanhaezebrouck?

"Met de spelers die hij ter beschikking heeft kan hij het spel niet zomaar ondergaan. We werden op alle vlakken pijnlijk overklast", vervolgt Albert, die wel tevens wijst op een paar ondermaatse individuele prestaties als oorzaak voor de nederlaag. Toch moet de schuld van dat alles volgens hem dus voornamelijk bij de bondscoach worden gezocht.

"Na wat er op het EK is gebeurd, blijkt zijn ambtstermijn als hoofd van de Rode Duivels tot dusver een mislukking. Ook dit interlandluik was een catastrofe", aldus Albert, die zelfs al denkt aan een opvolger. "Zinédine Zidane zou ons doen dromen, maar dat zal allicht niet gebeuren. Als ik realistischer blijf, zou ik voor Hein Vanhaezebrouck kiezen."

Tedesco moet zijn C4 krijgen

Meest recent

Mourinho heeft pikante uitdaging beet mét bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

0
0
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

80
80
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

14
14
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

440
440
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

298
298
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

163
163
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

125
125
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

92
92
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

201
201
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

60
60
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

439
439
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

461
461
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

119
119
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

184
184
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

121
121
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

301
301
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

315
315
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

127
127
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

277
277
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

941
941
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

271
271
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

97
97
'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

142
142
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

110
110
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

73
73

Meer sportnieuws