Kevin De Bruyne ontploft en maakt ploegmakkers volledig af

2526 stemmen
Kevin De Bruyne ontploft en maakt ploegmakkers volledig af

De Rode Duivels verloren met 2-0 in Lyon van zwarte beest Frankrijk. Net zoals op het EK bleken de Fransen een maatje te sterk. Na afloop verscheen aanvoerder Kevin De Bruyne voor de camera’s van VTM en die hield zich niet in.

Gilles De Bilde vuurde enkele vragen op De Bruyne af en die was zichtbaar geïrriteerd. Na een paar keer zuchten en briesen was de spelverdeler van Manchester City snoeihard voor zijn ploegmakkers.

LEES OOK: Grote Terugkeer Romelu Lukaku: "Met hem erbij..."

Rode Duivels compleet afgemaakt

De Bruyne was woest na afloop en was niet te spreken over de nederlaag. “Niet veel over te zeggen. We staan met te veel vanachter, er is geen aansluiting, het is wat het is”, begon KDB nog op een rustige toon.

Vervolgens vroeg De Bilde of het tactische plaatje niet klopte. “Oh Gilles serieus, ik weet niet wat je bedoelt. Uw vragen zijn tactisch niet goed. Je bent zelf voetballer geweest. Het gaat niet om transities. Het gaat om spelers die hun taken niet goed uitvoeren.”

De Bruyne ging hard in op zijn teamgenoten, maar wilde geen details op tafel gooien. “Dat ga ik hier niet zeggen, dat heb ik al tegen de spelers zelf gezegd en dat ga ik niet in de media zeggen. Als je de top niet aankunt dan moet je minstens alles geven en zelfs dat deden sommige spelers niet.“

De Gouden Generatie is voorbij, maar De Bruyne ziet dat er spelers zijn die hun truitje niet willen natmaken. “Ik kan accepteren dat we niet zo goed zijn als in 2018, maar andere zaken zijn wel onacceptabel. Maar dat kan ik hier niet onthullen, ik ben geen 18-jarige speler van KRC Genk meer, ik ben 33 nu”, klonk het duidelijk.

Snap jij deze reactie van De Bruyne?

Meest recent

Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

47
47
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

143
143
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

143
143
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

177
177
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

373
373
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

242
242
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

344
344
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

106
106
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1576
1576
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

147
147
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

224
224
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

195
195
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

68
68
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

323
323
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

313
313
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

144
144
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

152
152
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

208
208
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

55
55
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

429
429
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

49
49
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

394
394
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

130
130
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

374
374

Meer sportnieuws