Kevin De Bruyne ontploft en maakt ploegmakkers volledig af

2526 stemmen
Kevin De Bruyne ontploft en maakt ploegmakkers volledig af

De Rode Duivels verloren met 2-0 in Lyon van zwarte beest Frankrijk. Net zoals op het EK bleken de Fransen een maatje te sterk. Na afloop verscheen aanvoerder Kevin De Bruyne voor de camera’s van VTM en die hield zich niet in.

Gilles De Bilde vuurde enkele vragen op De Bruyne af en die was zichtbaar geïrriteerd. Na een paar keer zuchten en briesen was de spelverdeler van Manchester City snoeihard voor zijn ploegmakkers.

LEES OOK: De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

Rode Duivels compleet afgemaakt

De Bruyne was woest na afloop en was niet te spreken over de nederlaag. “Niet veel over te zeggen. We staan met te veel vanachter, er is geen aansluiting, het is wat het is”, begon KDB nog op een rustige toon.

Vervolgens vroeg De Bilde of het tactische plaatje niet klopte. “Oh Gilles serieus, ik weet niet wat je bedoelt. Uw vragen zijn tactisch niet goed. Je bent zelf voetballer geweest. Het gaat niet om transities. Het gaat om spelers die hun taken niet goed uitvoeren.”

De Bruyne ging hard in op zijn teamgenoten, maar wilde geen details op tafel gooien. “Dat ga ik hier niet zeggen, dat heb ik al tegen de spelers zelf gezegd en dat ga ik niet in de media zeggen. Als je de top niet aankunt dan moet je minstens alles geven en zelfs dat deden sommige spelers niet.“

De Gouden Generatie is voorbij, maar De Bruyne ziet dat er spelers zijn die hun truitje niet willen natmaken. “Ik kan accepteren dat we niet zo goed zijn als in 2018, maar andere zaken zijn wel onacceptabel. Maar dat kan ik hier niet onthullen, ik ben geen 18-jarige speler van KRC Genk meer, ik ben 33 nu”, klonk het duidelijk.

Snap jij deze reactie van De Bruyne?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

12
12
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

116
116
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

23
23
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

18
18
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

46
46
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

82
82
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

169
169
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

668
668
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

120
120
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

211
211
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

167
167
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

153
153
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

265
265
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

41
41
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

46
46
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

176
176
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

513
513
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

253
253
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

237
237
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

91
91
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

473
473
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

345
345
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

152
152
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws