Kevin De Bruyne ontploft en maakt ploegmakkers volledig af

2526 stemmen
Kevin De Bruyne ontploft en maakt ploegmakkers volledig af

De Rode Duivels verloren met 2-0 in Lyon van zwarte beest Frankrijk. Net zoals op het EK bleken de Fransen een maatje te sterk. Na afloop verscheen aanvoerder Kevin De Bruyne voor de camera’s van VTM en die hield zich niet in.

Gilles De Bilde vuurde enkele vragen op De Bruyne af en die was zichtbaar geïrriteerd. Na een paar keer zuchten en briesen was de spelverdeler van Manchester City snoeihard voor zijn ploegmakkers.

LEES OOK: Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Rode Duivels compleet afgemaakt

De Bruyne was woest na afloop en was niet te spreken over de nederlaag. “Niet veel over te zeggen. We staan met te veel vanachter, er is geen aansluiting, het is wat het is”, begon KDB nog op een rustige toon.

Vervolgens vroeg De Bilde of het tactische plaatje niet klopte. “Oh Gilles serieus, ik weet niet wat je bedoelt. Uw vragen zijn tactisch niet goed. Je bent zelf voetballer geweest. Het gaat niet om transities. Het gaat om spelers die hun taken niet goed uitvoeren.”

De Bruyne ging hard in op zijn teamgenoten, maar wilde geen details op tafel gooien. “Dat ga ik hier niet zeggen, dat heb ik al tegen de spelers zelf gezegd en dat ga ik niet in de media zeggen. Als je de top niet aankunt dan moet je minstens alles geven en zelfs dat deden sommige spelers niet.“

De Gouden Generatie is voorbij, maar De Bruyne ziet dat er spelers zijn die hun truitje niet willen natmaken. “Ik kan accepteren dat we niet zo goed zijn als in 2018, maar andere zaken zijn wel onacceptabel. Maar dat kan ik hier niet onthullen, ik ben geen 18-jarige speler van KRC Genk meer, ik ben 33 nu”, klonk het duidelijk.

Snap jij deze reactie van De Bruyne?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

34
34
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

23
23
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

36
36
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

44
44
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

41
41
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

78
78
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

58
58
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

214
214
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

61
61
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

40
40
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

103
103
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

731
731
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

72
72
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

450
450
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

403
403
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

319
319
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

219
219
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

805
805
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

558
558
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

423
423
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

294
294
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

271
271

Meer sportnieuws