Memphis Depay rondt érg bizarre transfer af

door
Memphis Depay rondt érg bizarre transfer af

Memphis Depay is een vaste international van Nederland, maar de aanvaller maakt nu een erg bizarre transfer. Het Braziliaanse Corinthians maakte de komst van de voormalige spits van FC Barcelona en Man Utd bekend.

Depay speelde in het verleden bij PSV, Man Utd, Lyon, FC Barcelona en Atlético Madrid, maar gaat nu aan de slag bij Corinthians. Zijn contract bij Atlético liep af en maakt transfervrij de overstap naar de Braziliaanse hoogste klasse.

Bizarre transfer

De transfer van Depay kan in het rijtje van meest bizarre. De aanvaller is nog maar 30 jaar en is principe ook een vaste waarde bij het Nederlandse elftal. Het is nu nog maar de vraag of Ronald Koeman ook gaat reageren op de overgang van Depay. Eerder liet Koeman zich al negatief uit over de stap van Steven Bergwijn naar Saudi-Arabië.

Bergwijn is door zijn transfer niet meer welkom bij Oranje, mogelijk wacht Depay hetzelfde lot. Bij Corinthians tekende de aanvaller een contract tot het einde van 2026. Depay heeft een marktwaarde van tien miljoen euro en kan nog steeds een meerwaarde zijn voor de meeste Europese (sub)topclubs. Toch kiest de spits voor een verrassende uitdaging.

LEES OOK: Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Open boek

Depay is een open boek en zegt meestal wat er op zijn lever ligt. Daardoor kwam de aanvaller al een paar keer negatief in de media. Zijn gekende viering met twee vingers in de oren is ook veelzeggend. Buiten het extravagante gedrag kan Depay enorm goed voetballen.

Doorheen de jaren droeg hij dan ook het shit van topclubs zoals FC Barcelona en Manchester United. Zijn laatste avontuur bij Atlético Madrid liep op een sisser af. Voor het Nederlandse elftal zit Depay al aan 98 interlands met 46 doelpunten. Nu gaat hij aan de slag bij het noodlijdende Corinthians. Een Braziliaanse degradatiekandidaat met enorme schulden.

🚀

Snap jij de keuze van Memphis Depay?

Meest recent

Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

11
11
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

88
88
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

26
26
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

60
60
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

334
334
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

152
152
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

306
306
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

101
101
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

33
33
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

105
105
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

157
157
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

148
148
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

484
484
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

170
170
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

130
130
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

302
302
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

309
309
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

440
440
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

68
68
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

264
264
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

85
85
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

121
121
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

137
137
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

136
136
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

58
58

Meer sportnieuws