Memphis Depay rondt érg bizarre transfer af

door
Memphis Depay rondt érg bizarre transfer af

Memphis Depay is een vaste international van Nederland, maar de aanvaller maakt nu een erg bizarre transfer. Het Braziliaanse Corinthians maakte de komst van de voormalige spits van FC Barcelona en Man Utd bekend.

Depay speelde in het verleden bij PSV, Man Utd, Lyon, FC Barcelona en Atlético Madrid, maar gaat nu aan de slag bij Corinthians. Zijn contract bij Atlético liep af en maakt transfervrij de overstap naar de Braziliaanse hoogste klasse.

Bizarre transfer

De transfer van Depay kan in het rijtje van meest bizarre. De aanvaller is nog maar 30 jaar en is principe ook een vaste waarde bij het Nederlandse elftal. Het is nu nog maar de vraag of Ronald Koeman ook gaat reageren op de overgang van Depay. Eerder liet Koeman zich al negatief uit over de stap van Steven Bergwijn naar Saudi-Arabië.

Bergwijn is door zijn transfer niet meer welkom bij Oranje, mogelijk wacht Depay hetzelfde lot. Bij Corinthians tekende de aanvaller een contract tot het einde van 2026. Depay heeft een marktwaarde van tien miljoen euro en kan nog steeds een meerwaarde zijn voor de meeste Europese (sub)topclubs. Toch kiest de spits voor een verrassende uitdaging.

LEES OOK: Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

Open boek

Depay is een open boek en zegt meestal wat er op zijn lever ligt. Daardoor kwam de aanvaller al een paar keer negatief in de media. Zijn gekende viering met twee vingers in de oren is ook veelzeggend. Buiten het extravagante gedrag kan Depay enorm goed voetballen.

Doorheen de jaren droeg hij dan ook het shit van topclubs zoals FC Barcelona en Manchester United. Zijn laatste avontuur bij Atlético Madrid liep op een sisser af. Voor het Nederlandse elftal zit Depay al aan 98 interlands met 46 doelpunten. Nu gaat hij aan de slag bij het noodlijdende Corinthians. Een Braziliaanse degradatiekandidaat met enorme schulden.

Snap jij de keuze van Memphis Depay?

Meest recent

Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

4
4
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

74
74
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

271
271
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

43
43
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

22
22
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

50
50
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

84
84
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

22
22
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

66
66
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

46
46
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

46
46
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

97
97
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

46
46
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

190
190
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

128
128
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

120
120
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

715
715
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

75
75
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

94
94
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

214
214
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

115
115
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

74
74

Meer sportnieuws