Memphis Depay rondt érg bizarre transfer af

door
Memphis Depay rondt érg bizarre transfer af

Memphis Depay is een vaste international van Nederland, maar de aanvaller maakt nu een erg bizarre transfer. Het Braziliaanse Corinthians maakte de komst van de voormalige spits van FC Barcelona en Man Utd bekend.

Depay speelde in het verleden bij PSV, Man Utd, Lyon, FC Barcelona en Atlético Madrid, maar gaat nu aan de slag bij Corinthians. Zijn contract bij Atlético liep af en maakt transfervrij de overstap naar de Braziliaanse hoogste klasse.

Bizarre transfer

De transfer van Depay kan in het rijtje van meest bizarre. De aanvaller is nog maar 30 jaar en is principe ook een vaste waarde bij het Nederlandse elftal. Het is nu nog maar de vraag of Ronald Koeman ook gaat reageren op de overgang van Depay. Eerder liet Koeman zich al negatief uit over de stap van Steven Bergwijn naar Saudi-Arabië.

Bergwijn is door zijn transfer niet meer welkom bij Oranje, mogelijk wacht Depay hetzelfde lot. Bij Corinthians tekende de aanvaller een contract tot het einde van 2026. Depay heeft een marktwaarde van tien miljoen euro en kan nog steeds een meerwaarde zijn voor de meeste Europese (sub)topclubs. Toch kiest de spits voor een verrassende uitdaging.

LEES OOK: 'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

Open boek

Depay is een open boek en zegt meestal wat er op zijn lever ligt. Daardoor kwam de aanvaller al een paar keer negatief in de media. Zijn gekende viering met twee vingers in de oren is ook veelzeggend. Buiten het extravagante gedrag kan Depay enorm goed voetballen.

Doorheen de jaren droeg hij dan ook het shit van topclubs zoals FC Barcelona en Manchester United. Zijn laatste avontuur bij Atlético Madrid liep op een sisser af. Voor het Nederlandse elftal zit Depay al aan 98 interlands met 46 doelpunten. Nu gaat hij aan de slag bij het noodlijdende Corinthians. Een Braziliaanse degradatiekandidaat met enorme schulden.

Snap jij de keuze van Memphis Depay?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

36
36
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

176
176
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

121
121
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

334
334
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

162
162
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

95
95
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

471
471
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

76
76
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

274
274
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

264
264
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

537
537
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

785
785
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

845
845
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

351
351
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

46
46
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

300
300
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

630
630
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

357
357
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

367
367
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

175
175
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

258
258
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

367
367
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

731
731
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

220
220
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

408
408

Meer sportnieuws