Memphis Depay rondt érg bizarre transfer af

50 stemmen
Memphis Depay rondt érg bizarre transfer af

Memphis Depay is een vaste international van Nederland, maar de aanvaller maakt nu een erg bizarre transfer. Het Braziliaanse Corinthians maakte de komst van de voormalige spits van FC Barcelona en Man Utd bekend.

Depay speelde in het verleden bij PSV, Man Utd, Lyon, FC Barcelona en Atlético Madrid, maar gaat nu aan de slag bij Corinthians. Zijn contract bij Atlético liep af en maakt transfervrij de overstap naar de Braziliaanse hoogste klasse.

Bizarre transfer

De transfer van Depay kan in het rijtje van meest bizarre. De aanvaller is nog maar 30 jaar en is principe ook een vaste waarde bij het Nederlandse elftal. Het is nu nog maar de vraag of Ronald Koeman ook gaat reageren op de overgang van Depay. Eerder liet Koeman zich al negatief uit over de stap van Steven Bergwijn naar Saudi-Arabië.

Bergwijn is door zijn transfer niet meer welkom bij Oranje, mogelijk wacht Depay hetzelfde lot. Bij Corinthians tekende de aanvaller een contract tot het einde van 2026. Depay heeft een marktwaarde van tien miljoen euro en kan nog steeds een meerwaarde zijn voor de meeste Europese (sub)topclubs. Toch kiest de spits voor een verrassende uitdaging.

LEES OOK: Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

Open boek

Depay is een open boek en zegt meestal wat er op zijn lever ligt. Daardoor kwam de aanvaller al een paar keer negatief in de media. Zijn gekende viering met twee vingers in de oren is ook veelzeggend. Buiten het extravagante gedrag kan Depay enorm goed voetballen.

Doorheen de jaren droeg hij dan ook het shit van topclubs zoals FC Barcelona en Manchester United. Zijn laatste avontuur bij Atlético Madrid liep op een sisser af. Voor het Nederlandse elftal zit Depay al aan 98 interlands met 46 doelpunten. Nu gaat hij aan de slag bij het noodlijdende Corinthians. Een Braziliaanse degradatiekandidaat met enorme schulden.

🚀

Snap jij de keuze van Memphis Depay?

Meest recent

Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

24
24
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

43
43
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

55
55
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

37
37
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

80
80
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

32
32
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

228
228
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

87
87
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

568
568
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

50
50
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

249
249
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

249
249
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

504
504
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

444
444
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

585
585
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

75
75
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

109
109
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

176
176
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

85
85
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

92
92
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

227
227
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

161
161
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

148
148
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

281
281
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

569
569

Meer sportnieuws