Nederland-Duitsland: hoe laat en waar de clash te bekijken?

71
Nederland-Duitsland: hoe laat en waar de clash te bekijken?

Voor de Rode Duivels zit de eerste interland-break van het nieuwe seizoen erop. Maar ook dinsdagavond staan nog enkele fraaie duels op het programma. Zo is het onder meer uitkijken naar de clash tussen Nederland en Duitsland.

De Nederlanders kunnen terugblikken op een geslaagd EK. Tenminste toch wat de resultaten betreft. De ploeg van bondscoach Ronaldo Koeman schopte het namelijk tot de halve finales. Daarin werd het uiteindelijk met het kleinste verschil uitgeschakeld door verliezende finalist Engeland.

In eigen land verscheen er echter toch kritiek op het geleverde spel, dat te behouden zou zijn. Richting het WK 2026 wil Oranje dan ook stappen zetten wat dat betreft. En daarvoor is de Nations League een ideale waardemeter. De start tegen Bosnië was alvast veelbelovend, ook al werd het verschil pas in het slot gemaakt.

LEES OOK: Noa Lang verrast vriend en vijand: "Ik wil je hebben"

Duitsland in vorm

Bij Duitsland geldt dan weer het omgekeerde verhaal. Het gastland raakte tijdens het EK niet verder dan de kwartfinale tegen latere winnaar Spanje, terwijl de Mannschaft toch mikte op de eindzege. Daar tegenover kon de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann wel charmeren met dominant en aanvallend voetbal.

Die lijn wordt voorlopig ook doorgetrokken in de Nations League. Tijdens de openingsspeeldag hielden de Duitsers immers een demonstratie door Hongarije een pak voor de broek te geven: 5-0. Daarbij lieten goudhaantjes als Florian Wirtz en vooral Jamal Musiala opnieuw een sterke indruk achter.

Uitzending op DAZN

Het belooft dinsdag dan ook een aangename clash te worden tussen de twee buurlanden. Wie de wedstrijd vanuit Vlaanderen kan daarvoor terecht bij DAZN, dat de rechten heeft voor het merendeel van de Nations League-duels. Wie geen toegang heeft tot de betaalzender kan ook uitwijken naar de Nederlandse openbare omroep NOS of het Duitse RTL. De aftrap in de Johan Cruijf ArenA wordt om 20u45 gegeven.

Welk land heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

23
23
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

17
17
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

22
22
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

9
9
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

129
129
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

46
46
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

91
91
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

65
65
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

85
85
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

79
79
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

303
303
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

54
54
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

62
62
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

301
301
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

279
279
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

222
222
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

176
176
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

202
202
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

206
206
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

259
259
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

129
129
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

149
149
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0

Meer sportnieuws