Tedesco reageert verrassend op snoeiharde uithaal De Bruyne

540 stemmen
Tedesco reageert verrassend op snoeiharde uithaal De Bruyne

De uithaal van Kevin De Bruyne na de wedstrijd tegen Frankrijk zindert na. De aanvoerder van de Rode Duivels was niet te spreken over zijn ploegmakkers na de 2-0 nederlaag in de Nations League.

Net zoals op het Europees Kampioenschap in Duitsland was Frankrijk een maatje te sterk voor België. Na afloop kwam De Bruyne voor de camera’s, maar de vragen van Gilles De Bilde werden niet gesmaakt. De middenvelder brieste en maakte de Rode Duivels compleet af. Bondscoach Domenico Tedesco reageerde nu op het opvallende interview van zijn aanvoerder.

LEES OOK: Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Verrassende reactie

Tedesco probeert de uithaal van De Bruyne te relativeren en kwam met een verrassende reactie. De captain was duidelijk niet te spreken over de mentaliteit van verschillende spelers. “Hij is onze kapitein en heeft een enorme winnaarsmentaliteit, dan mag hij ook emotioneel reageren. Neen, ik heb hem nog niet gesproken. Dat zal nog gebeuren.”

De Italiaan vond nochtans dat de spelers lef hebben getoond. “We toonden veel lef aan de bal. We hadden drie grote kansen en daar moeten we altijd minstens één doelpunt uit puren. Als we Openda goed aanspelen staan we altijd op voorsprong. We creëren de kansen wel, maar we maken ze niet af. Dat is een probleem dat al langer aansleept dan vandaag.”

Eventjes grinta

Tedesco wilde grinta zien, maar enkel in het begin van de wedstrijd leken de Rode Duivels in staat om Frankrijk onder druk te zetten. “De eerste 25 minuten en de laatste 25 minuten speelden we met de juiste mentaliteit. Alles daartussen was voor mij niet genoeg. Dan zie je dat Frankrijk gewoon een stapje verder staat. Waar wij ons geduld verloren, bleven zij kalm en deden ze ons heel veel pijn met hun power", citeert Het Laatste Nieuws.

Vind jij dat Tedesco met De Bruyne moet praten?

Meest recent

Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

4
4
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

65
65
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

45
45
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

132
132
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

508
508
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

15
15
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

408
408
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

76
76
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

192
192
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

722
722
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

109
109
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

197
197
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

204
204
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

539
539
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

457
457
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

905
905
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

320
320
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

507
507
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

292
292
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

183
183
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

434
434
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

48
48
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

521
521
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

110
110
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

345
345

Meer sportnieuws