Tedesco reageert verrassend op snoeiharde uithaal De Bruyne

540
Tedesco reageert verrassend op snoeiharde uithaal De Bruyne

De uithaal van Kevin De Bruyne na de wedstrijd tegen Frankrijk zindert na. De aanvoerder van de Rode Duivels was niet te spreken over zijn ploegmakkers na de 2-0 nederlaag in de Nations League.

Net zoals op het Europees Kampioenschap in Duitsland was Frankrijk een maatje te sterk voor België. Na afloop kwam De Bruyne voor de camera’s, maar de vragen van Gilles De Bilde werden niet gesmaakt. De middenvelder brieste en maakte de Rode Duivels compleet af. Bondscoach Domenico Tedesco reageerde nu op het opvallende interview van zijn aanvoerder.

LEES OOK: 'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Verrassende reactie

Tedesco probeert de uithaal van De Bruyne te relativeren en kwam met een verrassende reactie. De captain was duidelijk niet te spreken over de mentaliteit van verschillende spelers. “Hij is onze kapitein en heeft een enorme winnaarsmentaliteit, dan mag hij ook emotioneel reageren. Neen, ik heb hem nog niet gesproken. Dat zal nog gebeuren.”

De Italiaan vond nochtans dat de spelers lef hebben getoond. “We toonden veel lef aan de bal. We hadden drie grote kansen en daar moeten we altijd minstens één doelpunt uit puren. Als we Openda goed aanspelen staan we altijd op voorsprong. We creëren de kansen wel, maar we maken ze niet af. Dat is een probleem dat al langer aansleept dan vandaag.”

Eventjes grinta

Tedesco wilde grinta zien, maar enkel in het begin van de wedstrijd leken de Rode Duivels in staat om Frankrijk onder druk te zetten. “De eerste 25 minuten en de laatste 25 minuten speelden we met de juiste mentaliteit. Alles daartussen was voor mij niet genoeg. Dan zie je dat Frankrijk gewoon een stapje verder staat. Waar wij ons geduld verloren, bleven zij kalm en deden ze ons heel veel pijn met hun power", citeert Het Laatste Nieuws.

Vind jij dat Tedesco met De Bruyne moet praten?

Meest recent

Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

0
0
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

25
25
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

36
36
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

58
58
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

105
105
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

31
31
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

47
47
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

203
203
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

185
185
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

120
120
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

786
786
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

299
299
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

104
104
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

189
189
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

83
83
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

212
212
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

264
264
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

547
547
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

267
267
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

256
256
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

77
77
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

339
339
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

191
191
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

54
54
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

34
34

Meer sportnieuws