Tedesco reageert verrassend op snoeiharde uithaal De Bruyne

door
Tedesco reageert verrassend op snoeiharde uithaal De Bruyne

De uithaal van Kevin De Bruyne na de wedstrijd tegen Frankrijk zindert na. De aanvoerder van de Rode Duivels was niet te spreken over zijn ploegmakkers na de 2-0 nederlaag in de Nations League.

Net zoals op het Europees Kampioenschap in Duitsland was Frankrijk een maatje te sterk voor België. Na afloop kwam De Bruyne voor de camera’s, maar de vragen van Gilles De Bilde werden niet gesmaakt. De middenvelder brieste en maakte de Rode Duivels compleet af. Bondscoach Domenico Tedesco reageerde nu op het opvallende interview van zijn aanvoerder.

LEES OOK: Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Verrassende reactie

Tedesco probeert de uithaal van De Bruyne te relativeren en kwam met een verrassende reactie. De captain was duidelijk niet te spreken over de mentaliteit van verschillende spelers. “Hij is onze kapitein en heeft een enorme winnaarsmentaliteit, dan mag hij ook emotioneel reageren. Neen, ik heb hem nog niet gesproken. Dat zal nog gebeuren.”

De Italiaan vond nochtans dat de spelers lef hebben getoond. “We toonden veel lef aan de bal. We hadden drie grote kansen en daar moeten we altijd minstens één doelpunt uit puren. Als we Openda goed aanspelen staan we altijd op voorsprong. We creëren de kansen wel, maar we maken ze niet af. Dat is een probleem dat al langer aansleept dan vandaag.”

Eventjes grinta

Tedesco wilde grinta zien, maar enkel in het begin van de wedstrijd leken de Rode Duivels in staat om Frankrijk onder druk te zetten. “De eerste 25 minuten en de laatste 25 minuten speelden we met de juiste mentaliteit. Alles daartussen was voor mij niet genoeg. Dan zie je dat Frankrijk gewoon een stapje verder staat. Waar wij ons geduld verloren, bleven zij kalm en deden ze ons heel veel pijn met hun power", citeert Het Laatste Nieuws.

Vind jij dat Tedesco met De Bruyne moet praten?

Meest recent

Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

41
41
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

9
9
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

33
33
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

67
67
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

170
170
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

170
170
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

29
29
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

164
164
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

19
19
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

42
42
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

239
239
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

66
66
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

42
42
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

108
108
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

163
163
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

37
37
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

107
107
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

136
136
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

135
135
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

184
184
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

563
563
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

519
519
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

369
369
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

742
742
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

304
304

Meer sportnieuws