Rode Duivels dik gebuisd, kranten sabelen vier spelers neer

1604 stemmen
Rode Duivels dik gebuisd, kranten sabelen vier spelers neer

De Rode Duivels kenden weer een grote ontgoocheling tegen Frankrijk. In de Nations League gingen de Belgen met 2-0 onderuit in Lyon. Daardoor zakken de Rode Duivels naar de derde plek in Groep 2.

Frankrijk wipt over België en Italië staat met een zes op zes aan kop, zwakke broertje Israël staat laatste met nul punten. De Belgische kranten beoordeelden de prestatie van de Rode Duivels en sabelden drie spelers neer.

LEES OOK: UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Dik gebuisd

Het Laatste Nieuws had twee buizen in de ploeg: Arthur Theate en Amadou Onana met beiden een 4. Het Nieuwsblad gaf drie onvoldoendes met Timothy Castagne, Zeno Debast en Arthur Theate. Het zorgenkindje is duidelijk het verdedigende compartiment van de Rode Duivels.

Castagne kon aanvallend niets bijbrengen en ook verdedigend was de rechtsback flink aan het zweten. Debast werkte de bal niet goed weg bij het eerste tegendoelpunt en de ex-Anderlecht-verdediger kwam soms een stapje te traag. Volgens HNB was echter Theate de zwakste Duivel. ‘Werd bijna telkens voorbijgesneld door zijn tegenstander, is technisch beperkt.’

Op het middenveld kreeg Onana dan weer de volle laag. ‘Wil de nieuwe patron worden/zijn op het Duivelse middenveld. Maar zal daarvoor nog stappen moeten zetten. Te weinig aanspeelbaar en aan de bal niet secuur genoeg. Ondermaatse passing’, klinkt het bij HLN.

Verder zijn er veel spelers die net een voldoende kregen. Faes was dan weer één van de uitblinkers. De verdediger kreeg een 6 en 7. Faes had enkele keren een mooie crosspass in de voeten en was een rots in de branding. Ook aanvoerder Kevin De Bruyne stak erbovenuit, maar dat wordt inmiddels al verwacht van de spelverdeler van Manchester City. ‘Gelukkig is een afscheid nog niet voor morgen’, klinkt het. Maar na het laatste interview van KDB zijn we daar nog niet zo zeker van.

Vind jij dat Tedesco moet worden ontslagen?

Meest recent

Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

82
82
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

102
102
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

141
141
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

103
103
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

666
666
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

155
155
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

301
301
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

334
334
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

159
159
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

414
414
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

313
313
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

481
481
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

464
464
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

106
106
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

217
217
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

141
141
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

96
96
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

213
213
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

342
342
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

481
481
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

207
207
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

657
657
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

75
75
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

463
463
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

294
294

Meer sportnieuws