Rode Duivels dik gebuisd, kranten sabelen vier spelers neer

door
Rode Duivels dik gebuisd, kranten sabelen vier spelers neer

De Rode Duivels kenden weer een grote ontgoocheling tegen Frankrijk. In de Nations League gingen de Belgen met 2-0 onderuit in Lyon. Daardoor zakken de Rode Duivels naar de derde plek in Groep 2.

Frankrijk wipt over België en Italië staat met een zes op zes aan kop, zwakke broertje Israël staat laatste met nul punten. De Belgische kranten beoordeelden de prestatie van de Rode Duivels en sabelden drie spelers neer.

LEES OOK: Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Dik gebuisd

Het Laatste Nieuws had twee buizen in de ploeg: Arthur Theate en Amadou Onana met beiden een 4. Het Nieuwsblad gaf drie onvoldoendes met Timothy Castagne, Zeno Debast en Arthur Theate. Het zorgenkindje is duidelijk het verdedigende compartiment van de Rode Duivels.

Castagne kon aanvallend niets bijbrengen en ook verdedigend was de rechtsback flink aan het zweten. Debast werkte de bal niet goed weg bij het eerste tegendoelpunt en de ex-Anderlecht-verdediger kwam soms een stapje te traag. Volgens HNB was echter Theate de zwakste Duivel. ‘Werd bijna telkens voorbijgesneld door zijn tegenstander, is technisch beperkt.’

Op het middenveld kreeg Onana dan weer de volle laag. ‘Wil de nieuwe patron worden/zijn op het Duivelse middenveld. Maar zal daarvoor nog stappen moeten zetten. Te weinig aanspeelbaar en aan de bal niet secuur genoeg. Ondermaatse passing’, klinkt het bij HLN.

Verder zijn er veel spelers die net een voldoende kregen. Faes was dan weer één van de uitblinkers. De verdediger kreeg een 6 en 7. Faes had enkele keren een mooie crosspass in de voeten en was een rots in de branding. Ook aanvoerder Kevin De Bruyne stak erbovenuit, maar dat wordt inmiddels al verwacht van de spelverdeler van Manchester City. ‘Gelukkig is een afscheid nog niet voor morgen’, klinkt het. Maar na het laatste interview van KDB zijn we daar nog niet zo zeker van.

Vind jij dat Tedesco moet worden ontslagen?

Meest recent

Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

5
5
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

9
9
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

97
97
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

36
36
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

76
76
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

145
145
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

43
43
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

49
49
AA Gent pakt weer uit met jeugdinternational

Traditioneel hinkte AA Gent stevig achterop ten opzichte van concurrenten als Anderlecht, Genk, ...

17
17
Genk ontdekt nieuwe parel: "Zegen van Courtois"

Bij KRC Genk dient de Europe Play-Off niet alleen om het seizoen nog een beetje te redden en alsnog ...

50
50
Jonge Duivels kennen loodzware opdracht op EK U17

Komende zomer zien we de Rode Duivels aan het werk op het WK, maar zij worden niet het enige ...

73
73
'KV Mechelen schrap: miljoenenaanbiedingen stromen binnen'

Bij KV Mechelen hopen ze in de Champions' Play-Off nog een Europees ticket af te kunnen dwingen. Of ...

133
133
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Club droomt nog van Duivel, strijd Standard en Genk'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

123
123
‘Barça stapt naar UEFA: Spaanse rel escaleert’

FC Barcelona kreeg in de heenwedstrijd van de Champions League tegen Atlético Madrid een pak ...

288
288
Nieuwe flirt met De Bruyne: “Contact met entourage”

Kevin De Bruyne ging afgelopen zomer van Manchester City naar Napoli. De middenvelder werd ook ...

93
93
Duivels plan met Tielemans onthuld: “Essentieel”

Youri Tielemans kampte met blessureleed, maar koos er toch voor om met de Rode Duivels op stage te ...

94
94
Opmerkelijke beelden: Nederlandse ref is Godts helemaal beu

Het is dezer dagen alsmaar meer een trend om ook scheidsrechters van een camera en microfoon te ...

89
89
Garcia krijgt hulp aangeboden uit verrassende hoek

Rudi Garcia zal momenteel al met zijn gedachten volledig bij de voorbereiding op het WK zitten. ...

105
105
Coucke breekt na tragedie: Verlies gaat door merg en been

Marc Coucke is een van de meest opvallende ondernemers van België. Als selfmade miljonair ...

122
122
'Charleroi pikt nieuwe trainer in JPL op'

De trainerswals in de Jupiler Pro League gaat ook tijdens de play-offs vrolijk verder. Na de eerste ...

93
93
Na bizar penaltygeval: Flick haalt keihard uit

Voor FC Barcelona dreigen de kwartfinales het eindstation te worden in de Champions League. Ze ...

117
117
'Genk kan na één jaar al cashen op aanwinst'

Na een teleurstellend seizoen staat KRC Genk ongetwijfeld voor een boeiende transferzomer. Het zal ...

268
268
'Standard en Genk vechten pittig transferduel uit'

Standard en KRC Genk zijn uiteraard al bezig met het voorbereiden van de zomermercato. Viaplay weet ...

162
162
Stunt in WK-selectie: "Rode Duivels volgen mij"

Het WK loert om de hoek en heel wat spelers dromen nog van een ticket voor dat Wereldkampioenschoep. ...

172
172

Meer sportnieuws