Rode Duivels dik gebuisd, kranten sabelen vier spelers neer

door
Rode Duivels dik gebuisd, kranten sabelen vier spelers neer

De Rode Duivels kenden weer een grote ontgoocheling tegen Frankrijk. In de Nations League gingen de Belgen met 2-0 onderuit in Lyon. Daardoor zakken de Rode Duivels naar de derde plek in Groep 2.

Frankrijk wipt over België en Italië staat met een zes op zes aan kop, zwakke broertje Israël staat laatste met nul punten. De Belgische kranten beoordeelden de prestatie van de Rode Duivels en sabelden drie spelers neer.

LEES OOK: Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Dik gebuisd

Het Laatste Nieuws had twee buizen in de ploeg: Arthur Theate en Amadou Onana met beiden een 4. Het Nieuwsblad gaf drie onvoldoendes met Timothy Castagne, Zeno Debast en Arthur Theate. Het zorgenkindje is duidelijk het verdedigende compartiment van de Rode Duivels.

Castagne kon aanvallend niets bijbrengen en ook verdedigend was de rechtsback flink aan het zweten. Debast werkte de bal niet goed weg bij het eerste tegendoelpunt en de ex-Anderlecht-verdediger kwam soms een stapje te traag. Volgens HNB was echter Theate de zwakste Duivel. ‘Werd bijna telkens voorbijgesneld door zijn tegenstander, is technisch beperkt.’

Op het middenveld kreeg Onana dan weer de volle laag. ‘Wil de nieuwe patron worden/zijn op het Duivelse middenveld. Maar zal daarvoor nog stappen moeten zetten. Te weinig aanspeelbaar en aan de bal niet secuur genoeg. Ondermaatse passing’, klinkt het bij HLN.

Verder zijn er veel spelers die net een voldoende kregen. Faes was dan weer één van de uitblinkers. De verdediger kreeg een 6 en 7. Faes had enkele keren een mooie crosspass in de voeten en was een rots in de branding. Ook aanvoerder Kevin De Bruyne stak erbovenuit, maar dat wordt inmiddels al verwacht van de spelverdeler van Manchester City. ‘Gelukkig is een afscheid nog niet voor morgen’, klinkt het. Maar na het laatste interview van KDB zijn we daar nog niet zo zeker van.

Vind jij dat Tedesco moet worden ontslagen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

100
100
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

109
109
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

70
70
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

140
140
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

65
65
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

92
92
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

53
53
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

132
132
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

33
33
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

64
64
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

218
218
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1272
1272
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

131
131
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

66
66
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

188
188
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

378
378
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

74
74
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

143
143
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

195
195
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

98
98
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

366
366
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

80
80
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

96
96

Meer sportnieuws