'Club Brugge & KRC Genk vrezen mokerslag uit ziekenboeg'

door
'Club Brugge & KRC Genk vrezen mokerslag uit ziekenboeg'

Tijdens interlandbreaks houden clubs telkens hun adem in tot hun internationals weer zonder kleerscheuren zijn teruggekeerd. In het geval van Club Brugge en KRC Genk lijkt dat deze keer helaas ijdele hoop.

Zo kreeg de landskampioen Maxim De Cuyper vroeger terug dan de Rode Duivels. Volgens bondscoach Domenico Tedesco weliswaar louter uit voorzorg, al dreigt Blauw-Zwart het toch eventjes zonder de linksback te moeten stellen. De Cuyper heeft last van een hamstringblessure, die naar verluidt wel meevalt.

LEES OOK: Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club zonder De Cuyper?

Toch staat er volgens Het Nieuwsblad momenteel nog een vraagteken achter zijn naam voor de verplaatsing naar Kortrijk van aanstaande zaterdag. Hoewel de drievoudig Rode Duivel slechts met lichte hinder zou kampen wordt de beslissing over zijn inzetbaarheid volgens de krant pas later deze week genomen.

Omwille van de drukke kalender lijkt Club, waar de medische staf De Cuyper zijn situatie de komende dagen nauwgezet zal opvolgen, alvast niet van plan om risico's te nemen. Ondanks de afwezigheid van Bjorn Meijer heeft Nicky Hayen met Joaquin Seys dan ook nog volwaardig een alternatief achter de hand.

Genk vreest voor Cuesta

In de Cegeka Arena wachten Thorsten Fink en co dan weer in spanning af hoe het met Carlos Cuesta gesteld is. De Colombiaanse verdediger moest afgelopen weekend de strijd tegen Peru halfweg staken omdat hij zich onwel voelde na een botsing. Ook hier zou de schade op het eerste gezicht wel beperkt blijven.

Tenslotte hoopt Colombia dat Cuesta dinsdag tegen Argentinië gewoon alweer van de partij is. Hopelijk voor de Limburgers is er inderdaad niks ernstigs aan de hand met Cuesta. Behalve een aantal piepjonge producten van eigen kweek, in wie Dimitri de Condé wel rotsvast gelooft, oogt de spoeling achterin vrij dun.

Wie is het meest onmisbaar voor zijn team?

Meest recent

'De Mil weet genoeg: vijftal moet weg bij AA Gent'

Bij KAA Gent is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Rik De Mil en zijn ...

2
2
Vermant nu al zeker: "Als híj́ de Gouden Schoen niet wint ..."

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Hoewel hij in het voorbije kalenderjaar voor ...

61
61
Luke Littler met verstomming geslagen door Rode Duivel

In Alexandra Palace kwam zaterdagavond een einde aan een spetterend WK Darts. De winnaar konden de ...

51
51
'Masterplan Anderlecht: ruwe diamant wordt klaargestoomd'

Bij RSC Anderlecht loopt er nog héél veel talent rond op Neerpede. De Brusselaars ...

105
105
'Premier League zet Club Brugge op jackpot'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

200
200
'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

35
35
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

47
47
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

44
44
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

312
312
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

220
220
Gouden Schoen-race terug open: Vanaken spreekt zich uit

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

250
250
'Zware klap voor Hayen: steunpilaar naar uitgang'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

308
308
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

441
441
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

188
188
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

44
44
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

200
200
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

563
563
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

209
209
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

218
218
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

70
70
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

194
194
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

255
255
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

685
685
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

261
261
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

63
63

Meer sportnieuws