'Club Brugge & KRC Genk vrezen mokerslag uit ziekenboeg'

door
'Club Brugge & KRC Genk vrezen mokerslag uit ziekenboeg'

Tijdens interlandbreaks houden clubs telkens hun adem in tot hun internationals weer zonder kleerscheuren zijn teruggekeerd. In het geval van Club Brugge en KRC Genk lijkt dat deze keer helaas ijdele hoop.

Zo kreeg de landskampioen Maxim De Cuyper vroeger terug dan de Rode Duivels. Volgens bondscoach Domenico Tedesco weliswaar louter uit voorzorg, al dreigt Blauw-Zwart het toch eventjes zonder de linksback te moeten stellen. De Cuyper heeft last van een hamstringblessure, die naar verluidt wel meevalt.

LEES OOK: Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

Club zonder De Cuyper?

Toch staat er volgens Het Nieuwsblad momenteel nog een vraagteken achter zijn naam voor de verplaatsing naar Kortrijk van aanstaande zaterdag. Hoewel de drievoudig Rode Duivel slechts met lichte hinder zou kampen wordt de beslissing over zijn inzetbaarheid volgens de krant pas later deze week genomen.

Omwille van de drukke kalender lijkt Club, waar de medische staf De Cuyper zijn situatie de komende dagen nauwgezet zal opvolgen, alvast niet van plan om risico's te nemen. Ondanks de afwezigheid van Bjorn Meijer heeft Nicky Hayen met Joaquin Seys dan ook nog volwaardig een alternatief achter de hand.

Genk vreest voor Cuesta

In de Cegeka Arena wachten Thorsten Fink en co dan weer in spanning af hoe het met Carlos Cuesta gesteld is. De Colombiaanse verdediger moest afgelopen weekend de strijd tegen Peru halfweg staken omdat hij zich onwel voelde na een botsing. Ook hier zou de schade op het eerste gezicht wel beperkt blijven.

Tenslotte hoopt Colombia dat Cuesta dinsdag tegen Argentinië gewoon alweer van de partij is. Hopelijk voor de Limburgers is er inderdaad niks ernstigs aan de hand met Cuesta. Behalve een aantal piepjonge producten van eigen kweek, in wie Dimitri de Condé wel rotsvast gelooft, oogt de spoeling achterin vrij dun.

Wie is het meest onmisbaar voor zijn team?

Meest recent

Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

4
4
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

15
15
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

37
37
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

14
14
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

24
24
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

319
319
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

58
58
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

73
73
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

222
222
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

198
198
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

350
350
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

160
160
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

42
42
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

142
142
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

195
195
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

42
42
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

150
150
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

245
245
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

228
228
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

201
201
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

47
47
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

297
297
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

362
362
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

55
55
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

198
198

Meer sportnieuws