'Club Brugge & KRC Genk vrezen mokerslag uit ziekenboeg'

534 stemmen
'Club Brugge & KRC Genk vrezen mokerslag uit ziekenboeg'

Tijdens interlandbreaks houden clubs telkens hun adem in tot hun internationals weer zonder kleerscheuren zijn teruggekeerd. In het geval van Club Brugge en KRC Genk lijkt dat deze keer helaas ijdele hoop.

Zo kreeg de landskampioen Maxim De Cuyper vroeger terug dan de Rode Duivels. Volgens bondscoach Domenico Tedesco weliswaar louter uit voorzorg, al dreigt Blauw-Zwart het toch eventjes zonder de linksback te moeten stellen. De Cuyper heeft last van een hamstringblessure, die naar verluidt wel meevalt.

LEES OOK: 'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Club zonder De Cuyper?

Toch staat er volgens Het Nieuwsblad momenteel nog een vraagteken achter zijn naam voor de verplaatsing naar Kortrijk van aanstaande zaterdag. Hoewel de drievoudig Rode Duivel slechts met lichte hinder zou kampen wordt de beslissing over zijn inzetbaarheid volgens de krant pas later deze week genomen.

Omwille van de drukke kalender lijkt Club, waar de medische staf De Cuyper zijn situatie de komende dagen nauwgezet zal opvolgen, alvast niet van plan om risico's te nemen. Ondanks de afwezigheid van Bjorn Meijer heeft Nicky Hayen met Joaquin Seys dan ook nog volwaardig een alternatief achter de hand.

Genk vreest voor Cuesta

In de Cegeka Arena wachten Thorsten Fink en co dan weer in spanning af hoe het met Carlos Cuesta gesteld is. De Colombiaanse verdediger moest afgelopen weekend de strijd tegen Peru halfweg staken omdat hij zich onwel voelde na een botsing. Ook hier zou de schade op het eerste gezicht wel beperkt blijven.

Tenslotte hoopt Colombia dat Cuesta dinsdag tegen Argentinië gewoon alweer van de partij is. Hopelijk voor de Limburgers is er inderdaad niks ernstigs aan de hand met Cuesta. Behalve een aantal piepjonge producten van eigen kweek, in wie Dimitri de Condé wel rotsvast gelooft, oogt de spoeling achterin vrij dun.

Wie is het meest onmisbaar voor zijn team?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

44
44
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

50
50
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

26
26
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

33
33
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

31
31
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

105
105
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

107
107
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

395
395
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

75
75
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

148
148
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

306
306
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

63
63
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

910
910
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

501
501
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

32
32
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

184
184
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

920
920
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

157
157
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

434
434
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

818
818
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

564
564
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

351
351
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

583
583
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

159
159

Meer sportnieuws