'Club Brugge & KRC Genk vrezen mokerslag uit ziekenboeg'

door
'Club Brugge & KRC Genk vrezen mokerslag uit ziekenboeg'

Tijdens interlandbreaks houden clubs telkens hun adem in tot hun internationals weer zonder kleerscheuren zijn teruggekeerd. In het geval van Club Brugge en KRC Genk lijkt dat deze keer helaas ijdele hoop.

Zo kreeg de landskampioen Maxim De Cuyper vroeger terug dan de Rode Duivels. Volgens bondscoach Domenico Tedesco weliswaar louter uit voorzorg, al dreigt Blauw-Zwart het toch eventjes zonder de linksback te moeten stellen. De Cuyper heeft last van een hamstringblessure, die naar verluidt wel meevalt.

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club zonder De Cuyper?

Toch staat er volgens Het Nieuwsblad momenteel nog een vraagteken achter zijn naam voor de verplaatsing naar Kortrijk van aanstaande zaterdag. Hoewel de drievoudig Rode Duivel slechts met lichte hinder zou kampen wordt de beslissing over zijn inzetbaarheid volgens de krant pas later deze week genomen.

Omwille van de drukke kalender lijkt Club, waar de medische staf De Cuyper zijn situatie de komende dagen nauwgezet zal opvolgen, alvast niet van plan om risico's te nemen. Ondanks de afwezigheid van Bjorn Meijer heeft Nicky Hayen met Joaquin Seys dan ook nog volwaardig een alternatief achter de hand.

Genk vreest voor Cuesta

In de Cegeka Arena wachten Thorsten Fink en co dan weer in spanning af hoe het met Carlos Cuesta gesteld is. De Colombiaanse verdediger moest afgelopen weekend de strijd tegen Peru halfweg staken omdat hij zich onwel voelde na een botsing. Ook hier zou de schade op het eerste gezicht wel beperkt blijven.

Tenslotte hoopt Colombia dat Cuesta dinsdag tegen Argentinië gewoon alweer van de partij is. Hopelijk voor de Limburgers is er inderdaad niks ernstigs aan de hand met Cuesta. Behalve een aantal piepjonge producten van eigen kweek, in wie Dimitri de Condé wel rotsvast gelooft, oogt de spoeling achterin vrij dun.

Wie is het meest onmisbaar voor zijn team?

Meest recent

'Standard krijgt cruciaal nieuws over investeerders'

Bij Standard zijn ze nog altijd in blijde verwachting van nieuwe investeerders. CEO Giacomo Angelini ...

3
3
Pijnlijk: DAZN geeft wél miljarden aan andere deal

Er wacht de komende maanden ongetwijfeld nog een bittere strijd tussen de Pro League en DAZN over ...

47
47
KV Mechelen ruikt nu al de jackpot: "Hij is een meerwaarde"

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en staat bijzonder knap vijfde. De fans dromen ...

41
41
Hasi wil ook scalp van Union: "Daar komen ze tekort"

RSC Anderlecht speelt zondag in een uitverkocht Lotto Park de Brusselse derby tegen Union SG. Besnik ...

90
90
Hubert over situatie bij Anderlecht: "Zie je wel…"

Union SG neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Voor David Hubert is dat toch een speciale ...

194
194
Blessuregolf bij AA Gent: Leko steekt hand in eigen boezem

Na een magere vijf op 15 hoopt AA Gent zondag tegen STVV nog eens aan te knopen met de zege. ...

63
63
Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

124
124
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

312
312
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

116
116
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

508
508
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

249
249
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

72
72
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

246
246
Pro League klaagt DAZN aan: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

201
201
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

266
266
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

184
184
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

456
456
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

408
408
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

258
258
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

62
62
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

129
129
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

179
179
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

75
75
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

342
342
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

207
207

Meer sportnieuws