'Club Brugge & KRC Genk vrezen mokerslag uit ziekenboeg'

door
'Club Brugge & KRC Genk vrezen mokerslag uit ziekenboeg'

Tijdens interlandbreaks houden clubs telkens hun adem in tot hun internationals weer zonder kleerscheuren zijn teruggekeerd. In het geval van Club Brugge en KRC Genk lijkt dat deze keer helaas ijdele hoop.

Zo kreeg de landskampioen Maxim De Cuyper vroeger terug dan de Rode Duivels. Volgens bondscoach Domenico Tedesco weliswaar louter uit voorzorg, al dreigt Blauw-Zwart het toch eventjes zonder de linksback te moeten stellen. De Cuyper heeft last van een hamstringblessure, die naar verluidt wel meevalt.

LEES OOK: 'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

Club zonder De Cuyper?

Toch staat er volgens Het Nieuwsblad momenteel nog een vraagteken achter zijn naam voor de verplaatsing naar Kortrijk van aanstaande zaterdag. Hoewel de drievoudig Rode Duivel slechts met lichte hinder zou kampen wordt de beslissing over zijn inzetbaarheid volgens de krant pas later deze week genomen.

Omwille van de drukke kalender lijkt Club, waar de medische staf De Cuyper zijn situatie de komende dagen nauwgezet zal opvolgen, alvast niet van plan om risico's te nemen. Ondanks de afwezigheid van Bjorn Meijer heeft Nicky Hayen met Joaquin Seys dan ook nog volwaardig een alternatief achter de hand.

Genk vreest voor Cuesta

In de Cegeka Arena wachten Thorsten Fink en co dan weer in spanning af hoe het met Carlos Cuesta gesteld is. De Colombiaanse verdediger moest afgelopen weekend de strijd tegen Peru halfweg staken omdat hij zich onwel voelde na een botsing. Ook hier zou de schade op het eerste gezicht wel beperkt blijven.

Tenslotte hoopt Colombia dat Cuesta dinsdag tegen Argentinië gewoon alweer van de partij is. Hopelijk voor de Limburgers is er inderdaad niks ernstigs aan de hand met Cuesta. Behalve een aantal piepjonge producten van eigen kweek, in wie Dimitri de Condé wel rotsvast gelooft, oogt de spoeling achterin vrij dun.

Wie is het meest onmisbaar voor zijn team?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

10
10
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

39
39
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

365
365
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

313
313
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

194
194
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

246
246
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

73
73
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

596
596
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

217
217
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

406
406
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

625
625
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

212
212
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

396
396
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

183
183
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

171
171
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

166
166
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

76
76
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

260
260
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

79
79
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

335
335
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

228
228
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

240
240
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

449
449
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

530
530
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

84
84

Meer sportnieuws