'Frenkie de Jong-rel bij FC Barcelona'

door
'Frenkie de Jong-rel bij FC Barcelona'

Het rommelt bij FC Barcelona. De toekomst van Frenkie de Jong is hoogst onzeker door alle perikelen achter de schermen. Blessureleed en achterbakse handelingen van voorzitter Joan Laporta zorgen voor een oorlog bij de Catalanen.

De Jong maakte de overstap van Ajax naar FC Barcelona en werd er meteen een smaakmaker. Toch kreeg de middenvelder met momenten kritiek. Afgelopen mercato werd hij nadrukkelijk bij een vertrek genoemd en nu zou zelfs Real Madrid op de proppen komen voor De Jong.

LEES OOK: Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Achterbakse handelingen

Volgens Spaanse media heeft Barça nood aan een terugkeer van de Jong, maar de Nederlander wil pas spelen als hij volledig geen pijn meer voelt. De Oranje-international wil ook geen operatie ondergaan waardoor er geen datum kan worden geplakt op een mogelijke rentree.

De dokters van FC Barcelona kwamen nochtans met het advies om een operatie te ondergaan. Ondertussen blijft de relatie tussen het bestuur en de speler gespannen. Voorzitter Joan Laporta probeerde de Jong afgelopen zomer achter zijn rug te verkopen en vervolgens werd zijn salaris naar de media gelekt.

Mes in de rug

Door het mes in de rug van Laporta lijkt de toekomst van de Jong hoogst onzeker bij FC Barcelona. De Catalanen kwamen met een contractaanbieding, maar de club wilde de kosten over meerdere jaren verspreiden. De Jong weigerde dat resoluut.

De Nederlandse international lijkt te gaan vertrekken. ‘Alle kaarten zijn in zijn voordeel. Hij snapt dat Laporta vaak achter zijn rug om heeft gehandeld. De Jong zal aldus nadenken over zijn behoeften en van niemand anders’, klinkt het bij het Spaanse Sport.

Moet de Jong weg bij FC Barcelona?

Meest recent

Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

4
4
Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

25
25
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

18
18
De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

183
183
KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

85
85
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

39
39
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

136
136
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

32
32
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

257
257
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

229
229
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

29
29
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

293
293
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

205
205
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

259
259
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

201
201
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

227
227
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

930
930
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

179
179
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

776
776
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

551
551
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

518
518
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

266
266
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

344
344
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

708
708
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

848
848

Meer sportnieuws