Grote schande in Engeland na ‘shocking reveal’

214
Grote schande in Engeland na ‘shocking reveal’

De Britse tabloids slaan weer genadeloos toe. Eerst kwam het nieuws nog naar buiten dat interim-trainer Lee Carsley mogelijk de definitieve opvolger wordt van Gareth Southgate en nu moet de Engelse voetbalbond hem per direct ontslaan.

Er is namelijk een grote schande uitgesproken over het water. Vanavond neemt Engeland het op in en tegen Ierland en bondscoach Carsley heeft ‘schockingly’ toegegeven dat hij het Engelse volkslied ‘God Save the King’ niet zal meezingen.

LEES OOK: Courtois dropt bommetje: géén Nations League met Duivels

Schokkende onthulling

The Daily Mail spreekt van een ‘schokkende onthulling’ van interim-bondscoach Carsley. De assistent van Southgate werd aangesteld als voorlopige opvolger, al klinkt het in de wandelgangen dat de spelers het wel zien zitten met de trainer. Nu gaat de media vol in de aanval op T1.

Engeland neemt het in de Nations League op tegen Ierland en Carsley is een voormalige Ierse international. Hij heeft toegegeven dat hij het altijd moeilijk vond om volksliederen mee te zingen en zal dat vanavond aldus ook niet doen voor de Engelse nationale ploeg.

Storm van kritiek

Meteen kreeg Carsley een storm van kritiek over zich heen met de Britse pers voorop. Er wordt zelfs al gesproken over een ontslag op staande voet. The Daily Mail vindt dat hij nu al de steun van de natie heeft verloren met zijn opvallende bekentenis. De supporters zijn naar verluidt furieus.

Carsley zelf reageerde kalm. "Als speler zong ik ook nooit mee met de volksliederen. Ik ben altijd gefocust op de wedstrijd. Ik wil mijn routine als trainer nu niet aanpassen. Ook als coach van Jong Engeland zong ik nooit mee." Carsley verzamelde veertig caps voor de Ierse nationale ploeg.

Is de ophef over Carsley terecht?

Meest recent

AA Gent strikt goudhaantje: contract tot medio 2030

Na het 1-1 gelijkspel in Genk is AA Gent zijn perfect rapport kwijt, maar met een 16 op 18 zijn de ...

0
0
'Club Brugge dumpt Sommer: vervanger al in wachtkamer'

Club Brugge boekte zondag een 3-1 zege tegen Antwerp, maar dat leek achteraf slechts bijzaak. ...

101
101
Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

70
70
Hoe Club Brugge én Sommer één pion keihard missen

Yann Sommer werd afgelopen zomer door Club Brugge met grote trom binnengehaald. Enkele weken later ...

442
442
Degryse voorspelt: "Als Kompany dat zou doen..."

Marc Degryse is onder de indruk van de stormachtige ontwikkeling van Vincent Kompany als trainer. De ...

96
96
Verrassende vervanger voor Overmars bij Antwerp?

Toby Alderweireld ziet voor zichzelf op termijn mogelijk een rol weggelegd in het sportieve beleid ...

551
551
Zulte Waregem trots: "Voor altijd legendes van de club"

Bij Zulte Waregem kijken ze met trots terug op het parcours van Jeppe Erenbjerg en Daniel Opoku. De ...

51
51
Delorge looft ploegmaat: "Enorm veel kwaliteiten"

AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog ...

65
65
Degryse met slecht nieuws voor JPL-topclub: "Geen titel"

Club Brugge en Union SG zullen ook dit jaar voor de titel strijden. Daarachter is het afwachten hoe ...

868
868
"Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Kat Kerkhofs en Dries Mertens vormen al jaren één van de bekendste showbizzkoppels van ...

50
50
'Ajax wil alsnog toeslaan met grote transfervrije naam'

Ajax kende een zeer ambitieuze zomermercato. De Amsterdammers gaan voluit voor een eerste titel in ...

62
62
Rigaux onder vuur: "In België schreven ze hen ook af"

Dévy Rigaux krijgt zéér veel kritiek in Nederland. Feyenoord lijkt verzwakt uit ...

215
215
'Club Brugge wil weer toptalent in Engeland oppikken'

Bij Club Brugge waren ze deze zomer weer druk in de weer op de transfermarkt. Daarin gingen ze ook ...

144
144
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

KV Mechelen blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het had afgelopen weekend gehoopt op ...

360
360
Van der Elst ziet Club-speler gered worden door reputatie

Club Brugge blijft in de competitie op koers met een nette vijftien op achttien, met enkel de ...

175
175
Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

84
84
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

124
124
Defour en Proto zien Anderlecht grote stap zetten

Het is voor Anderlecht tot dusver toch een beetje een seizoen met twee gezichten. Het knokte zich ...

255
255
'Union met handen in haar voor EL na blessure Mac Allister'

Union nestelde zich afgelopen weekend aan de leiding in de Jupiler Pro League met een klinkende zege ...

107
107
'Nieuwe coach bij Kortrijk: eerste kandidaat bekend'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is een feit. Na een pijnlijke ...

574
574
Bruno hard voor topaankoop: RSCA slaat zich voor het hoofd

Anderlecht slaagde er vrijdag in om een belangrijke zege te pakken op het veld van KV Mechelen, want ...

588
588
Antwerp ontdekt sensatie: "Maar ik moet nog bijleren"

De sterke start van Antwerp behoort intussen helemaal tot het verleden, want de zeven op negen van ...

238
238
TRANSFERUURTJE: 'Eerste ontslag in JPL, Anderlecht bepaalt wintertarget'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

423
423
Ferme opsteker KAA Gent ondanks eerste puntenverlies

KAA Gent speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk in de Jupiler Pro League tegen KRC Genk. Daardoor ...

160
160
Anderlecht haalt opgelucht adem: crisis nipt afgewend

RSC Anderlecht was wisselvallig aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag werd tegen KV ...

262
262

Meer sportnieuws