Grote schande in Engeland na ‘shocking reveal’

214
Grote schande in Engeland na ‘shocking reveal’

De Britse tabloids slaan weer genadeloos toe. Eerst kwam het nieuws nog naar buiten dat interim-trainer Lee Carsley mogelijk de definitieve opvolger wordt van Gareth Southgate en nu moet de Engelse voetbalbond hem per direct ontslaan.

Er is namelijk een grote schande uitgesproken over het water. Vanavond neemt Engeland het op in en tegen Ierland en bondscoach Carsley heeft ‘schockingly’ toegegeven dat hij het Engelse volkslied ‘God Save the King’ niet zal meezingen.

Schokkende onthulling

The Daily Mail spreekt van een ‘schokkende onthulling’ van interim-bondscoach Carsley. De assistent van Southgate werd aangesteld als voorlopige opvolger, al klinkt het in de wandelgangen dat de spelers het wel zien zitten met de trainer. Nu gaat de media vol in de aanval op T1.

Engeland neemt het in de Nations League op tegen Ierland en Carsley is een voormalige Ierse international. Hij heeft toegegeven dat hij het altijd moeilijk vond om volksliederen mee te zingen en zal dat vanavond aldus ook niet doen voor de Engelse nationale ploeg.

Storm van kritiek

Meteen kreeg Carsley een storm van kritiek over zich heen met de Britse pers voorop. Er wordt zelfs al gesproken over een ontslag op staande voet. The Daily Mail vindt dat hij nu al de steun van de natie heeft verloren met zijn opvallende bekentenis. De supporters zijn naar verluidt furieus.

Carsley zelf reageerde kalm. "Als speler zong ik ook nooit mee met de volksliederen. Ik ben altijd gefocust op de wedstrijd. Ik wil mijn routine als trainer nu niet aanpassen. Ook als coach van Jong Engeland zong ik nooit mee." Carsley verzamelde veertig caps voor de Ierse nationale ploeg.

Is de ophef over Carsley terecht?

Meest recent

Standard focust op de jeugd en legt toptalent vast

Standard Luik kampte de afgelopen seizoenen met financiële problemen en de Rouches focussen ...

2
2
'Here we go: Romano lekt verrassende transfersom Lukaku'

Romelu Lukaku wil weg bij Napoli na een snertseizoen. De aanvaller wil ergens de aanvalsleider zijn ...

41
41
Fuseini praat voor het eerst na brutale overval

Het waren heftige beelden. Op klaarlichte dag werd Mohammed Fuseini op brutale wijze overvallen. De ...

12
12
'Diego Moreira overtuigd: transfer naar Bundesliga-top'

Voor Diego Moreira kan de zomer van 2026 wel eens een mijlpaal in zijn carrière worden. De ...

33
33
'Méérdere versterkingen RSCA, één naam weerklinkt steeds luider'

Ondanks een meer dan behoorlijke start van het seizoen, staat de selectie van RSC Anderlecht nog ...

306
306
'Transferbom Carlos Forbs: Club legt prijskaartje vast'

Club Brugge heeft deze zomer al verschillende sterkhouders te gelde gemaakt en wil een verdere ...

915
915
"Bullshit praten" - Noa Lang clasht met bekende analist

Nu zijn toekomst bij SSC Napoli onzeker oogt, wordt Noa Lang gelinkt aan verschillende ploegen. Ook ...

112
112
Mertens en Kerkhofs lokken massaal reacties uit met één foto

Kat Kerkhofs en Dries Mertens zijn al een tijdje onderweg en lijken volop te genieten van de ...

88
88
Union zwaar gehavend in Europa: "Zaken buiten onze controle"

Union SG staat dinsdagavond voor een cruciale afspraak. De vicekampioen werkt dan zijn terugmatch in ...

88
88
Nieuwe wending in rechten-soap: onderzoek naar Play Sports

Na meer dan een jaar van onderhandelingen, statements en zelfs juridische gevechten, is er eindelijk ...

568
568
'Anderlecht blijft gaan: kersvers transfertarget duikt op'

RSC Anderlecht kan tot dusver tevreden zijn over de start van het nieuwe seizoen. Zeker gezien de ...

678
678
Preud’homme zet Leko op zijn plaats met 30M-transferbom

Ivan Leko trok al vroeg aan de alarmbel over de kern van Club Brugge. Guilian Preud’homme ...

862
862
'Bliksemvertrek Kanga: transferdetails AA Gent bekend'

AA Gent kan tevreden zijn over de start van het seizoen, maar er ligt nog werk op de transferplank. ...

372
372
'Hayen wil uitblinker wegroven uit Jupiler Pro League'

Nicky Hayen zorgde in het tussenseizoen voor een grote verrassing. De trainer vertrok plotsklaps bij ...

297
297
'Club Brugge schrikt op: plotse toptransfer Hugo Siquet'

Club Brugge is nog niet klaar op de mercato. Het wil zelf nog een flankaanvaller aanwerven en zoekt ...

588
588
'Doorbraak Lukaku gevonden: verrassend lage transfersom'

Romelu Lukaku lijkt zijn nieuwe club zo goed als beet te hebben. Behoudens last-minute wendingen ...

232
232
'Plottwist in Brugge: target Club tekent bij ... Cercle'

In de zoektocht naar een nieuwe flankaanvaller deden er de afgelopen weken tal van namen de ronde ...

263
263
'Anderlecht duwt door: Sibierski lanceert slotoffensief'

Met een 2-1 zege tegen La Louvière heeft RSC Anderlecht zijn competitiestart niet gemist. ...

601
601
'Leko klapt uit de biecht: vuurwerk bij Club Brugge'

Club Brugge heeft al een drukke zomer achter de rug, maar het huiswerk zit er nog steeds niet op in ...

626
626
'Kassa rinkelt bij KRC Genk: opvolger al onderweg'

Konstantinos Karetsas liet de kassa er al luider dan ooit rinkelen, terwijl Rafiu Durosinmi het ...

405
405
'Club Brugge kan cashen: stormloop voor sterkhouder'

Club Brugge begon aan het nieuwe seizoen met een vlotte 3-0 zege tegen KV Kortrijk. Zaterdag trekt ...

443
443
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

349
349
Hasi shopt in Genk, Westerlo slaat toe bij Tottenham

De Jupiler Pro League mag dan wel begonnen zijn, de eersteklassers blijven druk in de weer op de ...

111
111
'Nieuwe miljoenenbom: Arsenal neemt contact op met Club'

Arsenal FC betaalde deze zomer zo'n 40 miljoen euro om Christos Tzolis over te nemen van Club ...

991
991
'Toptransfer Fernandez-Pardo: Lille vraagt hallucinante som'

Een uitgebreide rol zat er voor hem uiteindelijk niet in, maar Matias Fernandez-Pardo liet tijdens ...

163
163

Meer sportnieuws