Flips reageert met knipoog na pijnlijke Anderlecht-aftocht

door
Flips reageert met knipoog na pijnlijke Anderlecht-aftocht

RSC Anderlecht wist vlak voor het sluiten van de zomerse transferperiode nog een aantal overbodige spelers van de hand te doen. Zo werd ook voor Alexis Flips nog een oplossing gevonden. Die kwam inmiddels met een reactie op zijn vertrek.

Een jaartje geleden was sportieve baas Jesper Fredberg op zoek naar extra creativiteit en aanvallend vermogen voor het paars-witte middenveld. Uiteindelijk belandde hij bij Flips. Die had in de seizoenen daarvoor indruk gemaakt bij het Franse Stade Reims, maar had zijn zinnen gezet op een nieuwe uitdaging.

RSCA betaalde ongeveer 3.5 miljoen euro voor de voormalige jeugd-international van Frankrijk. Zijn eerste optredens deden ook het beste vermoeden. Maar het lukte Flips niet meteen om die goede prestaties te bevestigen. En daar betaalde hij een aanzienlijke prijs voor.

LEES OOK: 'Charleroi keihard: miscast alweer doogestuurd'

Op huurbasis naar Charleroi

De Fransman werd al snel aan de kant geschoven en kreeg amper kansen om zich te herpakken. In januari werd hij dan ook verhuurd aan Ankaragücü. Bij zijn terugkeer deze zomer leek Flips klaar om een nieuwe start te nemen. In de voorbereiding mocht hij, in afwachting van andere spelers, ook regelmatig opdraven.

Eenmaal het seizoen begon, werd Flips evenwel opnieuw compleet genegeerd. En dus werd elders een oplossing gezocht. Dit keer werd die iets dichter bij huis gevonden. Zo gaat de Franse spelmaker in de komende maanden voor Sporting Charleroi voetballen, dat hem overnam op huurbasis.

Dankbaar voor fans en ploegmaats

Via zijn Instagram-account heeft Flips inmiddels ook zelf gereageerd op zijn transfer. Hij bedankt de fans van Paars-Wit en benadrukt dat het jammer is dat hij nooit zijn volle potentieel aan hun heeft kunnen zien. Daarnaast bedankt hij ook zijn (ex-)ploegmaats voor het warme onthaal. "Zij hebben tenminste wel mijn volle potentieel kunnen zien op de trainingen", besluit hij met een knipoog.

Anderlecht heeft Flips veel te snel afgeschreven ...

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

137
137
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

214
214
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

107
107
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

99
99
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

270
270
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

62
62
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

143
143
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

473
473
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

147
147
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

295
295
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

503
503
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

186
186
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

104
104
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

171
171
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

154
154
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

419
419
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

73
73
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

196
196
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

762
762
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

680
680
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

369
369
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

618
618
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

196
196
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

426
426
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

651
651

Meer sportnieuws