Flips reageert met knipoog na pijnlijke Anderlecht-aftocht

door
Flips reageert met knipoog na pijnlijke Anderlecht-aftocht

RSC Anderlecht wist vlak voor het sluiten van de zomerse transferperiode nog een aantal overbodige spelers van de hand te doen. Zo werd ook voor Alexis Flips nog een oplossing gevonden. Die kwam inmiddels met een reactie op zijn vertrek.

Een jaartje geleden was sportieve baas Jesper Fredberg op zoek naar extra creativiteit en aanvallend vermogen voor het paars-witte middenveld. Uiteindelijk belandde hij bij Flips. Die had in de seizoenen daarvoor indruk gemaakt bij het Franse Stade Reims, maar had zijn zinnen gezet op een nieuwe uitdaging.

RSCA betaalde ongeveer 3.5 miljoen euro voor de voormalige jeugd-international van Frankrijk. Zijn eerste optredens deden ook het beste vermoeden. Maar het lukte Flips niet meteen om die goede prestaties te bevestigen. En daar betaalde hij een aanzienlijke prijs voor.

LEES OOK: Razende strijd om PO I: Boeckx doet straffe voorspelling

Op huurbasis naar Charleroi

De Fransman werd al snel aan de kant geschoven en kreeg amper kansen om zich te herpakken. In januari werd hij dan ook verhuurd aan Ankaragücü. Bij zijn terugkeer deze zomer leek Flips klaar om een nieuwe start te nemen. In de voorbereiding mocht hij, in afwachting van andere spelers, ook regelmatig opdraven.

Eenmaal het seizoen begon, werd Flips evenwel opnieuw compleet genegeerd. En dus werd elders een oplossing gezocht. Dit keer werd die iets dichter bij huis gevonden. Zo gaat de Franse spelmaker in de komende maanden voor Sporting Charleroi voetballen, dat hem overnam op huurbasis.

Dankbaar voor fans en ploegmaats

Via zijn Instagram-account heeft Flips inmiddels ook zelf gereageerd op zijn transfer. Hij bedankt de fans van Paars-Wit en benadrukt dat het jammer is dat hij nooit zijn volle potentieel aan hun heeft kunnen zien. Daarnaast bedankt hij ook zijn (ex-)ploegmaats voor het warme onthaal. "Zij hebben tenminste wel mijn volle potentieel kunnen zien op de trainingen", besluit hij met een knipoog.

Anderlecht heeft Flips veel te snel afgeschreven ...

Meest recent

UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

11
11
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

131
131
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

89
89
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

957
957
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

429
429
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

21
21
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

79
79
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

140
140
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

88
88
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

226
226
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

128
128
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

114
114
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

91
91
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

111
111
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

303
303
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

39
39
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

599
599
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

341
341
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

123
123
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

162
162
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

265
265
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

117
117
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

82
82
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

174
174
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

47
47

Meer sportnieuws