Hoe is het nog met Yves Vanderhaeghe? "Vanochtend telefoontje"

390 stemmen
Hoe is het nog met Yves Vanderhaeghe?

De voorbije dagen konden we al de eerste trainerswissel in de Jupiler Pro League noteren. Bij STVV moest Christian Lattanzio al na amper zes wedstrijden plaats ruimen voor Felice Mazzu. Daarmee werd een Belgische trainer weer opgevist. Collega Yves Vanderhaeghe heeft vooralsnog minder geluk.

LEES OOK: OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

Vanderhaeghe greep naast job bij Deinze

De ex-Rode Duivel en voormalige coach van onder meer KV Kortrijk, KV Oostende, AA Gent en Cercle Brugge zit intussen al tien maanden zonder club. Hij werd in oktober 2023 ontslagen bij de Saudische tweedeklasser Al-Faisaly en vond sindsdien geen nieuwe werkgever.

Hij stond afgelopen zomer wel dicht bij Deinze, dat op promotie naar de Jupiler Pro League mikt. Dat verklaarde hij twee maanden geleden ook al aan onze redactie. "Maar ze kozen voor Hernán Losada. (lacht) Die had bij de Spaanssprekende voorzitter wellicht een streepje voor", zegt Vanderhaeghe daar in Krant van West-Vlaanderen met een vleugje cynisme over.

Liefst weer in België aan de slag

Vanuit het buitenland komen er wel nog aanbiedingen. "Ach, vanochtend kreeg ik nog een telefoontje van een manager voor een club in Afrika, maar het klonk niet meteen aantrekkelijk. Er is ook een manager die beweert dat mijn naam intussen al bij een club in Saudi-Arabië is gevallen. Een club in problemen, ik volg ze nu wel. (lachje) Maar het kan evengoed een babbelaar zijn", aldus Vanderhaeghe.

Hij blijft dus wachten op een nieuwe werkgever en geeft aan dat hij liefst van al weer in België aan de slag zou gaan. Daarbij staat hij open voor clubs uit 1A én 1B en zelfs voor een job als assistent of jeugdtrainer bij de voetbalbond. Afwachten dus waar en wanneer hij opnieuw zal opduiken.

Zou hij nog een goede trainer zijn voor een Belgische club?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

94
94
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

72
72
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

90
90
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

24
24
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

46
46
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

169
169
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

40
40
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

188
188
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

78
78
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

344
344
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

338
338
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

145
145
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

193
193
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

368
368
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

48
48
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

194
194
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

113
113
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

413
413
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

410
410
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

642
642
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

749
749
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

294
294
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

455
455
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws