Vanderhaeghe zoekt: "Ik had contact met die Belgische club"

door
Vanderhaeghe zoekt:

Yves Vanderhaeghe kende al een rijkgevulde trainerscarrière in België. Voorlopig is de ervaren coach op zoek naar een nieuwe uitdaging. VoetbalNieuws polste eens naar de huidige situatie van de voormalige middenvelder.

Deinze koos voor Losada

"Ik zit voorlopig rustig thuis. Op dit moment beweegt er weinig omtrent een nieuwe club. Of er contacten zijn geweest met Belgische ploegen? Er was even interesse van Deinze, maar zij hebben dan gekozen voor Hernan Losada”, verklaart Vanderhaeghe.

Zijn laatste passage was bij Al-Faisaly in Saoedi-Arabië, waar hij van juli 2023 tot november 2023 aan de slag was. Een nieuwe buitenlandse uitdaging draagt niet meteen de voorkeur weg bij Vanderhaeghe.

Nieuwe buitenlandse uitdaging?

"Neen, niet echt. Ik wacht af wat er de komende maanden gaat gebeuren. Wie weet beweegt er wat in september of oktober, want je weet uiteraard ook hoe snel het soms kan gaan voor trainers…”, slaat Vanderhaeghe de nagel op de kop.

Vanderhaeghe was als coach al werkzaam bij KV Kortrijk, KV Oostende, AA Gent en Cercle Brugge. Hij zat al 324 matchen op de bank als trainer bij de Belgische clubs. Aan ervaring dus geen gebrek. Als speler kende hij ook een mooie carrière met vooral een zeer geslaagde tijd bij RSC Anderlecht. Hij was ook 48 keer Rode Duivel en maakte er een EK en WK mee.

Claudio Reulens

Gaat Vanderhaeghe in 2024 nog een nieuwe uitdaging vinden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

72
72
Anderlecht-fans uiten ongenoegen: bestuur reageert

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

23
23
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

125
125
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

316
316
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

181
181
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

303
303
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

353
353
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

109
109
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

113
113
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

42
42
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

24
24
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

43
43
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

63
63
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

146
146
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

102
102
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

329
329
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

133
133
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

235
235
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

40
40
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

241
241
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

65
65
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

214
214
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

218
218
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

331
331
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

96
96
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

387
387

Meer sportnieuws