‘Standard en Charleroi akkoord over bizarre transfer’

door
‘Standard en Charleroi akkoord over bizarre transfer’

Er gaat een vreemde transfer plaatsvinden binnen de Jupiler Pro League. Standard Luik en Sporting Charleroi hebben volgens journalist Sacha Tavolieri een akkoord gevonden over Grejohn Kyei. 

De Rouches haalden de spits nog maar een paar maanden geleden transfervrij binnen. Maar sindsdien heeft de aanvaller niet kunnen overtuigen en mag hij alweer opkrassen. Kyei heeft geen plek in de selectie van Ivan Leko en daar profiteert Charleroi nu van. De Carolo’s hadden de Franse ex-jeuginternational al voor hij bij Standard tekende in het vizier.

LEES OOK: Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Bizarre gang van zaken

Kyei verlaat Standard aldus na twee basisplaatsen, vier invalbeurten en nul doelpunten. De Franse aanvaller tekende op Sclessin een contract tot 2027. Met een marktwaarde van 1,5 miljoen euro kunnen de Rouches mogelijk nog een centje verdienen.

En elke euro winst is welkom bij Standard. De club kampt met financiële problemen en zoekt achter de schermen nog naar een nieuwe overnemer. Nu neemt het na 211 minuten al afscheid van Kyei. Charleroi haalt de overbodige speler in huis na een akkoord met de Waalse buren.

Ook Flips op komst

Ook Alexis Flips van RSC Anderlecht is op komst. De middenvelder is overbodig bij paars-wit en er wordt al een tijdje naar een oplossing gezocht. De Carolo’s willen de Fransman dolgraag binnenhalen op huurbasis mét aankoopoptie. Zo ziet het er naar uit dat Charleroi nog zaken doet met twee Waalse buren.

Verdiende Kyei meer kansen bij Standard?

Meest recent

Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

154
154
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

1
1
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

36
36
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

13
13
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

109
109
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

51
51
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

80
80
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

94
94
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

93
93
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

80
80
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

189
189
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

34
34
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

236
236
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

152
152
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

129
129
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

151
151
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

136
136
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

107
107
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

286
286
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

391
391
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

53
53
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

213
213
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

194
194
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

248
248
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

199
199

Meer sportnieuws