'Anderlecht én Standard lozen ballast in Charleroi'

door
'Anderlecht én Standard lozen ballast in Charleroi'

Het is Deadline Day voor de Belgische clubs en dat betekent dat heel wat eersteklassers in allerijl nog de nodige transfers zullen willen afronden. Het zou niet verbazen als ze daarbij ook regelmatig met elkaar zaken doen, aangezien in de meeste andere landen de markt al gesloten is. Charleroi wil bijvoorbeeld Anderlecht en Standard nog een dienst bewijzen.

De Carolo's zijn met een negen op achttien niet onaardig aan het seizoen begonnen, maar desondanks zou wat extra versterking voor Rik De Mil nog welkom zijn. Dat is vooral het geval in het offensieve compartiment. Met Badji en Benbouali vertrokken er onlangs twee spitsen en Stulic mag ook nog vertrekken.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Charleroi krijgt Kyei (Standard) aangeboden

Aanvankelijk zette Charleroi daarom zijn zinnen op Andi Zeqiri, maar die lijkt nu op weg te zijn naar Standard. Er moet dus verder gezocht worden, maar mogelijk komt de oplossing uiteindelijk uit... Luik.

La Dernière Heure weet immers dat Standard Grejohn Kyei aangeboden heeft bij Charleroi. De 29-jarige Fransman streek nochtans pas deze zomer neer bij de Rouches, die hem transfervrij overnamen van Clermont. Hij kwam echter nog niet verder dan twee basisplaatsen en vier invalbeurten waarin hij niet kon overtuigen en zou alweer mogen vertrekken.

Onderhandelingen met Anderlecht over Flips

Het wordt nog afwachten of Charleroi voor Kyei effectief zal happen, maar wél werken ze volop aan een deal met Anderlecht. Bij Paars-Wit zouden ze immers nog Alexis Flips willen weghalen, zo meldt Sacha Tavolieri. Er wordt onderhandeld over een uitleenbeurt met aankoopoptie.

Flips keerde deze zomer terug bij Anderlecht na een halfjaartje op huurbasis bij het Turkse Ankaragücü. Hij kreeg in de voorbereiding een nieuwe kans, maar kon die niet grijpen. Hij mocht nog heel even invallen op de openingsspeeldag, maar verdween sindsdien weer helemaal uit beeld en zou intussen zelfs met de B-kern moeten trainen.

🚀

Zouden dat goede deals zijn voor Charleroi?

Meest recent

Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

0
0
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

12
12
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

16
16
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

156
156
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

22
22
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

90
90
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

20
20
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

29
29
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

94
94
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

219
219
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

5
5
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

277
277
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

165
165
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

115
115
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

45
45
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

205
205
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

68
68
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

228
228
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

52
52
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

81
81
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

118
118
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

90
90
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

75
75
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

602
602

Meer sportnieuws