'Anderlecht én Standard lozen ballast in Charleroi'

door
'Anderlecht én Standard lozen ballast in Charleroi'

Het is Deadline Day voor de Belgische clubs en dat betekent dat heel wat eersteklassers in allerijl nog de nodige transfers zullen willen afronden. Het zou niet verbazen als ze daarbij ook regelmatig met elkaar zaken doen, aangezien in de meeste andere landen de markt al gesloten is. Charleroi wil bijvoorbeeld Anderlecht en Standard nog een dienst bewijzen.

De Carolo's zijn met een negen op achttien niet onaardig aan het seizoen begonnen, maar desondanks zou wat extra versterking voor Rik De Mil nog welkom zijn. Dat is vooral het geval in het offensieve compartiment. Met Badji en Benbouali vertrokken er onlangs twee spitsen en Stulic mag ook nog vertrekken.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

Charleroi krijgt Kyei (Standard) aangeboden

Aanvankelijk zette Charleroi daarom zijn zinnen op Andi Zeqiri, maar die lijkt nu op weg te zijn naar Standard. Er moet dus verder gezocht worden, maar mogelijk komt de oplossing uiteindelijk uit... Luik.

La Dernière Heure weet immers dat Standard Grejohn Kyei aangeboden heeft bij Charleroi. De 29-jarige Fransman streek nochtans pas deze zomer neer bij de Rouches, die hem transfervrij overnamen van Clermont. Hij kwam echter nog niet verder dan twee basisplaatsen en vier invalbeurten waarin hij niet kon overtuigen en zou alweer mogen vertrekken.

Onderhandelingen met Anderlecht over Flips

Het wordt nog afwachten of Charleroi voor Kyei effectief zal happen, maar wél werken ze volop aan een deal met Anderlecht. Bij Paars-Wit zouden ze immers nog Alexis Flips willen weghalen, zo meldt Sacha Tavolieri. Er wordt onderhandeld over een uitleenbeurt met aankoopoptie.

Flips keerde deze zomer terug bij Anderlecht na een halfjaartje op huurbasis bij het Turkse Ankaragücü. Hij kreeg in de voorbereiding een nieuwe kans, maar kon die niet grijpen. Hij mocht nog heel even invallen op de openingsspeeldag, maar verdween sindsdien weer helemaal uit beeld en zou intussen zelfs met de B-kern moeten trainen.

Zouden dat goede deals zijn voor Charleroi?

Meest recent

Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

9
9
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

152
152
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

683
683
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

84
84
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

231
231
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

102
102
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

193
193
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

240
240
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

28
28
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

212
212
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

287
287
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

105
105
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

176
176
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

140
140
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

318
318
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

182
182
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

208
208
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

222
222
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

95
95
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

264
264
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

343
343
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

183
183
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

247
247
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

200
200

Meer sportnieuws