'Anderlecht én Standard lozen ballast in Charleroi'

door
'Anderlecht én Standard lozen ballast in Charleroi'

Het is Deadline Day voor de Belgische clubs en dat betekent dat heel wat eersteklassers in allerijl nog de nodige transfers zullen willen afronden. Het zou niet verbazen als ze daarbij ook regelmatig met elkaar zaken doen, aangezien in de meeste andere landen de markt al gesloten is. Charleroi wil bijvoorbeeld Anderlecht en Standard nog een dienst bewijzen.

De Carolo's zijn met een negen op achttien niet onaardig aan het seizoen begonnen, maar desondanks zou wat extra versterking voor Rik De Mil nog welkom zijn. Dat is vooral het geval in het offensieve compartiment. Met Badji en Benbouali vertrokken er onlangs twee spitsen en Stulic mag ook nog vertrekken.

LEES OOK: Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Charleroi krijgt Kyei (Standard) aangeboden

Aanvankelijk zette Charleroi daarom zijn zinnen op Andi Zeqiri, maar die lijkt nu op weg te zijn naar Standard. Er moet dus verder gezocht worden, maar mogelijk komt de oplossing uiteindelijk uit... Luik.

La Dernière Heure weet immers dat Standard Grejohn Kyei aangeboden heeft bij Charleroi. De 29-jarige Fransman streek nochtans pas deze zomer neer bij de Rouches, die hem transfervrij overnamen van Clermont. Hij kwam echter nog niet verder dan twee basisplaatsen en vier invalbeurten waarin hij niet kon overtuigen en zou alweer mogen vertrekken.

Onderhandelingen met Anderlecht over Flips

Het wordt nog afwachten of Charleroi voor Kyei effectief zal happen, maar wél werken ze volop aan een deal met Anderlecht. Bij Paars-Wit zouden ze immers nog Alexis Flips willen weghalen, zo meldt Sacha Tavolieri. Er wordt onderhandeld over een uitleenbeurt met aankoopoptie.

Flips keerde deze zomer terug bij Anderlecht na een halfjaartje op huurbasis bij het Turkse Ankaragücü. Hij kreeg in de voorbereiding een nieuwe kans, maar kon die niet grijpen. Hij mocht nog heel even invallen op de openingsspeeldag, maar verdween sindsdien weer helemaal uit beeld en zou intussen zelfs met de B-kern moeten trainen.

Zouden dat goede deals zijn voor Charleroi?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Steunpilaar weg bij Club, Genk strijdt met Milan'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

37
37
Tresoldi hakt knoop door en flirt met volgende uitdaging

Nicolo Tresoldi is dit seizoen uitgegroeid tot een sterkhouder van Club Brugge. Onder Ivan Leko ...

22
22
Guardiola schiet uit zijn krammen door Doku-fase: schorsing

Guardiola schiet uit zijn krammen door Doku-fase Jérémy Doku mocht na zijn ...

30
30
Crisis bij 'De Spor': Inktzwarte reeks zet alles op scherp

Onverwacht is er stilaan een hevige crisis losgebarsten bij Sporting Hasselt. De cultclub, mede ...

39
39
KAA Gent weer in hetzelfde bedje ziek: duo afgemaakt

KAA Gent onder Rik De Mil doet het niet beter dan KAA Gent onder Ivan Leko. De Buffalo’s ...

68
68
Degreef deelt steek uit: “Club heeft niet meer kwaliteit”

Zondag staat de topper tussen RSC Anderlecht en Club Brugge op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

316
316
Burgess-slachtoffer haalt vernietigend uit: “Vies!”

Union SG won met 2-1 van KRC Genk, maar na afloop ging het vooral over de tackle van Christian ...

221
221
Bertaccini geeft hét verschil aan tussen Taravel en Hasi

Bij RSC Anderlecht neemt het vandaag op tegen Club Brugge. De Brusselaars zijn de underdog in het ...

177
177
Wullaert na historische mijlpaal: "Had ik nooit verwacht"

De Red Flames wonnen met 5-0 van Israël en openden zo met een 6 op 6 hun ...

28
28
Stankovic lyrisch over Bruggeling: "Hij is ronduit magisch"

Bij Club Brugge hebben ze er heel goede jaren opzitten. De club kende pakweg 15 jaar geleden donkere ...

319
319
Deschacht gaat strijd aan met Vormer: "Echt een klootzak"

Iets na de middag staat de topper op het programma tussen Club Brugge en Anderlecht. Blauw-Zwart wil ...

317
317
Courtois koopt megavilla van 6.000m²: de details

Wat een rustig en perfect plaatje leek, is plots volop onderwerp van gesprek in Spanje. Thibaut ...

213
213
‘Anderlecht kan cashen: negen deals in de maak'

RSC Anderlecht hoopt dit jaar uiteraard een Europees ticket te grijpen, wat financieel hoognodig is. ...

393
393
AA Gent pakt uit met compleet andere transferaanpak

AA Gent kende geen geweldige mercato’s, dat blijkt uit de zevende plaats. De afgelopen jaren ...

228
228
Boeckx voorspelt Club-RSCA: "Als ze dat doen..."

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen dit weekend tegen elkaar. Het blijft dé topmatch in ...

712
712
Hayen bijzonder scherp na nederlaag KRC Genk

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen heel wisselvallig voor de dag komen. De Limburgers verloren ...

432
432
Club Brugge haast onklopbaar voor Anderlecht: de cijfers

Club Brugge is dé grote favoriet voor het treffen met RSC Anderlecht. Dat is bijzonder ...

199
199
Jubilaris Burgess reageert na bijzondere hoofdrol

Union blijft voorlopig op titelkoers liggen. De landskampioen zag de voorbije weken zijn voorsprong ...

115
115
Genk vreest voor top zes: Smets doet oproep

KRC Genk veroverde vorige week de zesde plaats met een klinkende zege tegen AA Gent, maar kan die ...

364
364
Werd Union bevoordeeld? "Altijd rood voor Burgess"

Union heeft zaterdag een uitstekende zaak gedaan, want met een zege tegen Genk behoudt het dit ...

470
470
Doku zet City op weg naar bekerwinst, Barça dankt Yamal

In het buitenland hebben Manchester City en FC Barcelona een goede zaak gedaan. City bekert verder ...

35
35
Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Union heeft vanavond de druk nog wat opgevoerd richting de concurrentie. De landskampioen pakte ...

75
75
'Club Luik herhaalt succesrecept Bertaccini en Diouf'

De voorbije jaren bleek Club Luik een zeer opvallende kweekvijver van doelpuntenmakers. Met Adriano ...

37
37
Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

34
34
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

91
91

Meer sportnieuws