'Anderlecht én Standard lozen ballast in Charleroi'

door
'Anderlecht én Standard lozen ballast in Charleroi'

Het is Deadline Day voor de Belgische clubs en dat betekent dat heel wat eersteklassers in allerijl nog de nodige transfers zullen willen afronden. Het zou niet verbazen als ze daarbij ook regelmatig met elkaar zaken doen, aangezien in de meeste andere landen de markt al gesloten is. Charleroi wil bijvoorbeeld Anderlecht en Standard nog een dienst bewijzen.

De Carolo's zijn met een negen op achttien niet onaardig aan het seizoen begonnen, maar desondanks zou wat extra versterking voor Rik De Mil nog welkom zijn. Dat is vooral het geval in het offensieve compartiment. Met Badji en Benbouali vertrokken er onlangs twee spitsen en Stulic mag ook nog vertrekken.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Charleroi krijgt Kyei (Standard) aangeboden

Aanvankelijk zette Charleroi daarom zijn zinnen op Andi Zeqiri, maar die lijkt nu op weg te zijn naar Standard. Er moet dus verder gezocht worden, maar mogelijk komt de oplossing uiteindelijk uit... Luik.

La Dernière Heure weet immers dat Standard Grejohn Kyei aangeboden heeft bij Charleroi. De 29-jarige Fransman streek nochtans pas deze zomer neer bij de Rouches, die hem transfervrij overnamen van Clermont. Hij kwam echter nog niet verder dan twee basisplaatsen en vier invalbeurten waarin hij niet kon overtuigen en zou alweer mogen vertrekken.

Onderhandelingen met Anderlecht over Flips

Het wordt nog afwachten of Charleroi voor Kyei effectief zal happen, maar wél werken ze volop aan een deal met Anderlecht. Bij Paars-Wit zouden ze immers nog Alexis Flips willen weghalen, zo meldt Sacha Tavolieri. Er wordt onderhandeld over een uitleenbeurt met aankoopoptie.

Flips keerde deze zomer terug bij Anderlecht na een halfjaartje op huurbasis bij het Turkse Ankaragücü. Hij kreeg in de voorbereiding een nieuwe kans, maar kon die niet grijpen. Hij mocht nog heel even invallen op de openingsspeeldag, maar verdween sindsdien weer helemaal uit beeld en zou intussen zelfs met de B-kern moeten trainen.

🚀

Zouden dat goede deals zijn voor Charleroi?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

53
53
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

25
25
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

27
27
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

98
98
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

64
64
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

18
18
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

163
163
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

200
200
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

50
50
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

114
114
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

363
363
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

268
268
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

216
216
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

86
86
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

77
77
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

211
211
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

107
107
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

86
86
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

137
137
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

414
414
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

42
42
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

170
170

Meer sportnieuws