Heeft hij al spijt? 'Tedesco verkoos Duivels boven topclub'

door
Heeft hij al spijt? 'Tedesco verkoos Duivels boven topclub'

De voorbije dagen werd bij de Rode Duivels definitief een streep getrokken onder het mislukte EK om te beginnen aan een nieuwe cyclus op weg naar het WK 2026. Die wordt vrijdagavond op gang getrapt met een wedstrijd tegen Israël in de Nations League en dat zal nog steeds met Domenico Tedesco aan het roer gebeuren.

De Duitser mocht gewoon aanblijven als bondscoach ondanks het tegenvallende verloop van het EK, ook omdat de bond zijn contract al voor het toernooi verlengd had. Na de ontwikkelingen van deze zomer in Duitsland liggen al zijn beslissingen wel onder een vergrootglas bij pers en publiek, die zich alsmaar kritischer tonen.

LEES OOK: Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Tedesco liet droomjob liggen voor Rode Duivels

Er worden bijvoorbeeld alsmaar meer vragen gesteld bij bepaalde keuzes in zijn selectie, terwijl ook zijn handelswijze in de affaire-Courtois niet iedereen kon overtuigen. De messen lijken bij velen geslepen te zijn, de foutenmarge in de komende maanden lijkt miniem te zijn.

Nochtans kan er niet getwijfeld worden aan de toewijding van Tedesco aan de Rode Duivels. Zo komt Het Laatste Nieuws met een opmerkelijk verhaal. Ze weten dat hij zes maanden geleden een droomjob liet liggen.

Telefoontje van Napoli

In februari kreeg hij immers telefoon van Napoli, dat toen net Walter Mazzarri had ontslagen. De toenmalige uittredende Italiaanse kampioen wou Tedesco tot het einde van het seizoen aanstellen en die job mocht hij van Napoli zelfs combineren met de Rode Duivels. 

Het is de droom van Tedesco om in de Serie A te werken - hij heeft Italiaanse roots - maar desondanks stuurde hij Napoli toch meteen en zonder twijfelen wandelen. Hij wou zich immers ten volle focussen op het EK en daar met de Duivels een sterk toernooi neerzetten. Al is dat uiteindelijk uiteraard niet gelukt.

Geloof je nog dat Tedesco een goede bondscoach is voor de Rode Duivels?

Meest recent

Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

10
10
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

120
120
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

58
58
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

238
238
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

52
52
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

23
23
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

93
93
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

434
434
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

55
55
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

156
156
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

179
179
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

111
111
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

293
293
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

112
112
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

200
200
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

1107
1107
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

456
456
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

64
64
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

276
276
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

128
128
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

427
427
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

81
81
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

69
69
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

704
704

Meer sportnieuws