Heeft hij al spijt? 'Tedesco verkoos Duivels boven topclub'

139
Heeft hij al spijt? 'Tedesco verkoos Duivels boven topclub'

De voorbije dagen werd bij de Rode Duivels definitief een streep getrokken onder het mislukte EK om te beginnen aan een nieuwe cyclus op weg naar het WK 2026. Die wordt vrijdagavond op gang getrapt met een wedstrijd tegen Israël in de Nations League en dat zal nog steeds met Domenico Tedesco aan het roer gebeuren.

De Duitser mocht gewoon aanblijven als bondscoach ondanks het tegenvallende verloop van het EK, ook omdat de bond zijn contract al voor het toernooi verlengd had. Na de ontwikkelingen van deze zomer in Duitsland liggen al zijn beslissingen wel onder een vergrootglas bij pers en publiek, die zich alsmaar kritischer tonen.

LEES OOK: Laatste knaltransfer De Bruyne? Defour onthult onvrede

Tedesco liet droomjob liggen voor Rode Duivels

Er worden bijvoorbeeld alsmaar meer vragen gesteld bij bepaalde keuzes in zijn selectie, terwijl ook zijn handelswijze in de affaire-Courtois niet iedereen kon overtuigen. De messen lijken bij velen geslepen te zijn, de foutenmarge in de komende maanden lijkt miniem te zijn.

Nochtans kan er niet getwijfeld worden aan de toewijding van Tedesco aan de Rode Duivels. Zo komt Het Laatste Nieuws met een opmerkelijk verhaal. Ze weten dat hij zes maanden geleden een droomjob liet liggen.

Telefoontje van Napoli

In februari kreeg hij immers telefoon van Napoli, dat toen net Walter Mazzarri had ontslagen. De toenmalige uittredende Italiaanse kampioen wou Tedesco tot het einde van het seizoen aanstellen en die job mocht hij van Napoli zelfs combineren met de Rode Duivels. 

Het is de droom van Tedesco om in de Serie A te werken - hij heeft Italiaanse roots - maar desondanks stuurde hij Napoli toch meteen en zonder twijfelen wandelen. Hij wou zich immers ten volle focussen op het EK en daar met de Duivels een sterk toernooi neerzetten. Al is dat uiteindelijk uiteraard niet gelukt.

Geloof je nog dat Tedesco een goede bondscoach is voor de Rode Duivels?

Meest recent

De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

0
0
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

8
8
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

30
30
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

41
41
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

27
27
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

64
64
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

105
105
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

272
272
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

99
99
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

71
71
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

184
184
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

46
46
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

167
167
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

717
717
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

62
62
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

100
100
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

67
67
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

71
71
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

366
366
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

169
169
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

103
103
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

193
193
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

240
240
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

176
176
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

125
125

Meer sportnieuws