Club kijkt ogen uit: Skov Olsen verbluft in Denemarken

door
Club kijkt ogen uit: Skov Olsen verbluft in Denemarken

Club Brugge slaagde er tijdens de voorbije zomermercato dan toch in om Andreas Skov Olsen aan boord te houden. Indien de Deen op constante basis blijft presteren, is dat een gouden zaak voor Blauw-Zwart. Donderdag toonde hij bij de nationale ploeg alvast nog eens zijn klasse.

De algemene verwachting was dat Club tijdens de huidige mercato zou cashen op de Deense international. Maar zijn mindere EK had geen gunstige invloed op de interesse. Bovendien werd Antonio Nusa al voor een fors bedrag aan RB Leipzig verpatst, waardoor een vertrek van Skov Olsen niet langer prioritair was.

Maar vlak voor de transferdeadline begon er plots toch één en ander te spelen. Feyenoord, dat als Nederlandse vicekampioen de Champions League ingaat, wierp zich namelijk op als kandidaat om de Deen over te nemen. En de Rotterdammers waren blijkbaar bereid om ver te gaan voor zijn diensten.

LEES OOK: 'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Extra jaartje in Brugge

Naar verluidt was Feyenoord zelfs akkoord om te voldoen aan de vraagprijs van Blauw-Zwart. Desondanks besloot Club Brugge om voet bij stuk te houden en Skov Olsen aan boord te houden. De Deen is dan ook van groot belang op sportief vlak en het zou niet evident zijn om tijdig een vervanger van hetzelfde kaliber te vinden.

Skov Olsen zelf zou open hebben gestaan voor de stap naar De Kuip. Maar de Deen vond het ook geen enkel probleem om nog een jaartje in Brugge te blijven. Hij voelt zich intern voldoende gesteun en kijkt uit naar de Champions League-campagne. Bovendien zullen in de nabije toekomst nog meer kansen op een mooie transfer volgen.

Held bij nationale ploeg

Op zijn 24ste blijft Skov Olsen immers een interessant doelwit voor verschillende Europese clubs. Zeker als hij zijn goede statistieken blijft bevestigen. Daarnaast wordt de CL een ideaal podium om zich in de kijker te spelen. Al geldt dat ook voor de nationale ploeg. Daar maakte hij donderdag alvast een erg goede beurt.

In het Nations League-duel tegen Zwitserland begon hij nochtans op de bank. Bij een 0-0-tussenstand mocht de Club-smaakmaker toch invallen. En nog geen minuut later tekende Skov Olsen voor de assist op de 1-0. En in de extra tijd leverde hij op fraaie wijze een tweede assist af. Een prestatie die ongetwijfeld zal genoteerd zijn door de scouts in de tribunes.

Skov Olsen is de beste speler bij het huidige Club ...

Meest recent

'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

62
62
'Sibierski verbaast: Anderlecht dumpt steunpilaar'

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

110
110
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

61
61
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

85
85
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

24
24
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

50
50
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

96
96
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

47
47
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

190
190
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

19
19
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

78
78
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

139
139
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

179
179
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

124
124
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

78
78
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

64
64
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

115
115
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

82
82
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

341
341
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

399
399
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

363
363
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

25
25
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

114
114
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

260
260

Meer sportnieuws