'Barça en co in shock: masterplan Real voor zomermercato 2025'

461 stemmen
'Barça en co in shock: masterplan Real voor zomermercato 2025'

Met 5 op 9 is titelverdediger Real Madrid vrij wisselvallig aan de campagne in La Liga begonnen. Maar binnen de club maakt men zich geen zorgen, de selectie van coach Carlo Ancelotti loopt immers over van kwaliteit. En toch worden al groten plannen gemaakt voor de zomermercato van 2025.

In de voorbije seizoenen werd al een generatiewissel ingezet in het Estadio Santiago Bernabeu. De selectie die de Champions League vier keer had gewonnen op vijf jaar, werd stapsgewijs ontmanteld. Steunpilaren als Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Casemiro, Marcelo, ... vertrokken beurt om beurt uit de Spaanse hoofdstad. Deze zomer werden ook Toni Kroos (gestopt) en Nacho (Saudi-Arabië) aan dat lijstje toegevoegd.

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Nieuw blik met sterspelers

De sportieve leiding zorgde echter dat er verse krachten klaarstonden om het vertrek van deze grote namen op te vangen. Zo werden monstertalenten als Vinicius Junior, Eduardo Camavinga, Rodrygo Goes, ... al op jonge leeftijd naar Bernabeu gehaald. Daarnaast werd de geldbuidel serieus opengetrokken voor jonge sterren als Jude Bellingham en Aurélien Tchouaméni.

Deze zomer ging men nog een stapje verder. Na jarenlange speculaties werd de komst van Kylian Mbappé afgerond. De Franse topaanvaller kwam transfervrij over van Paris Saint-Germain en moet in de komende seizoenen het uithangbord worden. In zijn schaduw werd ook het Braziliaanse goudhaantje Endrick aan de selectie toegevoegd. Desondanks is de transferhonger nog niet gestild.

Twee backs en Ballon d'Or-favoriet

Volgens AS wordt achter de schermen immers werk gemaakt van een monsterplan voor de mercato van 2025. Daarbij zou het vizier eerst gericht worden op twee superkoopjes voor de back-posities. Trent Alexander-Arnold en Alphonso Davies, die al een tijd op de verlanglijst staan, lopen immers uit contract bij respectievelijk Liverpool en Bayern München. Real hoopt hen net als Mbappé transfervrij te strikken.

Vervolgens wil men nog een klepper van formaat aan het middenveld toevoegen: niemand minder dan Ballon d'Or-topfavoriet Rodri. De beste speler van het voorbije EK gaat dan zijn laatste contractjaar in bij Manchester City. Real hoopt dat hij niet zal verlengen, zodat hij voor een relatief aanvaardbare prijs kan beschikken. Het verwachte vertrek van Luka Modric, die deze zomer voor één jaar bijtekende, moet voor voldoende salarisbudget zorgen.

🚀

Real heeft nu al de sterkste selectie in Europa ...

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

34
34
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

23
23
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

36
36
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

44
44
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

41
41
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

78
78
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

58
58
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

214
214
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

61
61
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

40
40
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

103
103
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

730
730
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

72
72
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

450
450
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

403
403
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

319
319
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

219
219
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

805
805
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

558
558
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

423
423
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

294
294
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

271
271

Meer sportnieuws