Beerschot & Westerlo hebben beet: nieuwkomers voorgesteld

door
Beerschot & Westerlo hebben beet: nieuwkomers voorgesteld

In de late uurtjes van de zomermercato staat er bij een aantal eersteklassers nog heel wat verkeer op til. Zo zoeken onder meer Beerschot en Westerlo nog naar versterking. Met succes, want beide clubs stelden zopas enkele nieuwkomers voor.

Nadat het eerder op de dag al uitpakte met Colin Dagba bevestigt Beerschot nu ook dat Marwan Al-Sahafi en Faisal Al-Ghamdi de gelederen versterken. Beiden worden gehuurd van All-Ittihad, waar ze nog respectievelijk tot medio 2029 en 2028 vastliggen.

LEES OOK: Paul Van Himst hoopt: eindelijk grote doorbraak op komst?

Kwaliteitsinjectie voor Kuyt

Al-Sahafi is een 20-jarige aanvaller die op zowat alle posities voorin uit de voeten kan. De eenmalig international was tot dusver goed voor twee doelpunten en evenveel assists in 39 optredens voor Al-Ittihad, waar hij tevens nog zijn jeugdopleiding genoot.

Al-Ghamdi werd vorige zomer dan weer voor maar liefst een twaalftal miljoen weggeplukt bij concurrent Al-Ettifaq. De 23-jarige controlerende middenvelder, die al acht interlands verzamelde, moet dus een serieuze kwaliteitsinjectie betekenen voor Dirk Kuyt.

Tottenham-talent naar Kuipje

Ook in Het Kuipje heeft men een grote vis beet, want daar klinkt het zoals verwacht dat Alfie Devine net zoals Luka Vuskovic wordt gehuurd van Tottenham. Bij de Spurs kroonde de Engelse jeugdinternational zich destijds tot de jongste doelpuntenmaker ooit.

Nadien bleef Devine echter steken op slechts twee optredens voor het eerste elftal. Nu mag de 20-jarige aanvallende middenvelder dus tonen wat hij allemaal in zijn mars heeft bij Westerlo, waar hij het rugnummer 10 kreeg en Nicolas Madsen moet opvolgen.

Wie wordt de grootste voltreffer?

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

38
38
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

49
49
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

105
105
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

189
189
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

193
193
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

57
57
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

403
403
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

50
50
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

110
110
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

421
421
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

134
134
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

213
213
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

155
155
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

161
161
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

351
351
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

490
490
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

122
122
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

667
667
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

331
331
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

218
218
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

337
337
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

279
279
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1058
1058
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

481
481
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

333
333

Meer sportnieuws