Beerschot & Westerlo hebben beet: nieuwkomers voorgesteld

door
Beerschot & Westerlo hebben beet: nieuwkomers voorgesteld

In de late uurtjes van de zomermercato staat er bij een aantal eersteklassers nog heel wat verkeer op til. Zo zoeken onder meer Beerschot en Westerlo nog naar versterking. Met succes, want beide clubs stelden zopas enkele nieuwkomers voor.

Nadat het eerder op de dag al uitpakte met Colin Dagba bevestigt Beerschot nu ook dat Marwan Al-Sahafi en Faisal Al-Ghamdi de gelederen versterken. Beiden worden gehuurd van All-Ittihad, waar ze nog respectievelijk tot medio 2029 en 2028 vastliggen.

LEES OOK: Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

Kwaliteitsinjectie voor Kuyt

Al-Sahafi is een 20-jarige aanvaller die op zowat alle posities voorin uit de voeten kan. De eenmalig international was tot dusver goed voor twee doelpunten en evenveel assists in 39 optredens voor Al-Ittihad, waar hij tevens nog zijn jeugdopleiding genoot.

Al-Ghamdi werd vorige zomer dan weer voor maar liefst een twaalftal miljoen weggeplukt bij concurrent Al-Ettifaq. De 23-jarige controlerende middenvelder, die al acht interlands verzamelde, moet dus een serieuze kwaliteitsinjectie betekenen voor Dirk Kuyt.

Tottenham-talent naar Kuipje

Ook in Het Kuipje heeft men een grote vis beet, want daar klinkt het zoals verwacht dat Alfie Devine net zoals Luka Vuskovic wordt gehuurd van Tottenham. Bij de Spurs kroonde de Engelse jeugdinternational zich destijds tot de jongste doelpuntenmaker ooit.

Nadien bleef Devine echter steken op slechts twee optredens voor het eerste elftal. Nu mag de 20-jarige aanvallende middenvelder dus tonen wat hij allemaal in zijn mars heeft bij Westerlo, waar hij het rugnummer 10 kreeg en Nicolas Madsen moet opvolgen.

Wie wordt de grootste voltreffer?

Meest recent

Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

168
168
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

76
76
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

494
494
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

63
63
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

320
320
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

382
382
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

176
176
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

48
48
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

416
416
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

182
182
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

97
97
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

299
299
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

167
167
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

393
393
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

230
230
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

454
454
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

398
398
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

51
51
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

67
67
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

301
301
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

120
120
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

458
458
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

107
107
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

250
250
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

259
259

Meer sportnieuws