Beerschot & Westerlo hebben beet: nieuwkomers voorgesteld

door
Beerschot & Westerlo hebben beet: nieuwkomers voorgesteld

In de late uurtjes van de zomermercato staat er bij een aantal eersteklassers nog heel wat verkeer op til. Zo zoeken onder meer Beerschot en Westerlo nog naar versterking. Met succes, want beide clubs stelden zopas enkele nieuwkomers voor.

Nadat het eerder op de dag al uitpakte met Colin Dagba bevestigt Beerschot nu ook dat Marwan Al-Sahafi en Faisal Al-Ghamdi de gelederen versterken. Beiden worden gehuurd van All-Ittihad, waar ze nog respectievelijk tot medio 2029 en 2028 vastliggen.

LEES OOK: Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Kwaliteitsinjectie voor Kuyt

Al-Sahafi is een 20-jarige aanvaller die op zowat alle posities voorin uit de voeten kan. De eenmalig international was tot dusver goed voor twee doelpunten en evenveel assists in 39 optredens voor Al-Ittihad, waar hij tevens nog zijn jeugdopleiding genoot.

Al-Ghamdi werd vorige zomer dan weer voor maar liefst een twaalftal miljoen weggeplukt bij concurrent Al-Ettifaq. De 23-jarige controlerende middenvelder, die al acht interlands verzamelde, moet dus een serieuze kwaliteitsinjectie betekenen voor Dirk Kuyt.

Tottenham-talent naar Kuipje

Ook in Het Kuipje heeft men een grote vis beet, want daar klinkt het zoals verwacht dat Alfie Devine net zoals Luka Vuskovic wordt gehuurd van Tottenham. Bij de Spurs kroonde de Engelse jeugdinternational zich destijds tot de jongste doelpuntenmaker ooit.

Nadien bleef Devine echter steken op slechts twee optredens voor het eerste elftal. Nu mag de 20-jarige aanvallende middenvelder dus tonen wat hij allemaal in zijn mars heeft bij Westerlo, waar hij het rugnummer 10 kreeg en Nicolas Madsen moet opvolgen.

Wie wordt de grootste voltreffer?

Meest recent

'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

17
17
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

12
12
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

59
59
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

188
188
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

66
66
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

45
45
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

228
228
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

128
128
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

34
34
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

340
340
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

84
84
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

95
95
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

477
477
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

101
101
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

488
488
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

145
145
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

442
442
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

502
502
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

204
204
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

230
230
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

189
189
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

635
635
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

330
330
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

98
98
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

80
80

Meer sportnieuws