Beerschot & Westerlo hebben beet: nieuwkomers voorgesteld

door
Beerschot & Westerlo hebben beet: nieuwkomers voorgesteld

In de late uurtjes van de zomermercato staat er bij een aantal eersteklassers nog heel wat verkeer op til. Zo zoeken onder meer Beerschot en Westerlo nog naar versterking. Met succes, want beide clubs stelden zopas enkele nieuwkomers voor.

Nadat het eerder op de dag al uitpakte met Colin Dagba bevestigt Beerschot nu ook dat Marwan Al-Sahafi en Faisal Al-Ghamdi de gelederen versterken. Beiden worden gehuurd van All-Ittihad, waar ze nog respectievelijk tot medio 2029 en 2028 vastliggen.

LEES OOK: ‘Invasie op Beerschot: opvallende transferplannen bekend’

Kwaliteitsinjectie voor Kuyt

Al-Sahafi is een 20-jarige aanvaller die op zowat alle posities voorin uit de voeten kan. De eenmalig international was tot dusver goed voor twee doelpunten en evenveel assists in 39 optredens voor Al-Ittihad, waar hij tevens nog zijn jeugdopleiding genoot.

Al-Ghamdi werd vorige zomer dan weer voor maar liefst een twaalftal miljoen weggeplukt bij concurrent Al-Ettifaq. De 23-jarige controlerende middenvelder, die al acht interlands verzamelde, moet dus een serieuze kwaliteitsinjectie betekenen voor Dirk Kuyt.

Tottenham-talent naar Kuipje

Ook in Het Kuipje heeft men een grote vis beet, want daar klinkt het zoals verwacht dat Alfie Devine net zoals Luka Vuskovic wordt gehuurd van Tottenham. Bij de Spurs kroonde de Engelse jeugdinternational zich destijds tot de jongste doelpuntenmaker ooit.

Nadien bleef Devine echter steken op slechts twee optredens voor het eerste elftal. Nu mag de 20-jarige aanvallende middenvelder dus tonen wat hij allemaal in zijn mars heeft bij Westerlo, waar hij het rugnummer 10 kreeg en Nicolas Madsen moet opvolgen.

Wie wordt de grootste voltreffer?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

2
2
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

17
17
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

32
32
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

17
17
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

79
79
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

43
43
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

85
85
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

51
51
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

92
92
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

24
24
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

127
127
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

518
518
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

154
154
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

397
397
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

72
72
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

457
457
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

130
130
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

132
132
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

262
262
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

309
309
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

791
791
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

219
219

Meer sportnieuws