Beerschot & Westerlo hebben beet: nieuwkomers voorgesteld

158 stemmen
Beerschot & Westerlo hebben beet: nieuwkomers voorgesteld

In de late uurtjes van de zomermercato staat er bij een aantal eersteklassers nog heel wat verkeer op til. Zo zoeken onder meer Beerschot en Westerlo nog naar versterking. Met succes, want beide clubs stelden zopas enkele nieuwkomers voor.

Nadat het eerder op de dag al uitpakte met Colin Dagba bevestigt Beerschot nu ook dat Marwan Al-Sahafi en Faisal Al-Ghamdi de gelederen versterken. Beiden worden gehuurd van All-Ittihad, waar ze nog respectievelijk tot medio 2029 en 2028 vastliggen.

LEES OOK: 'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Kwaliteitsinjectie voor Kuyt

Al-Sahafi is een 20-jarige aanvaller die op zowat alle posities voorin uit de voeten kan. De eenmalig international was tot dusver goed voor twee doelpunten en evenveel assists in 39 optredens voor Al-Ittihad, waar hij tevens nog zijn jeugdopleiding genoot.

Al-Ghamdi werd vorige zomer dan weer voor maar liefst een twaalftal miljoen weggeplukt bij concurrent Al-Ettifaq. De 23-jarige controlerende middenvelder, die al acht interlands verzamelde, moet dus een serieuze kwaliteitsinjectie betekenen voor Dirk Kuyt.

Tottenham-talent naar Kuipje

Ook in Het Kuipje heeft men een grote vis beet, want daar klinkt het zoals verwacht dat Alfie Devine net zoals Luka Vuskovic wordt gehuurd van Tottenham. Bij de Spurs kroonde de Engelse jeugdinternational zich destijds tot de jongste doelpuntenmaker ooit.

Nadien bleef Devine echter steken op slechts twee optredens voor het eerste elftal. Nu mag de 20-jarige aanvallende middenvelder dus tonen wat hij allemaal in zijn mars heeft bij Westerlo, waar hij het rugnummer 10 kreeg en Nicolas Madsen moet opvolgen.

🚀

Wie wordt de grootste voltreffer?

Meest recent

Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

32
32
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

64
64
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

21
21
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

296
296
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

287
287
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

268
268
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

232
232
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

458
458
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

276
276
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

390
390
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

115
115
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1734
1734
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

155
155
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

238
238
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

208
208
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

74
74
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

335
335
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

317
317
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

156
156
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

155
155
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

216
216
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

58
58
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

447
447
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

51
51

Meer sportnieuws