Club Brugge slaat alweer toe: talent tekent tot 2026

224 stemmen
Club Brugge slaat alweer toe: talent tekent tot 2026

Club Brugge hoeft zich niet meer druk te maken over het slot van de mercato, want het heeft zijn kern al vrijwel volledig op orde. In het Jan Breydelstadion kunnen ze dan ook al verder kijken en de toekomst voor te bereiden. Dat doen ze ook met de nodige contractverlengingen.

Dinsdag wist Club al een belangrijke slag te slaan door Jesse Bisiwu langer aan boord te houden. De 16-jarige flankaanvaller wordt aanzien als een groot talent en de verwachting is dat hij dit seizoen weleens helemaal kan gaan doorbreken bij Club NXT in de Challenger Pro League.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

De Roeve verlengt bij Club Brugge

Een dag later heeft Blauw-Zwart ook één van de sterkhouders van zijn U23 langer vast weten te leggen. Ze laten immers weten dat ook Denzel De Roeve bijgetekend heeft. De 20-jarige rechtsachter was na dit seizoen einde contract, maar verlengt met een jaar tot 2026.

De Roeve maakt al deel uit van de kern van Club NXT sinds het in het seizoen 2020/21 voor het eerst aantrad in 1B. Hij speelde sindsdien al 50 profwedstrijden, waarin hij goed was voor één goal en vijf assists.

A-kern als volgende stap

Het volgende doel van De Roeve moet nu zijn om alsnog de stap naar de A-kern te zetten. Hij mocht als trainee wel al proeven van het werk bij de grote jongens en haalde ook al één keer de wedstrijdselectie. Hij zat in het seizoen 2022/23 op de bank in de slotwedstrijd van de play-offs op het veld van Union.

Zal hij nog helemaal doorbreken bij Club Brugge?

Meest recent

'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

49
49
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

102
102
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

166
166
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

28
28
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

169
169
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

22
22
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

199
199
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

29
29
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

28
28
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

69
69
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

116
116
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

181
181
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

824
824
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

160
160
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

227
227
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

202
202
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

189
189
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

290
290
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

50
50
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

54
54
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

197
197
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

548
548
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

273
273
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

254
254
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

146
146

Meer sportnieuws