Club Brugge heeft beet: aanvaller tekent tot 2027

812 stemmen
Club Brugge heeft beet: aanvaller tekent tot 2027

Club Brugge schuift stilaan op naar de top van het klassement. De trein staat schijnbaar op de rails, en ook naast het veld heeft Blauw-Zwart redenen om tevreden te zijn.

Club begon moeizaam aan het seizoen met een nederlaag tegen Union SG in de Supercup. Daarna volgden een gelijkspel tegen KV Mechelen en nederlagen tegen Standard en KRC Genk. Sindsdien gaat het echter een pak beter, met driepunters tegen achtereenvolgens Antwerp, Dender en Cercle Brugge.

LEES OOK: 'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Talent blijft langer aan boord

Club blijft ondertussen ook volop inzetten op talenten van eigen bodem. Zo maakt de landskampioen op haar clubkanalen bekend dat Jesse Bisiwu langer aan boord blijft in Brugge. De 16-jarige winger zette zijn krabbel onder een contract tot 2027.

Bisiwu behoort tot de kern van Club NXT, dat in de Challenger Pro League uitkomt. Hij mocht dit seizoen al twee keer invallen. Tegen Lokeren-Temse pikte hij vijf minuten mee, terwijl hij tegen La Louvière goed was voor 28 minuten.

Van OH Leuven naar Club

Bisiwu begon zijn voetbalcarrière in de jeugd bij OH Leuven. Daar speelde hij van 2010 tot 2020. Daarna trok hij naar de jeugd van Blauw-Zwart, waar hij nu dus meer en meer vertrouwen lijkt te genieten.

"Hungry for more", schrijft Club bij het nieuws van de contractverlenging. Afwachten of het leidt tot een definitieve doorbraak in West-Vlaanderen voor de jeugdinternational.

Zal hij doorbreken?

Meest recent

Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

9
9
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

8
8
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

14
14
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

14
14
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

120
120
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

65
65
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

45
45
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

144
144
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

262
262
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

76
76
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

140
140
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

34
34
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

221
221
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

65
65
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

38
38
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

578
578
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

553
553
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

70
70
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

280
280
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

150
150
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

299
299
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

160
160
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

189
189
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

114
114

Meer sportnieuws