KRC Genk presenteert wellicht laatste zomeraanwinst

200 stemmen
KRC Genk presenteert wellicht laatste zomeraanwinst

KRC Genk heeft er al een bewogen transferzomer opzitten. Het deed maar liefst dertien uitgaande transfers, waaronder ook de lucratieve verkoop van jeugdproducten Maarten Vandevoordt (RB Leipzig), Mike Penders (Chelsea) en Bilal El Khannouss (Leicester). In hun plaats streken zes nieuwkomers neer.

Eerder deze zomer haalde Genk al Jarne Steuckers en Matte Smets op bij buur STVV en kwamen ook Adrian Palacios (Deportivo Cali), Hyeon-gyu Oh (Celtic) en Nikolas Sattlberger (Rapid Wenen) nog de ploeg versterken. Nu hebben ze ook hun zesde en wellicht laatste zomeraanwinst binnengehaald.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Genk rondt komst Pierre af

Genk rondde woensdag immers ook nog de verwachte komst van Kayden Pierre af. De 21-jarige Amerikaanse rechtsachter komt over van Kansas City en tekende voor vier seizoenen. Dat is opvallend, want met El Ouahdi en Nkuba heeft Genk die positie al dubbel bezet.

"Op de huidige transfermarkt zijn buitenkansjes zeldzaam geworden. Ondanks dat we op rechts al comfortabel zitten, was Kayden zo’n interessant profiel dat we hem niet wilden laten schieten", legt sportief directeur Dimitri de Condé echter uit. "Hij combineert een enorme explosiviteit met een stevige technische bagage."

In eerste instantie bij Jong Genk

Pierre zal daarom in eerste instantie wel meetrainen met de A-kern, maar zijn wedstrijden afwerken bij Jong Genk. Op die manier kan hij rustig wennen aan het Europese voetbal en is hij meteen ook verzekerd van voldoende speelminuten.

Wellicht zal hij ook de laatste Genkse inkomende transfer van de zomer worden. De Limburgers werden ook nog gelinkt aan de Ecuadoraanse linkerflankspeler Yaimar Medina, maar die lijkt stilaan niet meer te gaan komen.

🚀

Goede transfer van Genk?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

49
49
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

86
86
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

80
80
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

108
108
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

126
126
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

289
289
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

467
467
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

108
108
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

227
227
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

324
324
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

308
308
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

573
573
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

366
366
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

138
138
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

195
195
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

423
423
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

540
540
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

365
365
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

172
172
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

45
45
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

141
141

Meer sportnieuws