KRC Genk presenteert wellicht laatste zomeraanwinst

door
KRC Genk presenteert wellicht laatste zomeraanwinst

KRC Genk heeft er al een bewogen transferzomer opzitten. Het deed maar liefst dertien uitgaande transfers, waaronder ook de lucratieve verkoop van jeugdproducten Maarten Vandevoordt (RB Leipzig), Mike Penders (Chelsea) en Bilal El Khannouss (Leicester). In hun plaats streken zes nieuwkomers neer.

Eerder deze zomer haalde Genk al Jarne Steuckers en Matte Smets op bij buur STVV en kwamen ook Adrian Palacios (Deportivo Cali), Hyeon-gyu Oh (Celtic) en Nikolas Sattlberger (Rapid Wenen) nog de ploeg versterken. Nu hebben ze ook hun zesde en wellicht laatste zomeraanwinst binnengehaald.

LEES OOK: KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Genk rondt komst Pierre af

Genk rondde woensdag immers ook nog de verwachte komst van Kayden Pierre af. De 21-jarige Amerikaanse rechtsachter komt over van Kansas City en tekende voor vier seizoenen. Dat is opvallend, want met El Ouahdi en Nkuba heeft Genk die positie al dubbel bezet.

"Op de huidige transfermarkt zijn buitenkansjes zeldzaam geworden. Ondanks dat we op rechts al comfortabel zitten, was Kayden zo’n interessant profiel dat we hem niet wilden laten schieten", legt sportief directeur Dimitri de Condé echter uit. "Hij combineert een enorme explosiviteit met een stevige technische bagage."

In eerste instantie bij Jong Genk

Pierre zal daarom in eerste instantie wel meetrainen met de A-kern, maar zijn wedstrijden afwerken bij Jong Genk. Op die manier kan hij rustig wennen aan het Europese voetbal en is hij meteen ook verzekerd van voldoende speelminuten.

Wellicht zal hij ook de laatste Genkse inkomende transfer van de zomer worden. De Limburgers werden ook nog gelinkt aan de Ecuadoraanse linkerflankspeler Yaimar Medina, maar die lijkt stilaan niet meer te gaan komen.

Goede transfer van Genk?

Meest recent

Leko voert viert wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

14
14
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

25
25
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

33
33
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

83
83
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

184
184
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

176
176
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

35
35
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

85
85
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

167
167
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

98
98
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

158
158
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

167
167
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

379
379
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

342
342
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

235
235
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

156
156
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

130
130
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

224
224
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

79
79
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

386
386
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

124
124
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

417
417
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

182
182
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

286
286

Meer sportnieuws