Volgende droomrentree Anderlecht? "Deur staat altijd open"

614 stemmen
Volgende droomrentree Anderlecht?

Anderlecht wist de voorbije jaren al enkele stevige namen terug te halen naar België. In de voorbije jaren streken bijvoorbeeld Jan Vertonghen en Thorgan Hazard neer in het Lotto Park. Vorig weekend pakten ze ook uit met de terugkeer van Leander Dendoncker.

De 29-jarige middenvelder werd zes jaar na zijn vertrek teruggehaald van Aston Villa, waar hij op een zijspoor beland was. Hij kwam vorig seizoen al amper aan spelen toe en na een dramatische uitleenbeurt aan Napoli was er helemaal geen plaats meer voor hem in de plannen van Unai Emery.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

Tielemans zet deur open voor Anderlecht

Dendoncker keerde dan maar terug naar Anderlecht op huurbasis met aankoopoptie. Daardoor moest hij wel op zijn minst tijdelijk afscheid nemen van zijn maatje Youri Tielemans. "Leander heeft die beslissing gemaakt, hij wil spelen. Hij kent de structuur bij Anderlecht en heeft veel speelkansen, dat is ideaal. En hij heeft stabiliteit voor zijn familie", zei die volgens Het Laatste Nieuws daarover op zijn persconferentie bij de Rode Duivels.

Tegelijk zette Tielemans zelf echter ook de deur open voor een terugkeer naar de club waar hij van zijn vijfde tot zijn 20ste aan de slag was. "Voor mij staat de deur naar Anderlecht altijd open, maar ik moet ook naar mijn carrière kijken. Eerst nog andere dingen", lachte hij.

Zoals Dendoncker en Lukaku?

Op zijn 27ste heeft Tielemans nog wel enkele jaren aan de top in de benen, maar in de herfst van zijn carrière kan Anderlecht dus toch eens polsen of hij zijn carrière niet bij Paars-Wit wil afsluiten. Naar het voorbeeld van Romelu Lukaku, die ook al meermaals liet optekenen dat hij nog naar Anderlecht zal terugkeren.

Deze zomer probeerde Anderlecht ook al om Dennis Praet terug te halen, maar dat liep minder vlot. De voormalige Gouden Schoen hield de boot af omdat hij hoopte op een terugkeer naar Italië. Die lijkt er alsmaar minder te gaan komen, maar intussen zou Antwerp de beste papieren in handen hebben voor zijn komst.

Denk je dat Tielemans nog zal terugkeren bij Anderlecht?

Meest recent

‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

284
284
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

2
2
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

90
90
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

82
82
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

264
264
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

294
294
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

235
235
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

61
61
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

88
88
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

147
147
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

77
77
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

77
77
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

171
171
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

152
152
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

118
118
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

239
239
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

465
465
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

298
298
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

153
153
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

31
31
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

144
144
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

38
38
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

169
169
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

171
171

Meer sportnieuws