'Club legt drie last-minute transferdossiers op tafel'

door
'Club legt drie last-minute transferdossiers op tafel'

Woensdagnacht moet Club Brugge de spelerslijst voor de Champions League binnen doen bij de UEFA. De kans dat daar last-minute nog versterking aan wordt toegevoegd, is echter zo goed als onbestaande. Wel is het de bedoeling om nog enkele spelers van de hand te doen.

De Belgische landskampioen is al een tijdje klaar met zijn huiswerk aan inkomende zijde. Enkel als bepaalde spelers zouden vertrekken, moesten de Bruggelingen nog in actie schieten. Nu jongens als Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen nog minstens enkele maandjes op post blijven, hoeft er vlak voor het verstrijken van deadline echter geen grote actie meer verwacht worden.

LEES OOK: De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Balast uit selectie dumpen

Blauw-Zwart wil van de slotdagen van de transferperiode dan ook gebruik maken om nog enkele overbodige pionnen van de hand te doen. Eerder deze week werd al gemeld dat Club dolgraag nog een oplossing voor Dedryck Boyata zou vinden. Die strijkt momenteel een aanzienlijk salaris op, maar speelt momenteel geen hoofdrol meer in de sportieve plannen.

Daarnaast schuift SudPresse ook de namen van Kamal Sowah en Faitout Maouassa naar voren. Dat de teruggekeerde huurlingen geen toekomst hebben in Brugge is al een tijdje duidelijk. Dat blijkt onder meer op de officiële website, waar hun namen niet eens worden weergegeven in de spelerslijst. Ook het feit dat het duo geen rugnummer heeft is veelzeggend.

Gigantische verliespost

Afwachten dus of in de resterende weken van de mercato nog een oplossing gevonden worden, de mercato is in steeds minder landen nog geopend. In ieder geval lijkt Blauw-Zwart zwaar verlies te maken. Het betaalde destijds zo'n 9 miljoen euro voor Sowah en een dikke 4 miljoen euro voor Maouassa. Nu mag Club blij zijn als het nog een fractie van die bedragen kan recupereren.

Wie heeft te weinig kansen gehad volgens u?

Meest recent

De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

7
7
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

23
23
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

62
62
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

104
104
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

35
35
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

134
134
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

49
49
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

62
62
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

337
337
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

315
315
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

752
752
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

231
231
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

39
39
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

411
411
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

229
229
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

909
909
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

312
312
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

374
374
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

212
212
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

104
104
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

641
641
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

268
268
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

124
124
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

568
568
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

490
490

Meer sportnieuws