'Club legt drie last-minute transferdossiers op tafel'

1833 stemmen
'Club legt drie last-minute transferdossiers op tafel'

Woensdagnacht moet Club Brugge de spelerslijst voor de Champions League binnen doen bij de UEFA. De kans dat daar last-minute nog versterking aan wordt toegevoegd, is echter zo goed als onbestaande. Wel is het de bedoeling om nog enkele spelers van de hand te doen.

De Belgische landskampioen is al een tijdje klaar met zijn huiswerk aan inkomende zijde. Enkel als bepaalde spelers zouden vertrekken, moesten de Bruggelingen nog in actie schieten. Nu jongens als Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen nog minstens enkele maandjes op post blijven, hoeft er vlak voor het verstrijken van deadline echter geen grote actie meer verwacht worden.

LEES OOK: 'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Balast uit selectie dumpen

Blauw-Zwart wil van de slotdagen van de transferperiode dan ook gebruik maken om nog enkele overbodige pionnen van de hand te doen. Eerder deze week werd al gemeld dat Club dolgraag nog een oplossing voor Dedryck Boyata zou vinden. Die strijkt momenteel een aanzienlijk salaris op, maar speelt momenteel geen hoofdrol meer in de sportieve plannen.

Daarnaast schuift SudPresse ook de namen van Kamal Sowah en Faitout Maouassa naar voren. Dat de teruggekeerde huurlingen geen toekomst hebben in Brugge is al een tijdje duidelijk. Dat blijkt onder meer op de officiële website, waar hun namen niet eens worden weergegeven in de spelerslijst. Ook het feit dat het duo geen rugnummer heeft is veelzeggend.

Gigantische verliespost

Afwachten dus of in de resterende weken van de mercato nog een oplossing gevonden worden, de mercato is in steeds minder landen nog geopend. In ieder geval lijkt Blauw-Zwart zwaar verlies te maken. Het betaalde destijds zo'n 9 miljoen euro voor Sowah en een dikke 4 miljoen euro voor Maouassa. Nu mag Club blij zijn als het nog een fractie van die bedragen kan recupereren.

Wie heeft te weinig kansen gehad volgens u?

Meest recent

Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

20
20
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

138
138
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

50
50
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

146
146
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

550
550
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

16
16
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

430
430
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

82
82
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

204
204
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

742
742
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

110
110
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

201
201
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

205
205
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

547
547
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

474
474
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

921
921
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

324
324
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

511
511
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

302
302
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

191
191
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

436
436
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

48
48
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

523
523
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

111
111
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

348
348

Meer sportnieuws