'Beerschot sluit geweldige deal met PSG'

door
'Beerschot sluit geweldige deal met PSG'

Beerschot heeft met een één op achttien zijn start in de Jupiler Pro League helemaal gemist en gaat als rode lantaarn de interlandbreak in. Tijdens die pauze willen ze er echter alles aan doen om zich zo goed mogelijk te wapenen voor de strijd om het behoud, onder meer door nog enkele forse aanwinsten binnen te halen.

Zo streken deze week al twee Saudische internationals neer op het Kiel en zou Beerschot ook nog een verdediger willen halen die met Marokko indruk maakte op de Olympische Spelen. Tegelijk moesten ze wel ook nog het verlies van een sterkhouder slikken, want Simion Michez verkaste naar Slavia Praag.

LEES OOK: Futures halen Club NXT door gehaktmolen, Lierse recht rug

Beerschot haalt Dagba gratis binnen

Het vertrek van de rechterflankspeler leverde Beerschot wel nog enkele miljoenen op en bovendien hebben de Ratten ook al een vervanger beet. Eerder op de dag raakte al bekend dat ze hun zinnen gezet hadden op de komst van Colin Dagba.

Volgens Foot Mercato is die transfer intussen ook in kannen en kruiken. Beerschot doet een gouden zaak, want Dagba zou zijn contract bij Paris Saint-Germain laten ontbinden, waardoor er dus geen transfersom betaald moet worden. De 25-jarige rechtsachter tekent als vrije speler voor twee jaar op het Kiel.

Contract ontbonden bij PSG

Met Dagba strikt Beerschot toch een speler die de nodige adelbrieven kan voorleggen. Hij speelde immers 77 wedstrijden in de hoofdmacht van PSG, waarin hij één keer scoorde en zes assists uitdeelde. Hij verzamelde ook zestien caps voor Jong Frankrijk. Eind 2019 bedroeg zijn marktwaarde nog 18 miljoen euro.

Het lukte Dagba echter nooit om een vaste basisplaats af te dwingen in het Parc des Princes. Hij werd daarom de voorbije seizoenen al verhuurd aan Strasbourg en Auxerre. Nu gaat hij dus zijn kans bij Beerschot om eindelijk zijn carrière helemaal te lanceren.

Zal hij Michez doen vergeten?

Meest recent

Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

92
92
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

59
59
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

180
180
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

305
305
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

226
226
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

45
45
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

53
53
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

57
57
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

110
110
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

184
184
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

280
280
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

329
329
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

122
122
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

112
112
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

633
633
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

230
230
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

776
776
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

228
228
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

143
143
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

175
175
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

264
264
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

695
695
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

86
86
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

410
410
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

364
364

Meer sportnieuws