'Beerschot sluit geweldige deal met PSG'

518 stemmen
'Beerschot sluit geweldige deal met PSG'

Beerschot heeft met een één op achttien zijn start in de Jupiler Pro League helemaal gemist en gaat als rode lantaarn de interlandbreak in. Tijdens die pauze willen ze er echter alles aan doen om zich zo goed mogelijk te wapenen voor de strijd om het behoud, onder meer door nog enkele forse aanwinsten binnen te halen.

Zo streken deze week al twee Saudische internationals neer op het Kiel en zou Beerschot ook nog een verdediger willen halen die met Marokko indruk maakte op de Olympische Spelen. Tegelijk moesten ze wel ook nog het verlies van een sterkhouder slikken, want Simion Michez verkaste naar Slavia Praag.

LEES OOK: Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

Beerschot haalt Dagba gratis binnen

Het vertrek van de rechterflankspeler leverde Beerschot wel nog enkele miljoenen op en bovendien hebben de Ratten ook al een vervanger beet. Eerder op de dag raakte al bekend dat ze hun zinnen gezet hadden op de komst van Colin Dagba.

Volgens Foot Mercato is die transfer intussen ook in kannen en kruiken. Beerschot doet een gouden zaak, want Dagba zou zijn contract bij Paris Saint-Germain laten ontbinden, waardoor er dus geen transfersom betaald moet worden. De 25-jarige rechtsachter tekent als vrije speler voor twee jaar op het Kiel.

Contract ontbonden bij PSG

Met Dagba strikt Beerschot toch een speler die de nodige adelbrieven kan voorleggen. Hij speelde immers 77 wedstrijden in de hoofdmacht van PSG, waarin hij één keer scoorde en zes assists uitdeelde. Hij verzamelde ook zestien caps voor Jong Frankrijk. Eind 2019 bedroeg zijn marktwaarde nog 18 miljoen euro.

Het lukte Dagba echter nooit om een vaste basisplaats af te dwingen in het Parc des Princes. Hij werd daarom de voorbije seizoenen al verhuurd aan Strasbourg en Auxerre. Nu gaat hij dus zijn kans bij Beerschot om eindelijk zijn carrière helemaal te lanceren.

🚀

Zal hij Michez doen vergeten?

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

31
31
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

107
107
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

52
52
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

74
74
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

380
380
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

96
96
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

144
144
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

524
524
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

64
64
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

251
251
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

374
374
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1332
1332
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

568
568
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

189
189
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

209
209
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

843
843
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

616
616
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

281
281
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

145
145
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

208
208
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

55
55
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

88
88

Meer sportnieuws