'Beerschot sluit geweldige deal met PSG'

door
'Beerschot sluit geweldige deal met PSG'

Beerschot heeft met een één op achttien zijn start in de Jupiler Pro League helemaal gemist en gaat als rode lantaarn de interlandbreak in. Tijdens die pauze willen ze er echter alles aan doen om zich zo goed mogelijk te wapenen voor de strijd om het behoud, onder meer door nog enkele forse aanwinsten binnen te halen.

Zo streken deze week al twee Saudische internationals neer op het Kiel en zou Beerschot ook nog een verdediger willen halen die met Marokko indruk maakte op de Olympische Spelen. Tegelijk moesten ze wel ook nog het verlies van een sterkhouder slikken, want Simion Michez verkaste naar Slavia Praag.

LEES OOK: Futures halen Club NXT door gehaktmolen, Lierse recht rug

Beerschot haalt Dagba gratis binnen

Het vertrek van de rechterflankspeler leverde Beerschot wel nog enkele miljoenen op en bovendien hebben de Ratten ook al een vervanger beet. Eerder op de dag raakte al bekend dat ze hun zinnen gezet hadden op de komst van Colin Dagba.

Volgens Foot Mercato is die transfer intussen ook in kannen en kruiken. Beerschot doet een gouden zaak, want Dagba zou zijn contract bij Paris Saint-Germain laten ontbinden, waardoor er dus geen transfersom betaald moet worden. De 25-jarige rechtsachter tekent als vrije speler voor twee jaar op het Kiel.

Contract ontbonden bij PSG

Met Dagba strikt Beerschot toch een speler die de nodige adelbrieven kan voorleggen. Hij speelde immers 77 wedstrijden in de hoofdmacht van PSG, waarin hij één keer scoorde en zes assists uitdeelde. Hij verzamelde ook zestien caps voor Jong Frankrijk. Eind 2019 bedroeg zijn marktwaarde nog 18 miljoen euro.

Het lukte Dagba echter nooit om een vaste basisplaats af te dwingen in het Parc des Princes. Hij werd daarom de voorbije seizoenen al verhuurd aan Strasbourg en Auxerre. Nu gaat hij dus zijn kans bij Beerschot om eindelijk zijn carrière helemaal te lanceren.

Zal hij Michez doen vergeten?

Meest recent

Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

97
97
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

10
10
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

128
128
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

74
74
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

245
245
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

76
76
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

132
132
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

53
53
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

216
216
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

180
180
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

114
114
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

661
661
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

283
283
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

307
307
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

862
862
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

602
602
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

400
400
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

300
300
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

841
841
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

211
211
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

65
65
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

102
102
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

410
410
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

69
69

Meer sportnieuws