'Club Brugge neemt Skov Olsen apart na transfersoap'

door
'Club Brugge neemt Skov Olsen apart na transfersoap'

Club Brugge is er dan toch in geslaagd om Andreas Skov Olsen aan boord te houden. De Deense smaakmaker werd nadrukkelijk gelinkt aan Feyenoord, maar Blauw-Zwart hield het been stijf. Inmiddels zou ook een gesprek hebben plaatsgevonden met de aanvaller.

De algemene verwachting was dat Club tijdens de huidige mercato zou cashen op de Deense international. Maar zijn mindere EK had geen gunstige invloed op de interesse. Bovendien werd Antonio Nusa al voor een fors bedrag aan RB Leipzig verpatst, waardoor een vertrek van Skov Olsen niet langer prioritair was.

Maar in de voorbije dagen begon er plots toch één en ander te spelen. Feyenoord, dat als Nederlandse vicekampioen de Champions League ingaat, wierp zich namelijk op als kandidaat om de Deen over te nemen. En de Rotterdammers waren blijkbaar bereid om ver te gaan voor zijn diensten.

LEES OOK: STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

Club weigert miljoenen

Zo meldt Voetbal International dat Feyenoord maandag, enkele uren voor het sluiten van de Nederlandse transferperiode, bereid was om te voldoen aan de vraagprijs van Blauw-Zwart. Het exacte bedrag wordt niet vermeld, maar het lijkt sowieso om 15 miljoen euro en zelfs meer te gaan.

Desondanks besloot Club Brugge om voet bij stuk te houden en Skov Olsen aan boord te houden. De Deen is momenteel dan ook van groot belang op sportief vlak en het zou niet evident zijn om nog voor het sluiten van de transferperiode nog een vervanger van hetzelfde kaliber te vinden.

Voldoende steun

Skov Olsen zelf stond naar verluidt wel open voor de stap naar De Kuip. Maar volgens Het Nieuwsblad vonden inmiddels gesprekken plaats tussen Club en de speler. In die gesprekken zou men het volle vertrouwen in de aanvaller hebben geuit. Skov Olsen voelt zich dan ook voldoende gesteund en blijft allerminst met tegenzin in Brugge. Hij kijkt al uit naar de Champions League-duels. Of er ook bepaalde afspraken zijn gemaakt over een eventuele transfer binnen een jaar, is vooralsnog niet bekend.

Skov Olsen is de beste speler bij het huidige Club ...

Meest recent

Penders doet monden openvallen en is Europese primus

Met Thibaut Courtois beschikken de Rode Duivels momenteel over misschien wel de beste doelman ter ...

6
6
Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

14
14
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

34
34
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

120
120
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

97
97
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

100
100
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

36
36
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

233
233
Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

88
88
Sonck komt met bijzonder straf verhaal: "Weigerde Kompany"

Wesley Sonck leek jaren geleden misschien wel op weg richting een trainerscarrière. De ...

94
94
'Anderlecht krijgt nieuws: La Louvière beslist over Ashimeru'

Bij RSC Anderlecht willen ze in de zomer een resem spelers van de hand doen. De Brusselaars hopen ...

146
146
Saintfiet hakt knoop door: weldra in JPL?

De Belgische coach Tom Saintfiet heeft via Instagram een belangrijke boodschap over zijn toekomst ...

72
72
'Anderlecht hakt nu al knoop door over toekomst Taravel'

Bij RSC Anderlecht is er geen technisch directeur, die begint volgende maand, maar dat is geen groot ...

366
366
Voetbalfans met kwijl in de mond: Kompany doet belofte

Voetballiefhebbers wereldwijd hebben dinsdagavond al watertandend naar het Champions ...

161
161
'Transferspektakel Anderlecht: víér topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags om de aanstelling van Antoine Sibierski als nieuwe sportief ...

447
447
Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

116
116
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

92
92
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

302
302
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

393
393
Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

408
408
'Gevolgen van succes: nieuwe ploeg én coach bij STVV'

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

246
246
Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdag voor een onvergetelijk kijkstuk gezorgd in ...

122
122
"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

264
264
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

299
299

Meer sportnieuws