'Club Brugge neemt Skov Olsen apart na transfersoap'

door
'Club Brugge neemt Skov Olsen apart na transfersoap'

Club Brugge is er dan toch in geslaagd om Andreas Skov Olsen aan boord te houden. De Deense smaakmaker werd nadrukkelijk gelinkt aan Feyenoord, maar Blauw-Zwart hield het been stijf. Inmiddels zou ook een gesprek hebben plaatsgevonden met de aanvaller.

De algemene verwachting was dat Club tijdens de huidige mercato zou cashen op de Deense international. Maar zijn mindere EK had geen gunstige invloed op de interesse. Bovendien werd Antonio Nusa al voor een fors bedrag aan RB Leipzig verpatst, waardoor een vertrek van Skov Olsen niet langer prioritair was.

Maar in de voorbije dagen begon er plots toch één en ander te spelen. Feyenoord, dat als Nederlandse vicekampioen de Champions League ingaat, wierp zich namelijk op als kandidaat om de Deen over te nemen. En de Rotterdammers waren blijkbaar bereid om ver te gaan voor zijn diensten.

LEES OOK: 'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Club weigert miljoenen

Zo meldt Voetbal International dat Feyenoord maandag, enkele uren voor het sluiten van de Nederlandse transferperiode, bereid was om te voldoen aan de vraagprijs van Blauw-Zwart. Het exacte bedrag wordt niet vermeld, maar het lijkt sowieso om 15 miljoen euro en zelfs meer te gaan.

Desondanks besloot Club Brugge om voet bij stuk te houden en Skov Olsen aan boord te houden. De Deen is momenteel dan ook van groot belang op sportief vlak en het zou niet evident zijn om nog voor het sluiten van de transferperiode nog een vervanger van hetzelfde kaliber te vinden.

Voldoende steun

Skov Olsen zelf stond naar verluidt wel open voor de stap naar De Kuip. Maar volgens Het Nieuwsblad vonden inmiddels gesprekken plaats tussen Club en de speler. In die gesprekken zou men het volle vertrouwen in de aanvaller hebben geuit. Skov Olsen voelt zich dan ook voldoende gesteund en blijft allerminst met tegenzin in Brugge. Hij kijkt al uit naar de Champions League-duels. Of er ook bepaalde afspraken zijn gemaakt over een eventuele transfer binnen een jaar, is vooralsnog niet bekend.

Skov Olsen is de beste speler bij het huidige Club ...

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

72
72
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

89
89
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

25
25
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

128
128
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

195
195
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

222
222
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

472
472
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

96
96
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

459
459
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

530
530
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

280
280
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

167
167
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

64
64
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

173
173
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

73
73
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

88
88
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

242
242
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

679
679
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

116
116
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

196
196
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

301
301
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

255
255
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

151
151
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

44
44
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

125
125

Meer sportnieuws