'Club Brugge neemt Skov Olsen apart na transfersoap'

door
'Club Brugge neemt Skov Olsen apart na transfersoap'

Club Brugge is er dan toch in geslaagd om Andreas Skov Olsen aan boord te houden. De Deense smaakmaker werd nadrukkelijk gelinkt aan Feyenoord, maar Blauw-Zwart hield het been stijf. Inmiddels zou ook een gesprek hebben plaatsgevonden met de aanvaller.

De algemene verwachting was dat Club tijdens de huidige mercato zou cashen op de Deense international. Maar zijn mindere EK had geen gunstige invloed op de interesse. Bovendien werd Antonio Nusa al voor een fors bedrag aan RB Leipzig verpatst, waardoor een vertrek van Skov Olsen niet langer prioritair was.

Maar in de voorbije dagen begon er plots toch één en ander te spelen. Feyenoord, dat als Nederlandse vicekampioen de Champions League ingaat, wierp zich namelijk op als kandidaat om de Deen over te nemen. En de Rotterdammers waren blijkbaar bereid om ver te gaan voor zijn diensten.

LEES OOK: Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

Club weigert miljoenen

Zo meldt Voetbal International dat Feyenoord maandag, enkele uren voor het sluiten van de Nederlandse transferperiode, bereid was om te voldoen aan de vraagprijs van Blauw-Zwart. Het exacte bedrag wordt niet vermeld, maar het lijkt sowieso om 15 miljoen euro en zelfs meer te gaan.

Desondanks besloot Club Brugge om voet bij stuk te houden en Skov Olsen aan boord te houden. De Deen is momenteel dan ook van groot belang op sportief vlak en het zou niet evident zijn om nog voor het sluiten van de transferperiode nog een vervanger van hetzelfde kaliber te vinden.

Voldoende steun

Skov Olsen zelf stond naar verluidt wel open voor de stap naar De Kuip. Maar volgens Het Nieuwsblad vonden inmiddels gesprekken plaats tussen Club en de speler. In die gesprekken zou men het volle vertrouwen in de aanvaller hebben geuit. Skov Olsen voelt zich dan ook voldoende gesteund en blijft allerminst met tegenzin in Brugge. Hij kijkt al uit naar de Champions League-duels. Of er ook bepaalde afspraken zijn gemaakt over een eventuele transfer binnen een jaar, is vooralsnog niet bekend.

Skov Olsen is de beste speler bij het huidige Club ...

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

31
31
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

71
71
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

56
56
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

162
162
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

215
215
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

60
60
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

320
320
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

119
119
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

766
766
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

162
162
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

678
678
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

70
70
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

185
185
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

231
231
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

89
89
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

182
182
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

588
588
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

33
33
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

269
269
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

570
570
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

176
176
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150

Meer sportnieuws