'Club Brugge neemt Skov Olsen apart na transfersoap'

1045
'Club Brugge neemt Skov Olsen apart na transfersoap'

Club Brugge is er dan toch in geslaagd om Andreas Skov Olsen aan boord te houden. De Deense smaakmaker werd nadrukkelijk gelinkt aan Feyenoord, maar Blauw-Zwart hield het been stijf. Inmiddels zou ook een gesprek hebben plaatsgevonden met de aanvaller.

De algemene verwachting was dat Club tijdens de huidige mercato zou cashen op de Deense international. Maar zijn mindere EK had geen gunstige invloed op de interesse. Bovendien werd Antonio Nusa al voor een fors bedrag aan RB Leipzig verpatst, waardoor een vertrek van Skov Olsen niet langer prioritair was.

Maar in de voorbije dagen begon er plots toch één en ander te spelen. Feyenoord, dat als Nederlandse vicekampioen de Champions League ingaat, wierp zich namelijk op als kandidaat om de Deen over te nemen. En de Rotterdammers waren blijkbaar bereid om ver te gaan voor zijn diensten.

LEES OOK: Wéér averij De Bruyne en co; Feyenoord haalt sloophamer uit

Club weigert miljoenen

Zo meldt Voetbal International dat Feyenoord maandag, enkele uren voor het sluiten van de Nederlandse transferperiode, bereid was om te voldoen aan de vraagprijs van Blauw-Zwart. Het exacte bedrag wordt niet vermeld, maar het lijkt sowieso om 15 miljoen euro en zelfs meer te gaan.

Desondanks besloot Club Brugge om voet bij stuk te houden en Skov Olsen aan boord te houden. De Deen is momenteel dan ook van groot belang op sportief vlak en het zou niet evident zijn om nog voor het sluiten van de transferperiode nog een vervanger van hetzelfde kaliber te vinden.

Voldoende steun

Skov Olsen zelf stond naar verluidt wel open voor de stap naar De Kuip. Maar volgens Het Nieuwsblad vonden inmiddels gesprekken plaats tussen Club en de speler. In die gesprekken zou men het volle vertrouwen in de aanvaller hebben geuit. Skov Olsen voelt zich dan ook voldoende gesteund en blijft allerminst met tegenzin in Brugge. Hij kijkt al uit naar de Champions League-duels. Of er ook bepaalde afspraken zijn gemaakt over een eventuele transfer binnen een jaar, is vooralsnog niet bekend.

Skov Olsen is de beste speler bij het huidige Club ...

Meest recent

Italië-België: Van Bommel dropt dubbele hint over basiself

Vrijdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun eerste wedstrijd af onder bondscoach Mark ...

2
2
Cruciale doorbraak bij KBVB: weg voor Mannaert ligt open

De Rode Duivels reisden donderdagnamiddag naar Italië af voor hun Nations League-duel van een ...

13
13
'Club Brugge versiert Europese top: United wild van sterkhouder'

Arsenal FC. Internazionale. FC Barcelona. AC Milan. Club Brugge verkocht de voorbije seizoenen ...

104
104
'Arsenal nóg sterker: transfervizier op Real Madrid'

De nederlaag van vlak voor de interland-break tegen Brighton kwam hard aan, maar voorts kan Arsenal ...

15
15
Van Bommel laat uitblinker links liggen: "Verbazend"

Mark van Bommel heeft zijn eerste selectie als Belgisch bondscoach samengesteld. Daarin voorzag hij ...

308
308
Marc Coucke vloert Sam Baro: "Voor eens en altijd..."

Marc Coucke stond woensdagavond even helemaal in de schijnwerpers in het Gentse Wintercircus. De ...

252
252
Van Dijk over stoppen bij Oranje: "Na één seconde wist ik het"

Virgil van Dijk heeft geen moment getwijfeld toen hem werd gevraagd of hij door wil gaan als ...

16
16
Albert ziet één klein probleem bij de Rode Duivels

De Rode Duivels doen het in de Nations League zonder Thibaut Courtois. Romelu Lukaku en Kevin De ...

66
66
Heeft Nederland eindelijk een 'nieuwe' topspits?

Nederland had vele jaren een spitsenprobleem. Het is te zeggen, ze hadden zoveel luxe dat heel wat ...

37
37
Opvallend: Van Bommel ziet (tijdelijk?) Duivels probleem

België neemt het morgen op tegen Italië. Mark van Bommel wil met de Rode Duivels ...

41
41
'Maamar speelt zich in de kijker: interesse groeit'

Ali Maamar heeft zich nadrukkelijk in de kijker gespeeld. De jonge rechtsachter van Anderlecht ...

218
218
Rodri ziet één gigantisch verschil tussen Guardiola en Flick

Rodri had zich zijn start bij FC Barcelona anders voorgesteld. De Spaanse middenvelder maakte ...

42
42
Antwerp wint tegen Beveren, RSCA verwelkomt Leoni

Deze te lange interlandbreak zorgt ervoor dat de Belgische eersteklassers oefenmatchen moeten spelen ...

141
141
KRC Genk maakt stadionplannen bekend

KRC Genk maakt werk van een ambitieuze toekomst. De Limburgse club wil in totaal 60 miljoen euro ...

585
585
Albert kiest Duivelse elf: grote verrassingen op flanken

Mark van Bommel staat vrijdagavond om 20u45 voor zijn vuurdoop als bondscoach van de Rode Duivels. ...

136
136
'Man Utd hakt knoop door: derde Rode Duivel in 2027'

Manchester United gaat dezer dagen weer een beetje de Belgische toer op. Een jaar geleden streek ...

75
75
Club zit op goud: meer dan 200 miljoen voor kwartet?

Geen Belgische club die de voorbije jaren meer centen ophaalde op de transfermarkt dan Club Brugge. ...

158
158
Reedijk heeft na vertrek bij Beveren nieuwe club beet

SK Beveren keerde dit seizoen na vijf jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro League, maar dat ...

29
29
'Club klopt voor vierde keer op rij aan bij Luzern'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een opvallend sterke connectie met Zwitserland. Met Yann ...

168
168
Union houdt hart vast: weer blessure bij sterkhouder?

Union is alweer zeer sterk aan het seizoen begonnen. Het prijkt na zeven speeldagen aan de leiding ...

85
85
'Nations League weer op schop: belangrijk gevolg Duivels'

Vrijdagavond om 20u45 komen de Rode Duivels voor de eerste keer sinds het WK weer in actie. Dat ...

217
217
Anderlecht kijkt straks een oude chouchou in de ogen

We krijgen voor de eerste keer een extra lange interlandbreak, want de gebruikelijke ...

202
202
Club Brugge verrast fans fraai voor eerste CL-uitmatch

Bij Club Brugge zal het de komende weken zeer rustig zijn. Het vaardigt tijdens de extra lange ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Bayern richt vizier op PL, Club aast op Spanjaard'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

160
160
Juventus kruist vingers: toekomst Openda al beslist?

Loïs Openda kende een rampjaar bij Juventus en ging afgelopen zomer op huurbasis naar Olympique ...

43
43

Meer sportnieuws