'Antwerp vreest doemscenario in slot transferperiode'

door
'Antwerp vreest doemscenario in slot transferperiode'

De Belgische ploegen kregen nog enkele dagen respijt, maar ook hier zit de transferperiode er eerstdaags alweer op. Antwerp FC hoopt daar alvast van gebruik te maken om extra versterking te strikken. Maar het is allerminst zeker dat die nog zal volgen.

Als gevolg van de financiële restricties, ontstond deze zomer een heuse leegloop bij Antwerp. Succescoach Mark van Bommel trok de poorten van de Bosuil een jaartje eerder dan voorzien achter zich dicht. Vervolgens werden verschillende spelers te gelde gemaakt.

Jongens als George Ilenikhena, Jurgen Ekkelenkamp en Alhassan Yussuf werden voor de nodige miljoenen verkocht, terwijl de huurbeurten van Owen Wijndal en Chidera Ejuke geen vervolg kregen. Vorige week vertrok ook Mandela Keita. De middenvelder trok naar Parma FC voor eens slordige 15 miljoen euro.

LEES OOK: Overmars in lastig parket: "Onderschat ook hún invloed niet"

Nieuwe spits nodig

Daar tegenover hield Antwerp zijn uitgaven op de transfermarkt relatief beperkt. Financieel gezien lijkt het dus een geslaagde zomer. Maar de sportief gezien is de aderlating natuurlijk groot. Op bepaalde posities is de spoeling in de selectie wel heel erg dun geworden.

Vooral in de spits zijn de opties zeer beperkt. Naast Vincent Janssen blijft er geen volwaardig alternatief over. En daar hoopt voor het sluiten van de transferperiode nog verandering in te brengen. Door het gebrek aan Europees voetbal heeft RAFC in principe ook tot vrijdag om middernacht om een spits te strikken.

Géén enkele garanties

Vanuit Italië wordt dan weer gewag gemaakt van interesse in de transfervrije Davy Klaassen. Maar er is anderzijds ook een doemscenario mogelijk waarbij Antwerp helemaal niemand meer aantrekt. Volgens Het Laatste Nieuws zal Antwerp zeker proberen zich te versterken, er zijn echter geen garanties dat dit ook zal lukken.

Analist Patrick Goots vreest eveneens dat coach Jonas De Roeck wel eens met lege handen zou kunnen achterblijven. "Het viel mij tijdens de laatste persconferentie op dat De Roeck rekening houdt met een scenario zónder versterkingen. In dat geval zal hij zich nog meer de haren uit het hoofd krabben", klinkt het bij GvA.

Trending:

Geen genade: Jashari zet Rigaux zwaar te kijk
Geen genade: Jashari zet Rigaux zwaar te kijk

Zonder extra versterking mag Antwerp de top zes vergeten ...

Meest recent

Anderlecht slaat toe en plukt talent bij OHL weg

RSC Anderlecht zit volop in de voorbereiding voor volgend seizoen, maar ook RSCA Futures maakt zich ...

5
5
Liefdesbom! 'Ex Wesley Sneijder verovert hart Deschacht'

Het liefdesleven van Olivier Deschacht blijft een aaneenschakeling van onverwachte wendingen. De ...

41
41
Alsnog schoktransfer Mignolet? “Met die club gesproken”

Simon Mignolet kampte vorig seizoen met veel kwaaltjes en tegen het einde van het seizoen nam Nordin ...

221
221
Antwerp-fans sneren naar Overmars: “Waar in godsnaam?!"

Royal Antwerp FC heeft geen goede beurt gemaakt bij de achterban. Het pijnlijke vertrek van Jelle ...

163
163
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

218
218
Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

Romeo Vermant kwam vorig seizoen volledig boven water bij Club Brugge. Tegen het einde van het ...

310
310
Voetballerij in shock: beschuldigd van 39 verkrachtingen

De voetballerij is in shock. Een van de grootste voetbalmakelaars ter wereld, Jonathan Barnett (70), ...

68
68
‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

194
194
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

673
673
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

215
215
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

364
364
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

671
671
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

451
451
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

203
203
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

1472
1472
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

151
151
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

638
638
'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Eind deze maand trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ...

169
169
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Club Brugge zet alles op alles om een jonge ster uit Italië naar Westkapelle te halen. De ...

799
799
'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

SSC Napoli blijft na het behalen van de Italiaanse titel niet bij de pakken zitten. De club ...

292
292
'Cashbom bij Club Brugge: uitzondering voor toptransfer'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato al een aanzienlijke som aan transfergelden op en er ...

687
687
Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?

De spelersgroep Antwerp FC bevindt zich momenteel in Oostenrijk waar een oefenkamp wordt ...

260
260
Opruiming Anderlecht: 10 potentiële vertrekkers staan klaar

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in het Nederlandse Renesse voor een zomerstage. ...

863
863
DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?

Binnen een drietal weken gaat de bal alweer rollen in de Jupiler Pro League. Traditiegetrouw staat ...

688
688
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt ...

1010
1010

Meer sportnieuws