'Club Brugge zet zinnen op minstens één last-minute transfer'

1536
'Club Brugge zet zinnen op minstens één last-minute transfer'

De zomerse transferperiode sluit in steeds meer landen zijn deuren. Sinds maandagnacht zit ook de mercato in Nederland alweer op slot. In België hebben de ploegen echter nog enkele dagen tijd en dus hoopt Club Brugge nog minstens één transfer af te ronden.

De Bruggelingen hebben de eerste volledige transferperiode sinds het definitieve vertrek van Vincent Mannaert achter de rug. En de vernieuwde sportieve leiding liet er geen gras overgroeien. Zo werd coach Nicky Hayen nog voor het seizoen goed en wel begonnen was voorzien van de nodige versterkingen.

Daarnaast anticipeerde Club goed op de grote uitgaande transfers zoals die van Antonio Nusa en eerder ook Igor Thiago. Last-minute versterking was bijgevolg geen must meer. Zeker nu andere sterkhouders zoals Andreas Skov Olsen en Raphael Onyedika gewoon aan boord zullen blijven.

LEES OOK: Club helemaal weg? Verhaeghe met straffe boodschap

Boyata moet weg

Bijgevolg gaat de landskampioen een kalm einde van de transferperiode tegemoet. Al zou Club volgens Het Nieuwsblad nog minstens één uitgaande transfer willen afronden. Zo blijft het de bedoeling om een oplossing voor de overbodige Dedryck Boyata te vinden.

In het slot van de zomermercato van 2022, nam Club de verdediger over van Hertha BSC. Blauw-Zwart stemde er mee toe zijn volledige salaris, een slordige 3 miljoen euro per jaar, over te nemen. En dat bleek een dure misrekening. Boyata viel in Brugge immers dik door de mand. Op twee seizoenen tijd speelde hij niet eens 30 wedstrijden.

Sowah & Maouassa

En ook op dit moment is hij sportief gezien compleet overbodig. Blauw-Zwart hoopt voor het sluiten van de mercato dan ook een oplossing te vinden om zijn hoge salaris kwijt te spelen. Dat wordt evenwel niet evident gezien de beperkte interesse. Overigens lopen met Kamal Sowah en Faitout Maouassa nog twee overbodige pionnen verloren. Ook zij moeten elders onderdak zien te vinden, al nemen zij een veel minder grote hap uit het salarisbudget.

Club heeft Boyata te snel laten vallen ...

Meest recent

Erenbjerg spreekt héél straffe ambities uit

Jeppe Erenbjerg kijkt met vertrouwen naar de toekomst. De middenvelder ziet nog heel wat groeimarge ...

2
2
'PSV en Lommel vingen bot bij Anderlecht'

Cedric Hatenboer had deze zomer geen gebrek aan belangstelling. De Nederlander zat op een zijspoor ...

50
50
Cercle Brugge haalt slag thuis: "We zijn trots"

Cercle Brugge kende een drukke mercato. Ze hebben na het sluiten van de transfermarkt een van de ...

20
20
Club helemaal weg? Verhaeghe met straffe boodschap

Club Brugge gaat in 2029, volgens de huidige planning, in het nieuwe stadion spelen. Er komen ruim ...

95
95
Club Brugge - Aston Villa: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u45 zijn eerste match in de Champions League. Voor Ivan Leko & co zou ...

92
92
Blunder Standard en gouden zet van Anderlecht?

Neerpede heeft RSC Anderlecht de afgelopen tien jaar gered. Sportief en financieel. De Brusselaars ...

326
326
Aston Villa met Suzuki tegen Club: "Beetje verrast door zijn evolutie"

Club Brugge neemt het om 18u30 op tegen Aston Villa. De Engelse subtopper is dit seizoen nog stevig ...

47
47
Megastunt in Champions League? "Club naar kwartfinales"

Dinsdagavond gaat de nieuwe jaargang in de League Phase van de Champions League. Met Club Brugge ...

109
109
JPL-topclub grijpt mis: opvallende transfer Ryotaro Ito

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

116
116
‘Leko dumpt Club-leider uitgerekend tegen Aston Villa’

Een basisplaats tegen Lommel leek eindelijk een doorbraak, maar aan de echte hiërarchie bij ...

350
350
Statement! Club-jonkies vernederen Villa in Youth League

Dinsdagavond trapt Club Brugge zijn Champions League-campagne op gang met een thuisduel tegen Aston ...

210
210
Imke Courtois snoeihard aangepakt na KVM-uitspraak

Imke Courtois heeft zich in een interview bij Sporza niet meteen van haar meest overtuigende kant ...

345
345
Één Rode Duivel maakt kans op Ballon d’Or-prijs

De verkiezing van de Ballon d’Or staat voor de deur en naar goede gewoonte sijpelen de ...

46
46
Ongeziene jackpot: Club Brugge heeft WK voor Clubs in vizier

Over drie jaar is er weer een WK voor Clubs. Het nieuwe format zorgt ervoor dat het tornooi is ...

272
272
Nieuwe klacht tegen Infantino: “Machtsmisbruik voor Trump”

De rel rond Gianni Infantino blijft nog voortduren. Na het WK 2026 is de kritiek op de Zwitserse ...

93
93
Charleroi krijgt zware straf: ook Cercle deelt in malaise

Vorig seizoen ontspoorde de Waalse derby tussen Sporting Charleroi en Standard Luik volledig en het ...

79
79
Van Crombrugge eerlijk: KRC Genk dumpt genadeloos

De carrière van Hendrik Van Crombrugge zit op een dood spoor. Bij KRC Genk komt de doelman ...

526
526
Champions League-druk op “beste transfer van Club”

Club Brugge heeft er weer een drukke mercato opzitten. Verschillende sterkhouders werden verkocht en ...

116
116
Vincent Kompany genomineerd voor prestigieuze award

De opmars van Vincent Kompany als hoofdtrainer is indrukwekkend. De Belgische oefenmeester kende een ...

66
66
Club Brugge grijpt zwaar in na vertrek Bisiwu en Furo

Club Brugge legde de focus de afgelopen seizoenen op de jeugd en de samenwerking met Club NXT. ...

629
629
Schrik bij Antwerp groeit: Patrick Goots is snoeihard

Royal Antwerp FC was goed begonnen in de Jupiler Pro League, maar de afgelopen weken liep het plots ...

343
343
Crisis KV Mechelen: lot Fred Vanderbiest al beslist?

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag kreeg Malinwa in eigen huis ...

307
307
Verhaeghe slaat hard terug op Club Brugge-twijfels

Club Brugge is in de competitie met een 12 op 15 gestart. Geen slechte start, maar vooral de zure ...

231
231
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht zoekt oplossing, toekomst Club’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

279
279
Vitor Bruno krijgt ‘godsgeschenk’ bij Anderlecht

RSC Anderlecht is met een 7 op 15 aan de Jupiler Pro League begonnen. Tegen KV Kortrijk wonnen de ...

997
997

Meer sportnieuws