Transferstatement van Hayen: "Ik hoop dat hij blijft"

860 stemmen
Transferstatement van Hayen:

Het heeft een tijdje geduurd, maar de eerste echt overtuigende zege van Club Brugge is een feit dit seizoen. Zondagmiddag werd Cercle Brugge met duidelijke 3-0-cijfers over de knie gelegd. Daarbij konden verschillende sterkhouders zich onderscheiden.

Hugo Vetlesen toonde zich bijvoorbeeld erg gretig op het middenveld, mits wat meer meeval had hij altijd kunnen scoren. Maxim De Cuyper heeft dan weer stilaan zijn beste niveau beet. En voorin vinden Christos Tzolis en Gustaf Nilsson steeds beter hun draai.

LEES OOK: 'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Beste Club-speler

Maar dé uitblinker was allicht Andreas Skov Olsen. De Deense aanvaller had er dit keer wél zin in en dat zullen zijn tegenstanders geweten hebben. Uiteindelijk tikte de smaakmaker af op één doelpunt en één assist, met wat meer precisie en geluk had die productie veel hoger kunnen liggen.

Skov Olsen blijft dus van cruciaal belang voor zijn ploeg. Vetlesen vindt dan ook dat hij meer erkenning verdiend. "Skov Olsen is onze beste speler. Ik vind dat hij daar niet genoeg respect en ‘credits’ voor krijgt. Want hij is echt een fantastische speler die een enorme meerwaarde kan zijn", stelde de Noor bij Het Laatste Nieuws.

Last-minute vertrek?

In ieder geval lijkt Skov Olsen ook tijdens de huidige mercato aan boord te blijven. Al kan daar in principe nog verandering in komen. Feyenoord trekt immers aan zijn mouw en de Nederlandse topclub heeft in principe nog tot maandag om middernacht om de deal af te ronden.

Die is kans is vrij klein. Coach Nicky Hayen hoopt alvast openlijk dat zijn smaakmaker aan boord blijft. "Je hebt de waarde van Andreas vandaag gezien. Hij heeft zo veel kwaliteiten... Ik kan als trainer alleen maar hopen dat hij blijft. Maar daar heb ik natuurlijk geen vat op en daar mag je ook niet te veel energie in steken", aldus Hayen.

Skov hoort bij de drie beste spelers in de JPL ...

Meest recent

Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

2
2
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

79
79
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

23
23
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

18
18
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

39
39
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

294
294
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

29
29
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

130
130
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

104
104
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

550
550
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

114
114
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

106
106
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

355
355
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

23
23
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

609
609
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

455
455
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

70
70
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

394
394
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

465
465
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

213
213
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

243
243
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

433
433
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

632
632
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

155
155
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

349
349

Meer sportnieuws