Transferstatement van Hayen: "Ik hoop dat hij blijft"

door
Transferstatement van Hayen:

Het heeft een tijdje geduurd, maar de eerste echt overtuigende zege van Club Brugge is een feit dit seizoen. Zondagmiddag werd Cercle Brugge met duidelijke 3-0-cijfers over de knie gelegd. Daarbij konden verschillende sterkhouders zich onderscheiden.

Hugo Vetlesen toonde zich bijvoorbeeld erg gretig op het middenveld, mits wat meer meeval had hij altijd kunnen scoren. Maxim De Cuyper heeft dan weer stilaan zijn beste niveau beet. En voorin vinden Christos Tzolis en Gustaf Nilsson steeds beter hun draai.

LEES OOK: Club-fans scanderen opvallende naam, Mechele vol lof

Beste Club-speler

Maar dé uitblinker was allicht Andreas Skov Olsen. De Deense aanvaller had er dit keer wél zin in en dat zullen zijn tegenstanders geweten hebben. Uiteindelijk tikte de smaakmaker af op één doelpunt en één assist, met wat meer precisie en geluk had die productie veel hoger kunnen liggen.

Skov Olsen blijft dus van cruciaal belang voor zijn ploeg. Vetlesen vindt dan ook dat hij meer erkenning verdiend. "Skov Olsen is onze beste speler. Ik vind dat hij daar niet genoeg respect en ‘credits’ voor krijgt. Want hij is echt een fantastische speler die een enorme meerwaarde kan zijn", stelde de Noor bij Het Laatste Nieuws.

Last-minute vertrek?

In ieder geval lijkt Skov Olsen ook tijdens de huidige mercato aan boord te blijven. Al kan daar in principe nog verandering in komen. Feyenoord trekt immers aan zijn mouw en de Nederlandse topclub heeft in principe nog tot maandag om middernacht om de deal af te ronden.

Die is kans is vrij klein. Coach Nicky Hayen hoopt alvast openlijk dat zijn smaakmaker aan boord blijft. "Je hebt de waarde van Andreas vandaag gezien. Hij heeft zo veel kwaliteiten... Ik kan als trainer alleen maar hopen dat hij blijft. Maar daar heb ik natuurlijk geen vat op en daar mag je ook niet te veel energie in steken", aldus Hayen.

Skov hoort bij de drie beste spelers in de JPL ...

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

31
31
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

18
18
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

24
24
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

20
20
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

84
84
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

65
65
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

48
48
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

213
213
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

332
332
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

78
78
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

127
127
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

144
144
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

109
109
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

97
97
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

119
119
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

204
204
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

139
139
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

679
679
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

544
544
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

172
172
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

177
177
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

221
221
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

31
31
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

295
295
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

198
198

Meer sportnieuws