Transferstatement van Hayen: "Ik hoop dat hij blijft"

door
Transferstatement van Hayen:

Het heeft een tijdje geduurd, maar de eerste echt overtuigende zege van Club Brugge is een feit dit seizoen. Zondagmiddag werd Cercle Brugge met duidelijke 3-0-cijfers over de knie gelegd. Daarbij konden verschillende sterkhouders zich onderscheiden.

Hugo Vetlesen toonde zich bijvoorbeeld erg gretig op het middenveld, mits wat meer meeval had hij altijd kunnen scoren. Maxim De Cuyper heeft dan weer stilaan zijn beste niveau beet. En voorin vinden Christos Tzolis en Gustaf Nilsson steeds beter hun draai.

LEES OOK: 'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Beste Club-speler

Maar dé uitblinker was allicht Andreas Skov Olsen. De Deense aanvaller had er dit keer wél zin in en dat zullen zijn tegenstanders geweten hebben. Uiteindelijk tikte de smaakmaker af op één doelpunt en één assist, met wat meer precisie en geluk had die productie veel hoger kunnen liggen.

Skov Olsen blijft dus van cruciaal belang voor zijn ploeg. Vetlesen vindt dan ook dat hij meer erkenning verdiend. "Skov Olsen is onze beste speler. Ik vind dat hij daar niet genoeg respect en ‘credits’ voor krijgt. Want hij is echt een fantastische speler die een enorme meerwaarde kan zijn", stelde de Noor bij Het Laatste Nieuws.

Last-minute vertrek?

In ieder geval lijkt Skov Olsen ook tijdens de huidige mercato aan boord te blijven. Al kan daar in principe nog verandering in komen. Feyenoord trekt immers aan zijn mouw en de Nederlandse topclub heeft in principe nog tot maandag om middernacht om de deal af te ronden.

Die is kans is vrij klein. Coach Nicky Hayen hoopt alvast openlijk dat zijn smaakmaker aan boord blijft. "Je hebt de waarde van Andreas vandaag gezien. Hij heeft zo veel kwaliteiten... Ik kan als trainer alleen maar hopen dat hij blijft. Maar daar heb ik natuurlijk geen vat op en daar mag je ook niet te veel energie in steken", aldus Hayen.

Skov hoort bij de drie beste spelers in de JPL ...

Meest recent

Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

2
2
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

97
97
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

56
56
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

22
22
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

83
83
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

42
42
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

56
56
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

113
113
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

543
543
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

79
79
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

160
160
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

175
175
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

220
220
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

109
109
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

40
40
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

107
107
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

74
74
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

33
33
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

168
168
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

309
309
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

134
134
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

416
416
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

51
51
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

221
221
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

68
68

Meer sportnieuws