Hayen maakt statement met basiself, sterkhouders terug bij Cercle

door
Hayen maakt statement met basiself, sterkhouders terug bij Cercle

Club Brugge heeft zich herpakt na een tegenvallende seizoensstart, maar wil vlak voor de interland-break nog een keertje bevestigen. Dat moet zondagmiddag gebeuren in de derby tegen Cercle Brugge. Scheidsrechter Jasper Vergoote fluit de partij in het Jan Breydel-stadion om 13u30 op gang.

In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisteams aan beide zijden. Blauw-Zwart heeft zich na een teleurstellende competitiestart herpakt met zeges tegen Antwerp en Dender. Maar voetballend gezien kon de landskampioen nog niet helemaal overtuigen. Dat moet zondag dan maar gebeuren in de derby.

Ondanks het matige spelniveau, behoudt coach Hayen in zijn starters. Hij maakt een statement door voor de derde keer op rij voor exact dezelfde basiself te gaan, ondanks de vele wisselmogelijkheden in zijn selectie. Ook Skov Olsen verschijnt dus aan de aftrap. En last-minute vertrek (naar Feyenoord?) lijkt dan ook steeds onwaarschijnlijker.

LEES OOK: ‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

Cercle met Denkey en co

Cercle wist zich in aanloop naar de derby te verzekeren van een Europees najaar. Desondanks kon Groen-Zwart niet helemaal tevreden zijn, in de terugmatch tegen Wisla Krakau werd immers met 1-4 verloren. En dus zal de Vereniging zijn niveau opnieuw moeten opkrikken. Coach Muslic sleutelt dan ook aan zijn elftal. 

Tegen Wisla liet hij bepaalde sterkhouders nog rusten, nu zijn ze weer op post. Ook Denkey verschijnt aan de aftrap, de topschutter van vorig seizoen lijkt dan toch te blijven. Voorts maken Somers, Ravych en Van der Bruggen hun rentree in de basisploeg.

Wie wint?

Meest recent

Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

19
19
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

22
22
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

118
118
PSV bekert verder: droomavond voor jonge Belgen

In heel wat landen staat er deze week bekervoetbal op het programma. Zo ook in Nederland, waar ...

17
17
Toch geen ontslag? Brys brengt update over saga

Volgende week gaat de Africa Cup van start en het is nog altijd de vraag hoeveel Belgische trainers ...

64
64
Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

104
104
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

114
114
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

55
55
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

57
57
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

44
44
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

97
97
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

121
121
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

305
305
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

52
52
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

331
331
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

1076
1076
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

73
73
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

159
159
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

235
235
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

665
665
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

685
685
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

425
425
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

581
581
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

179
179
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

582
582

Meer sportnieuws