'Napolerom' kopt alle kranten in Italië, Lukaku reageert

door
'Napolerom' kopt alle kranten in Italië, Lukaku reageert

Romelu Lukaku heeft zijn debuut bij Napoli zeker niet gemist. De aanvaller kwam in de tweede helft op het veld tegen promovendus Parma bij een 0-1 achterstand. En de Rode Duivel bedankte meteen voor het vertrouwen van Antonio Conte. 

Lukaku maakte de overstap van Chelsea naar Napoli voor zo’n dertig miljoen euro. Onder Conte hoopt Big Rom weer zoals vanouds te schitteren. Sociale media ontplofte alvast met zijn debuut bij de Napolitanen.

LEES OOK: Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Meteen belangrijk

Lukaku maakte in de slotfase 1-1 en kreeg van Conte een stevige omhelzing. De aanvaller en hoofdtrainer zijn in de wolken om weer samen te werken. “Of ik blij ben dat ik hem weer mag omhelzen? Ik ben gelukkig, maar het werk begint nu pas.”

De Rode Duivel scoorde meteen bij zijn debuut. “Ik heb de gewoonte om bij mijn debuut meteen te scoren, maar de winst vandaag was veel belangrijker. Het is een eer om voor deze club te mogen spelen en voor deze fans. Het team heeft me hartelijk ontvangen.”

Nog winst

In de absolute slotfase pakte Napoli alsnog de winst. Anguissa kopte de 2-1 tegen de netten waardoor een comeback compleet was. Lukaku maakte zijn eerste minuten van het seizoen en werd niet geselecteerd door bondscoach Domenico Tedesco. De aanvaller heeft eerst meer matchritme nodig.

Ook de Italiaanse kranten waren lovend. ‘Lukaku-gol lanceert Napoli’ was de krantenkop in Gazzetto dello Sport, en ‘Napolerom’ in Corriere dello Sport. In Il Mattino spraken ze dan weer van ‘Super Lukaku doet het weer’. Een geweldig begin voor de topscorer aller tijden van de Rode Duivels.

Gaat Lukaku slagen bij Napoli?

Meest recent

DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

91
91
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

123
123
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

53
53
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

94
94
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

140
140
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

227
227
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

234
234
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

59
59
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

26
26
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

609
609
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

308
308
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

450
450
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

124
124
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

519
519
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

1082
1082
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

310
310
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

668
668
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

326
326
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

233
233
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

146
146
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

92
92
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

64
64
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

254
254

Meer sportnieuws