'Napolerom' kopt alle kranten in Italië, Lukaku reageert

512 stemmen
'Napolerom' kopt alle kranten in Italië, Lukaku reageert

Romelu Lukaku heeft zijn debuut bij Napoli zeker niet gemist. De aanvaller kwam in de tweede helft op het veld tegen promovendus Parma bij een 0-1 achterstand. En de Rode Duivel bedankte meteen voor het vertrouwen van Antonio Conte. 

Lukaku maakte de overstap van Chelsea naar Napoli voor zo’n dertig miljoen euro. Onder Conte hoopt Big Rom weer zoals vanouds te schitteren. Sociale media ontplofte alvast met zijn debuut bij de Napolitanen.

LEES OOK: ‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Meteen belangrijk

Lukaku maakte in de slotfase 1-1 en kreeg van Conte een stevige omhelzing. De aanvaller en hoofdtrainer zijn in de wolken om weer samen te werken. “Of ik blij ben dat ik hem weer mag omhelzen? Ik ben gelukkig, maar het werk begint nu pas.”

De Rode Duivel scoorde meteen bij zijn debuut. “Ik heb de gewoonte om bij mijn debuut meteen te scoren, maar de winst vandaag was veel belangrijker. Het is een eer om voor deze club te mogen spelen en voor deze fans. Het team heeft me hartelijk ontvangen.”

Nog winst

In de absolute slotfase pakte Napoli alsnog de winst. Anguissa kopte de 2-1 tegen de netten waardoor een comeback compleet was. Lukaku maakte zijn eerste minuten van het seizoen en werd niet geselecteerd door bondscoach Domenico Tedesco. De aanvaller heeft eerst meer matchritme nodig.

Ook de Italiaanse kranten waren lovend. ‘Lukaku-gol lanceert Napoli’ was de krantenkop in Gazzetto dello Sport, en ‘Napolerom’ in Corriere dello Sport. In Il Mattino spraken ze dan weer van ‘Super Lukaku doet het weer’. Een geweldig begin voor de topscorer aller tijden van de Rode Duivels.

Gaat Lukaku slagen bij Napoli?

Meest recent

'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

363
363
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

9
9
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

100
100
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

56
56
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

295
295
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

351
351
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

64
64
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

101
101
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

604
604
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

77
77
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

62
62
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

60
60
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

40
40
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

128
128
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

111
111
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

105
105
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

93
93
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

133
133
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

45
45
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

108
108
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

214
214
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

267
267
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

628
628
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

73
73
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

198
198

Meer sportnieuws