'Late cashbom Club: smaakmaker richting exit?'

door
'Late cashbom Club: smaakmaker richting exit?'

Vermits het al vroeg klaar was met haar huiswerk beleeft Club Brugge een vrij rustig einde van de zomermercato. Al kan daar natuurlijk altijd nog verandering in komen. Zo wordt er plots nog nadrukkelijk aan de mouw getrokken van een van de smaakmakers in Jan Breydel, want eerder geraakte al bekend dat Feyenoord een oogje heeft laten vallen op Andreas Skov Olsen.

De kans dat de 24-jarige Deen, die tot medio 2026 vastligt in Westkapelle, daadwerkelijk naar De Kuip zal verhuizen oogt momenteel om verschillende redenenen echter toch vrij gering. Terwijl de transfermarkt in Nederland weldra haar deuren sluit maakt Skov Olsen zondag bijvoorbeeld gewoon deel uit van Nicky Hayen zijn wedstrijdkern voor de derby tegen Cercle Brugge.

LEES OOK: Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Club verlangt jackpot

Hoewel de Rotterdammers geld hebben valt het bovendien te betwijfelen dat zij de linkspoot zijn prijskaartje kunnen ophoesten. Ondanks de geruchten over eventuele solden op Skov Olsen verlangt de landskampioen volgens Het Laatste Nieuws nog altijd minstens 15 miljoen voor de wisselvallige winger. Het Nieuwsblad meent dan weer dat Club op een twintigtal miljoen mikt.

Afwachten of Feyenoord in staat is om zo diep in de buidel te tasten. Beide clubs hebben alvast officieel contact, al zou er van concrete onderhandelingen nog geen sprake zijn. Dévy Rigaux en co kunnen het spelletje alleszins hard spelen, want nog volgens Het Nieuwsblad beweegt er stilaan toch heel wat rond Skov Olsen. Ook andere clubs willen hem graag nog binnenhalen.

Exit Skov Olsen?

Een exit zou dan ook alsmaar realistischer lijken. Nochtans bleef de belangstelling in de 33-voudig international, goed voor 43 goals en 24 assists in 102 optredens, de afgelopen maanden enigszins beneden de verwachting. Skov Olsen hoopte zelf op een verhuis naar een topcompetitie, waar de transfermarkt ondertussen evenwel al gesloten is. Staat hij open voor iets anders?

Hoe dan ook zal Club, dat destijds zelf een zestal miljoen voor hem veil had, enkel aan de juiste voorwaarden meewerken. Indien die niet op tafel worden gelegd blijft Skov Olsen normaal gezien gewoon op post. Mocht hij alsnog vertrekken dringt de tijd ook om eventueel nog een vervanger vast te leggen. De alternatieven op de flanken worden anders plots toch nogal beperkt.

Hoeveel is Skov Olsen waard?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

14
14
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

68
68
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

25
25
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

200
200
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

175
175
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

104
104
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

22
22
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

272
272
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

189
189
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

136
136
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

133
133
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

257
257
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

45
45
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

67
67
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

79
79
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

139
139
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

269
269
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

516
516
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

251
251
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

435
435
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

255
255
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

397
397
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

659
659

Meer sportnieuws