'Late cashbom Club: smaakmaker richting exit?'

door
'Late cashbom Club: smaakmaker richting exit?'

Vermits het al vroeg klaar was met haar huiswerk beleeft Club Brugge een vrij rustig einde van de zomermercato. Al kan daar natuurlijk altijd nog verandering in komen. Zo wordt er plots nog nadrukkelijk aan de mouw getrokken van een van de smaakmakers in Jan Breydel, want eerder geraakte al bekend dat Feyenoord een oogje heeft laten vallen op Andreas Skov Olsen.

De kans dat de 24-jarige Deen, die tot medio 2026 vastligt in Westkapelle, daadwerkelijk naar De Kuip zal verhuizen oogt momenteel om verschillende redenenen echter toch vrij gering. Terwijl de transfermarkt in Nederland weldra haar deuren sluit maakt Skov Olsen zondag bijvoorbeeld gewoon deel uit van Nicky Hayen zijn wedstrijdkern voor de derby tegen Cercle Brugge.

LEES OOK: Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Club verlangt jackpot

Hoewel de Rotterdammers geld hebben valt het bovendien te betwijfelen dat zij de linkspoot zijn prijskaartje kunnen ophoesten. Ondanks de geruchten over eventuele solden op Skov Olsen verlangt de landskampioen volgens Het Laatste Nieuws nog altijd minstens 15 miljoen voor de wisselvallige winger. Het Nieuwsblad meent dan weer dat Club op een twintigtal miljoen mikt.

Afwachten of Feyenoord in staat is om zo diep in de buidel te tasten. Beide clubs hebben alvast officieel contact, al zou er van concrete onderhandelingen nog geen sprake zijn. Dévy Rigaux en co kunnen het spelletje alleszins hard spelen, want nog volgens Het Nieuwsblad beweegt er stilaan toch heel wat rond Skov Olsen. Ook andere clubs willen hem graag nog binnenhalen.

Exit Skov Olsen?

Een exit zou dan ook alsmaar realistischer lijken. Nochtans bleef de belangstelling in de 33-voudig international, goed voor 43 goals en 24 assists in 102 optredens, de afgelopen maanden enigszins beneden de verwachting. Skov Olsen hoopte zelf op een verhuis naar een topcompetitie, waar de transfermarkt ondertussen evenwel al gesloten is. Staat hij open voor iets anders?

Hoe dan ook zal Club, dat destijds zelf een zestal miljoen voor hem veil had, enkel aan de juiste voorwaarden meewerken. Indien die niet op tafel worden gelegd blijft Skov Olsen normaal gezien gewoon op post. Mocht hij alsnog vertrekken dringt de tijd ook om eventueel nog een vervanger vast te leggen. De alternatieven op de flanken worden anders plots toch nogal beperkt.

Hoeveel is Skov Olsen waard?

Meest recent

Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

11
11
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

35
35
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

22
22
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

27
27
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

105
105
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

140
140
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

47
47
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

209
209
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

359
359
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

183
183
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

142
142
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

489
489
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

109
109
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

379
379
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

116
116
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

43
43
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

123
123
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

289
289
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

167
167
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

517
517
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

179
179
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

135
135
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

311
311
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

327
327
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

473
473

Meer sportnieuws