'Late cashbom Club: smaakmaker richting exit?'

880 stemmen
'Late cashbom Club: smaakmaker richting exit?'

Vermits het al vroeg klaar was met haar huiswerk beleeft Club Brugge een vrij rustig einde van de zomermercato. Al kan daar natuurlijk altijd nog verandering in komen. Zo wordt er plots nog nadrukkelijk aan de mouw getrokken van een van de smaakmakers in Jan Breydel, want eerder geraakte al bekend dat Feyenoord een oogje heeft laten vallen op Andreas Skov Olsen.

De kans dat de 24-jarige Deen, die tot medio 2026 vastligt in Westkapelle, daadwerkelijk naar De Kuip zal verhuizen oogt momenteel om verschillende redenenen echter toch vrij gering. Terwijl de transfermarkt in Nederland weldra haar deuren sluit maakt Skov Olsen zondag bijvoorbeeld gewoon deel uit van Nicky Hayen zijn wedstrijdkern voor de derby tegen Cercle Brugge.

LEES OOK: Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club verlangt jackpot

Hoewel de Rotterdammers geld hebben valt het bovendien te betwijfelen dat zij de linkspoot zijn prijskaartje kunnen ophoesten. Ondanks de geruchten over eventuele solden op Skov Olsen verlangt de landskampioen volgens Het Laatste Nieuws nog altijd minstens 15 miljoen voor de wisselvallige winger. Het Nieuwsblad meent dan weer dat Club op een twintigtal miljoen mikt.

Afwachten of Feyenoord in staat is om zo diep in de buidel te tasten. Beide clubs hebben alvast officieel contact, al zou er van concrete onderhandelingen nog geen sprake zijn. Dévy Rigaux en co kunnen het spelletje alleszins hard spelen, want nog volgens Het Nieuwsblad beweegt er stilaan toch heel wat rond Skov Olsen. Ook andere clubs willen hem graag nog binnenhalen.

Exit Skov Olsen?

Een exit zou dan ook alsmaar realistischer lijken. Nochtans bleef de belangstelling in de 33-voudig international, goed voor 43 goals en 24 assists in 102 optredens, de afgelopen maanden enigszins beneden de verwachting. Skov Olsen hoopte zelf op een verhuis naar een topcompetitie, waar de transfermarkt ondertussen evenwel al gesloten is. Staat hij open voor iets anders?

Hoe dan ook zal Club, dat destijds zelf een zestal miljoen voor hem veil had, enkel aan de juiste voorwaarden meewerken. Indien die niet op tafel worden gelegd blijft Skov Olsen normaal gezien gewoon op post. Mocht hij alsnog vertrekken dringt de tijd ook om eventueel nog een vervanger vast te leggen. De alternatieven op de flanken worden anders plots toch nogal beperkt.

Hoeveel is Skov Olsen waard?

Meest recent

Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

13
13
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

31
31
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

71
71
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

107
107
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

297
297
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

302
302
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

287
287
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

83
83
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

584
584
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

67
67
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

261
261
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

54
54
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

105
105
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

412
412
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

135
135
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

113
113
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

74
74
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

207
207
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

638
638
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

876
876
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

707
707
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

117
117
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

514
514
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

698
698
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

279
279

Meer sportnieuws