'Late cashbom Club: smaakmaker richting exit?'

door
'Late cashbom Club: smaakmaker richting exit?'

Vermits het al vroeg klaar was met haar huiswerk beleeft Club Brugge een vrij rustig einde van de zomermercato. Al kan daar natuurlijk altijd nog verandering in komen. Zo wordt er plots nog nadrukkelijk aan de mouw getrokken van een van de smaakmakers in Jan Breydel, want eerder geraakte al bekend dat Feyenoord een oogje heeft laten vallen op Andreas Skov Olsen.

De kans dat de 24-jarige Deen, die tot medio 2026 vastligt in Westkapelle, daadwerkelijk naar De Kuip zal verhuizen oogt momenteel om verschillende redenenen echter toch vrij gering. Terwijl de transfermarkt in Nederland weldra haar deuren sluit maakt Skov Olsen zondag bijvoorbeeld gewoon deel uit van Nicky Hayen zijn wedstrijdkern voor de derby tegen Cercle Brugge.

LEES OOK: Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Club verlangt jackpot

Hoewel de Rotterdammers geld hebben valt het bovendien te betwijfelen dat zij de linkspoot zijn prijskaartje kunnen ophoesten. Ondanks de geruchten over eventuele solden op Skov Olsen verlangt de landskampioen volgens Het Laatste Nieuws nog altijd minstens 15 miljoen voor de wisselvallige winger. Het Nieuwsblad meent dan weer dat Club op een twintigtal miljoen mikt.

Afwachten of Feyenoord in staat is om zo diep in de buidel te tasten. Beide clubs hebben alvast officieel contact, al zou er van concrete onderhandelingen nog geen sprake zijn. Dévy Rigaux en co kunnen het spelletje alleszins hard spelen, want nog volgens Het Nieuwsblad beweegt er stilaan toch heel wat rond Skov Olsen. Ook andere clubs willen hem graag nog binnenhalen.

Exit Skov Olsen?

Een exit zou dan ook alsmaar realistischer lijken. Nochtans bleef de belangstelling in de 33-voudig international, goed voor 43 goals en 24 assists in 102 optredens, de afgelopen maanden enigszins beneden de verwachting. Skov Olsen hoopte zelf op een verhuis naar een topcompetitie, waar de transfermarkt ondertussen evenwel al gesloten is. Staat hij open voor iets anders?

Hoe dan ook zal Club, dat destijds zelf een zestal miljoen voor hem veil had, enkel aan de juiste voorwaarden meewerken. Indien die niet op tafel worden gelegd blijft Skov Olsen normaal gezien gewoon op post. Mocht hij alsnog vertrekken dringt de tijd ook om eventueel nog een vervanger vast te leggen. De alternatieven op de flanken worden anders plots toch nogal beperkt.

Hoeveel is Skov Olsen waard?

Meest recent

Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

11
11
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

245
245
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

8
8
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

172
172
Hayen voert druk bij Genk op: "Onze ambitie is duidelijk"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

34
34
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

322
322
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

47
47
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

78
78
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

157
157
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

26
26
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

103
103
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

96
96
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

52
52
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

113
113
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

172
172
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

231
231
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

84
84
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

527
527
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

157
157
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

174
174
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

392
392
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

153
153
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

170
170
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

79
79
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

116
116

Meer sportnieuws