'Late cashbom Club: smaakmaker richting exit?'

door
'Late cashbom Club: smaakmaker richting exit?'

Vermits het al vroeg klaar was met haar huiswerk beleeft Club Brugge een vrij rustig einde van de zomermercato. Al kan daar natuurlijk altijd nog verandering in komen. Zo wordt er plots nog nadrukkelijk aan de mouw getrokken van een van de smaakmakers in Jan Breydel, want eerder geraakte al bekend dat Feyenoord een oogje heeft laten vallen op Andreas Skov Olsen.

De kans dat de 24-jarige Deen, die tot medio 2026 vastligt in Westkapelle, daadwerkelijk naar De Kuip zal verhuizen oogt momenteel om verschillende redenenen echter toch vrij gering. Terwijl de transfermarkt in Nederland weldra haar deuren sluit maakt Skov Olsen zondag bijvoorbeeld gewoon deel uit van Nicky Hayen zijn wedstrijdkern voor de derby tegen Cercle Brugge.

LEES OOK: 'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club verlangt jackpot

Hoewel de Rotterdammers geld hebben valt het bovendien te betwijfelen dat zij de linkspoot zijn prijskaartje kunnen ophoesten. Ondanks de geruchten over eventuele solden op Skov Olsen verlangt de landskampioen volgens Het Laatste Nieuws nog altijd minstens 15 miljoen voor de wisselvallige winger. Het Nieuwsblad meent dan weer dat Club op een twintigtal miljoen mikt.

Afwachten of Feyenoord in staat is om zo diep in de buidel te tasten. Beide clubs hebben alvast officieel contact, al zou er van concrete onderhandelingen nog geen sprake zijn. Dévy Rigaux en co kunnen het spelletje alleszins hard spelen, want nog volgens Het Nieuwsblad beweegt er stilaan toch heel wat rond Skov Olsen. Ook andere clubs willen hem graag nog binnenhalen.

Exit Skov Olsen?

Een exit zou dan ook alsmaar realistischer lijken. Nochtans bleef de belangstelling in de 33-voudig international, goed voor 43 goals en 24 assists in 102 optredens, de afgelopen maanden enigszins beneden de verwachting. Skov Olsen hoopte zelf op een verhuis naar een topcompetitie, waar de transfermarkt ondertussen evenwel al gesloten is. Staat hij open voor iets anders?

Hoe dan ook zal Club, dat destijds zelf een zestal miljoen voor hem veil had, enkel aan de juiste voorwaarden meewerken. Indien die niet op tafel worden gelegd blijft Skov Olsen normaal gezien gewoon op post. Mocht hij alsnog vertrekken dringt de tijd ook om eventueel nog een vervanger vast te leggen. De alternatieven op de flanken worden anders plots toch nogal beperkt.

Hoeveel is Skov Olsen waard?

Meest recent

'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

2
2
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

89
89
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

125
125
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

118
118
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

216
216
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

102
102
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

359
359
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

209
209
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

81
81
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

293
293
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

305
305
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

122
122
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

234
234
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

189
189
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

242
242
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

135
135
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

435
435
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

171
171
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

154
154
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

71
71
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

75
75
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

173
173
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

274
274
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

78
78

Meer sportnieuws