'Club Brugge laat Skov Olsen voor prikje vertrekken'

door
'Club Brugge laat Skov Olsen voor prikje vertrekken'

De zomermercato heeft bij Club Brugge toch voor enkele verrassingen gezorgd. Zo waren er twee spelers van wie iedereen verwachtte dat ze een stap hogerop zouden zetten, maar die toch nog steeds op Jan Breydel rondlopen: Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen. Al kan daar bij die laatste de komende dagen nog verandering in komen.

Een transfer naar een topcompetitie zal de wispelturige Deen niet meer versieren, want in de grote voetballanden werd de transfermarkt vrijdagavond al gesloten. Maar in een aantal landen is de markt nog open, zoals bijvoorbeeld Nederland. Daar kunnen clubs nog tot maandagavond spelers kopen.

LEES OOK: Drama Club Brugge en Hayen: verdict over Meijer

Club laat vraagprijs voor Skov Olsen flink zakken

De voorbije dagen meldde Feyenoord zich voor de diensten van Skov Olsen, die voor de juiste prijs mag vertrekken bij de landskampioen. En mogelijk ligt die 'juiste prijs' nog een pak lager dan aanvankelijk aangenomen werd.

Daar waar doorheen de zomer aangenomen werd dat er minstens 20 miljoen euro op tafel zou moeten komen om Club te verleiden, meldt 1908.nl nu dat Blauw-Zwart bereid zou zijn om vrede te nemen met een stuk minder. Volgens hen zou Feyenoord 'slechts' een dikke 11 miljoen euro plus bonussen moeten betalen om Skov Olsen binnen te halen.

Reële kans op transfer naar Feyenoord

Dat zou er toch op wijzen dat ze bij Club absoluut nog deze zomer af willen van Skov Olsen, die vorig seizoen het toch bij velen verkorven heeft door zijn blessuregevoeligheid en soms nukkige karakter. Aangezien de topclubs niet kwamen aankloppen, stellen ze dan maar hun vraagprijs bij.

Het wordt dus afwachten of er in de komende dagen een akkoord tussen alle partijen uit de bus zal rollen. In Nederland achten ze de kans alvast reëel dat Skov Olsen nog in Rotterdam neer zal strijken. Al zou Feyenoord toch vooral bezig zijn met de komst van een centrale middenvelder om het vertrek van Mats Wieffer op te vangen. 

Zou dat nog een goed bedrag zijn voor Club Brugge?

Meest recent

STVV bibbert: smaakmaker hint naar vertrek

STVV blijft het dit seizoen uitstekend doen. De Kanaries legden zondagavond ook Antwerp over de knie ...

15
15
Extra troef: aanwinst breekt eindelijk door bij Union

Union blijft in de competitie gewoon domineren. Het behield dit weekend zijn koppositie door met ...

9
9
Groot ongeloof bij Cercle: "Echt onacceptabel"

De dertiende speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een spektakelstuk. La ...

33
33
AC Milan zet topper naar zijn hand en houdt Serie A spannend

De titelstrijd in de Serie A lijkt dit seizoen razend spannend te gaan worden. Ook na tien ...

16
16
Antwerp-pion afgemaakt: "Doet mijn bloed koken"

Het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan bij Antwerp. De bekerzege tegen Eupen bracht in ...

122
122
Karetsas fleurt weer op en slaat terug na kritiek

Genk beleeft een wisselvallig seizoen, maar wist zondag wel nog eens de drie punten te pakken. Het ...

30
30
STVV blijft verbazen: "Proberen dit vast te houden"

We zijn intussen toch al bijna halfweg de reguliere competitie, maar er blijven bovenin het ...

40
40
Will Still is droomjob na enkele maanden alweer kwijt

De voorbije jaren maakten enkele jonge Belgische trainers stevige opgang. Eén van hen was ...

54
54
Wolven vloeren Cercle na onwaarschijnlijke rollercoaster

La Louvière blijft dit seizoen verrassen en voegde daar vanavond opnieuw een knap resultaat ...

25
25
Wils doet zeer pijnlijke vaststelling over Antwerp

Het lijkt bij Antwerp nu helemaal crisis te zijn. De Great Old is zondag weggezakt naar de ...

174
174
Samoise bikkelhard na wanprestatie van AA Gent

AA Gent krijgt de boel maar niet écht aan het draaien. Goed wordt te vaak afgewisseld met ...

152
152
FC Barcelona trekt met zege in de tas naar Brugge

FC Barcelona komt komende week naar België om er Club Brugge partij te geven. Zij hebben een ...

78
78
STVV dompelt tienkoppig Antwerp in nog diepere crisis

STVV blijft verder bouwen aan een mooi seizoen. Op Stayen ging nu ook Antwerp voor de bijl, dat ...

69
69
Defour ziet gemis bij Anderlecht: "Zo iemand hebben ze niet"

Dat de zomermercato van RSC Anderlecht geen succes was, dat is geen geheim meer. Die analyse maakte ...

154
154
Leko likt zijn wonden na zoveelste offday van AA Gent

AA Gent heeft nog maar eens een offday gekend. Het verloor kansloos met 4-0 op het veld van OH ...

186
186
Haaland alwéér de grote ster bij Manchester City

In de Premier League moest Manchester City in eigen huis winnen van Bournemouth. Arsenal staat ...

46
46
Defour looft JPL-spits: "In dat geval te goed voor hen"

In de Jupiler Pro League vertrokken met Kasper Dolberg (Ajax) en Tolu Arokodare (Wolverhampton) de ...

59
59
'Rodri weg: Man City heeft lijstje met drie opvolgers'

Manchester City is al bezig met de opvolging van Rodri. De Engelse topclub is volop de spelersmarkt ...

80
80
Club Brugge koestert hoop: "Dan hopelijk nieuw stadion"

Als het van Club Brugge afhangt, dan beginnen ze morgen al met het bouwen van het nieuwe stadion. ...

820
820
KV Kortrijk glundert in topper, RSCA Futures houden stand

KV Kortrijk heeft de topper in de Challenger Pro League tegen Beerschot naar zijn hand gezet. De ...

160
160
Van Crombrugge snoeihard na zege: "Beneden alle peil"

KRC Genk won gevleid met 0-1 op het veld van KVC Westerlo. Daan Heymans en Thorsten Fink benadrukten ...

287
287
Mazzu laat Den Dreef daveren, nachtmerrie voor Ivan Leko

Felice Mazzu had zich geen mooiere start kunnen wensen bij OH Leuven. In zijn eerste ...

84
84
Raadsel bij Anderlecht: waarom blinkt grote naam niet uit?

Bij RSC Anderlecht missen ze ervaren smaakmakers die kar trekken. De Brusselaars hopen al elf ...

266
266
Charai weet niet wat hij ziet: "Onbegrijpelijk!"

KVC Westerlo verloor met 0-1 van KRC Genk. De prestatie van de Kemphanen was zeker niet slecht. ...

70
70
Fink looft uitblinker: "Hij steekt weer in een goede vorm"

KRC Genk is weer beter bezig; Ze wisten al zeven matchen op rij niet meer te verliezen. Ze wonnen ...

278
278

Meer sportnieuws