Didillon doet onthutsend verhaal over Cercle uit de doeken

755 stemmen
Didillon doet onthutsend verhaal over Cercle uit de doeken

Thomas Didillon speelde in België voor RSC Anderlecht, Cercle Brugge en KRC Genk. Hij stond ook onder contract bij AS Monaco. Tegenover Voetbal International kwam de Franse keeper van Willem II met een wel heel opmerkelijk verhaal naar buiten over zijn overgang van Cercle naar AS Monaco.

LEES OOK: Cercle slaat wéér toe, Beveren haalt sterkhouder terug

Didillon over Cercle Brugge

Dat er in het voetbal heel veel vreemde transfers plaatsvinden, is een understatement. Achter de schermen speelt er veel en regelmatig niet al koosjere zaken. Dat bevestigt het verhaal van Didillon.

"Dit is het gekste verhaal dat ik ooit heb verteld. Helaas is het míjn verhaal. Cercle stuurde me twee weken naar AS Monaco, dat dezelfde eigenaar heeft. ‘We willen zien hoe je het doet in een andere omgeving en op een hoger niveau’, kreeg ik te horen”, verklaart Didillon.

Gedwongen transfer naar Monaco

Geen verkeerde insteek, maar dan… “Er kwam een week bij en ik moest met Monaco mee op trainingskamp. Daarna wéér een week”, stelde hij vast. En toen bleek plots dat hij niet langer een speler van Cercle Brugge was. “Ik bleek verhuurd aan Monaco. Serieus? Nog steeds weet ik niet wat daar de gedachte achter was, maar het voelde heel slecht. Ik werd in een hoek gedreven. Dat seizoen probeerde ik hard te werken, mezelf te verbeteren, maar aan het einde was ik fysiek en mentaal gesloopt. Uiteindelijk speelde ik één bekerwedstrijd... Dat was alles.”

Hij deed nadien zijn contract uit bij Cercle, dat financieel zeer goed was, maar speelde er niet. Deze zomer trok hij transfervrij naar Willem II.

Straf verhaal?

Meest recent

Bisiwu spreekt voor eerst bij Barça: "Dat wordt mijn rol"

FC Barcelona heeft deze week de derde Belg uit zijn clubgeschiedenis aangetrokken. De voetsporen van ...

15
15
'Standard wil uitpakken met oud doelwit Anderlecht'

Standard was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. De Rouches haalden tot dusver al zeven ...

58
58
Union keihard: grote namen en 4(!) nieuwkomers niet op lijst

Union begon vrijdag goed aan zijn seizoen, want na strafschoppen wist het de Supercup van Club ...

67
67
Cristiano Ronaldo versiert de 'transfer' van zijn leven

Cristiano Ronaldo beleefde een wisselvallig WK met Portugal. De Portugese vedette liet nog geregeld ...

81
81
Olise naar Real Madrid? Eberl komt met statement

Bayern München is voorlopig klaar met zijn transferhuiswerk. Er gaat wel nog volk de club ...

75
75
Probleemdossier bij Anderlecht: "Nog niet over voor hem"

Bij RSC Anderlecht gaat er in- en uitgaand nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt. ...

260
260
Raman staat voor immense uitdaging: "3 tegen 1..."

Benito Raman wil komend seizoen komaf maken met een moeilijke periode. De aanvaller van KV Mechelen ...

97
97
'Transferstunt Anderlecht: ex-Antwerp-ster met monsterloon'

Anderlecht werkt aan een opvallend transferdossier op de Spaanse markt. Paars-wit heeft een ...

424
424
'PSG haalt na Godts ook ex-smaakmaker JPL'

PSG gaat wellicht Mika Godts wegplukken bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is niet de laatste ...

75
75
Kampioen en tweede in JPL gekend? "Zij worden één en twee"

De Jupiler Pro League opent zijn deuren weer. Komend weekend start het nieuwe seizoen. Bij De Zondag ...

332
332
'Transfergevecht dreigt tussen Anderlecht en Standard'

RSC Anderlecht en Standard worden aan heel veel spelers gelinkt. Beide clubs worden ook vaak ...

269
269
'Club ontketent oorlog: miljoenentarget boycot trainingen'

Club Brugge blijft werken aan de komst van een nieuwe flankaanvaller. Die zoektocht loopt behoorlijk ...

863
863
'Grote De Bruyne-schok: spraakmakende transfer op tafel'

Kevin De Bruyne geniet momenteel met volle teugen van zijn vakantieperiode. Ondertussen wordt volop ...

251
251
'Supertransfer Mika Godts: eerste bod van 45 miljoen'

Mika Godts is op weg naar een bijzonder mooie transfer. In de afgelopen dagen raakte bekend dat ...

69
69
Trossard maakt veel emoties los met mysterieuze boodschap

Leandro Trossard kende een sterk WK met de Rode Duivels en is helemaal klaar voor een nieuw ...

98
98
'Club Brugge heeft beet: vierde aanwinst gespot in Brugge'

Club Brugge moest vrijdagavond na strafschoppen zijn meerdere erkennen in de supercup tegen Union ...

914
914
'Antwerp gaat voor stunt: huurbod op Overmars-bekende'

Nu de overname is beklonken, heeft Antwerp FC de inhaalbeweging ingezet op de mercato. Maar de Great ...

564
564
'PSG pakt weer uit: wereldkampioen naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain kroonde zich in de voorbije twee seizoen telkens tot eindwinnaar in de Champions ...

118
118
Antwerp gaat nipt onderuit, extra vertrekker bij Union

Binnen een week trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. Antwerp FC ...

79
79
'Club krijgt groen licht: peperdure aanwinst onderweg'

Club Brugge heeft zondagmiddag het vertrek van Raphael Onyedika wereldkundig gemaakt. Sportief ...

824
824
Vermeeren (met nieuwe look) verbaast vriend en vijand bij Leipzig

Nu Mark van Bommel het roer heeft overgenomen als bondscoach, mag een aantal kandidaat-Rode Duivels ...

563
563
'Concurrentie gruwt: Arsenal pakt uit met nieuwe sterspeler'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

242
242
Witte rook nabij: opvallende gast bij oefenduel Antwerp

Antwerp FC vertoeft momenteel in Londen waar het een week voor de competitiestart nog twee ...

242
242
Onyedika vertrekt na 183 duels: Club vangt aardige som

Club Brugge heeft afscheid genomen van één van zijn vaste krachten. Zondagnamiddag ...

284
284
Romelu Lukaku brengt met zinderende video fans tot kookpunt

De situatie van Romelu Lukaku is nog steeds hoogst onzeker. De aanvaller kende een sterk WK, maar ...

256
256

Meer sportnieuws