Didillon doet onthutsend verhaal over Cercle uit de doeken

door
Didillon doet onthutsend verhaal over Cercle uit de doeken

Thomas Didillon speelde in België voor RSC Anderlecht, Cercle Brugge en KRC Genk. Hij stond ook onder contract bij AS Monaco. Tegenover Voetbal International kwam de Franse keeper van Willem II met een wel heel opmerkelijk verhaal naar buiten over zijn overgang van Cercle naar AS Monaco.

LEES OOK: Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Didillon over Cercle Brugge

Dat er in het voetbal heel veel vreemde transfers plaatsvinden, is een understatement. Achter de schermen speelt er veel en regelmatig niet al koosjere zaken. Dat bevestigt het verhaal van Didillon.

"Dit is het gekste verhaal dat ik ooit heb verteld. Helaas is het míjn verhaal. Cercle stuurde me twee weken naar AS Monaco, dat dezelfde eigenaar heeft. ‘We willen zien hoe je het doet in een andere omgeving en op een hoger niveau’, kreeg ik te horen”, verklaart Didillon.

Gedwongen transfer naar Monaco

Geen verkeerde insteek, maar dan… “Er kwam een week bij en ik moest met Monaco mee op trainingskamp. Daarna wéér een week”, stelde hij vast. En toen bleek plots dat hij niet langer een speler van Cercle Brugge was. “Ik bleek verhuurd aan Monaco. Serieus? Nog steeds weet ik niet wat daar de gedachte achter was, maar het voelde heel slecht. Ik werd in een hoek gedreven. Dat seizoen probeerde ik hard te werken, mezelf te verbeteren, maar aan het einde was ik fysiek en mentaal gesloopt. Uiteindelijk speelde ik één bekerwedstrijd... Dat was alles.”

Hij deed nadien zijn contract uit bij Cercle, dat financieel zeer goed was, maar speelde er niet. Deze zomer trok hij transfervrij naar Willem II.

Straf verhaal?

Meest recent

Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

20
20
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

69
69
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

36
36
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

35
35
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

62
62
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

24
24
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

68
68
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

261
261
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

104
104
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

357
357
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

115
115
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

173
173
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

290
290
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

374
374
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

77
77
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

135
135
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

534
534
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

33
33
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

147
147
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

104
104
"Fysiek wonder" - Spanjaarden vol lof voor 'rots' bij Club

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. De ...

280
280
'Vertrek na 16 seizoenen: Verschaeren nadert nieuwe club'

De clubleiding bij RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een nieuwe ...

983
983
Benfica-Real: Spaanse pers dropt straffe woorden over Courtois

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd compleet overschaduwd door de rel ...

297
297
‘Plottwist bij Anderlecht: controversiële TD op komst’

Anderlecht zoekt een nieuwe technisch directeur, en één kandidaat zorgt nu al voor ...

321
321

Meer sportnieuws