Didillon doet onthutsend verhaal over Cercle uit de doeken

door
Didillon doet onthutsend verhaal over Cercle uit de doeken

Thomas Didillon speelde in België voor RSC Anderlecht, Cercle Brugge en KRC Genk. Hij stond ook onder contract bij AS Monaco. Tegenover Voetbal International kwam de Franse keeper van Willem II met een wel heel opmerkelijk verhaal naar buiten over zijn overgang van Cercle naar AS Monaco.

LEES OOK: Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Didillon over Cercle Brugge

Dat er in het voetbal heel veel vreemde transfers plaatsvinden, is een understatement. Achter de schermen speelt er veel en regelmatig niet al koosjere zaken. Dat bevestigt het verhaal van Didillon.

"Dit is het gekste verhaal dat ik ooit heb verteld. Helaas is het míjn verhaal. Cercle stuurde me twee weken naar AS Monaco, dat dezelfde eigenaar heeft. ‘We willen zien hoe je het doet in een andere omgeving en op een hoger niveau’, kreeg ik te horen”, verklaart Didillon.

Gedwongen transfer naar Monaco

Geen verkeerde insteek, maar dan… “Er kwam een week bij en ik moest met Monaco mee op trainingskamp. Daarna wéér een week”, stelde hij vast. En toen bleek plots dat hij niet langer een speler van Cercle Brugge was. “Ik bleek verhuurd aan Monaco. Serieus? Nog steeds weet ik niet wat daar de gedachte achter was, maar het voelde heel slecht. Ik werd in een hoek gedreven. Dat seizoen probeerde ik hard te werken, mezelf te verbeteren, maar aan het einde was ik fysiek en mentaal gesloopt. Uiteindelijk speelde ik één bekerwedstrijd... Dat was alles.”

Hij deed nadien zijn contract uit bij Cercle, dat financieel zeer goed was, maar speelde er niet. Deze zomer trok hij transfervrij naar Willem II.

Straf verhaal?

Meest recent

Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

28
28
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

17
17
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

40
40
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

74
74
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

101
101
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

62
62
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

35
35
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

47
47
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

57
57
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

23
23
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

460
460
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

124
124
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

113
113
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

376
376
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

60
60
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

510
510
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

578
578
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

117
117
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

314
314
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

287
287
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

313
313
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

204
204
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

73
73
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over één man

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

189
189

Meer sportnieuws