Didillon doet onthutsend verhaal over Cercle uit de doeken

755 stemmen
Didillon doet onthutsend verhaal over Cercle uit de doeken

Thomas Didillon speelde in België voor RSC Anderlecht, Cercle Brugge en KRC Genk. Hij stond ook onder contract bij AS Monaco. Tegenover Voetbal International kwam de Franse keeper van Willem II met een wel heel opmerkelijk verhaal naar buiten over zijn overgang van Cercle naar AS Monaco.

LEES OOK: PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Didillon over Cercle Brugge

Dat er in het voetbal heel veel vreemde transfers plaatsvinden, is een understatement. Achter de schermen speelt er veel en regelmatig niet al koosjere zaken. Dat bevestigt het verhaal van Didillon.

"Dit is het gekste verhaal dat ik ooit heb verteld. Helaas is het míjn verhaal. Cercle stuurde me twee weken naar AS Monaco, dat dezelfde eigenaar heeft. ‘We willen zien hoe je het doet in een andere omgeving en op een hoger niveau’, kreeg ik te horen”, verklaart Didillon.

Gedwongen transfer naar Monaco

Geen verkeerde insteek, maar dan… “Er kwam een week bij en ik moest met Monaco mee op trainingskamp. Daarna wéér een week”, stelde hij vast. En toen bleek plots dat hij niet langer een speler van Cercle Brugge was. “Ik bleek verhuurd aan Monaco. Serieus? Nog steeds weet ik niet wat daar de gedachte achter was, maar het voelde heel slecht. Ik werd in een hoek gedreven. Dat seizoen probeerde ik hard te werken, mezelf te verbeteren, maar aan het einde was ik fysiek en mentaal gesloopt. Uiteindelijk speelde ik één bekerwedstrijd... Dat was alles.”

Hij deed nadien zijn contract uit bij Cercle, dat financieel zeer goed was, maar speelde er niet. Deze zomer trok hij transfervrij naar Willem II.

Straf verhaal?

Meest recent

Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

16
16
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

27
27
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

91
91
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

393
393
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

62
62
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

163
163
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

123
123
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

72
72
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

65
65
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

178
178
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

615
615
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

52
52
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

67
67
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

416
416
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

451
451
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

562
562
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1049
1049
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

124
124
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

563
563
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

111
111
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

151
151
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

115
115
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

165
165
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

479
479
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

776
776

Meer sportnieuws