Droomdebuut Lukaku: goal zet straffe terugkeer Napoli in

door
Droomdebuut Lukaku: goal zet straffe terugkeer Napoli in

De hele zomer heeft Romelu Lukaku moeten wachten op zijn transfer naar Napoli, maar vorige week wisten de Italianen eindelijk een akkoord te sluiten met Chelsea. Daardoor kon hij zaterdagavond tegen Parma eindelijk zijn debuut maken en daarbij gaf hij meteen zijn visitekaartje af in het Stadio Diego Armando Maradona.

Antonio Conte liet onze landgenoot nog op de bank beginnen, maar gooide hem in de 62ste minuut toch in de strijd. Op dat moment stond Napoli er immers zeer slecht voor. Het was op achtervolgen aangewezen na een strafschopdoelpunt van Bonny in de eerste helft.

LEES OOK: 'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Rode kaart voor Suzuki is keerpunt

En Lukaku zag hoe de wedstrijd een kwartier voor tijd in het voordeel van Napoli keerde. Parma-doelman Suzuki, deze zomer overgekomen van STVV, kwam onoordeelkundig uit zijn doel en kegelde Neres omver. Het leverde hem een tweede gele kaart op en Parma moest dus met tien verder.

Tot overmaat van ramp hadden de bezoekers al vijf keer gewisseld en dus moest er een veldspeler in doel plaatsnemen. Napoli kon dus met goede hoop een slotoffensief inzetten en bij het ingaan van de maar liefst elf minuten blessuretijd leverde dat resultaat op.

Lukaku zet spectaculaire ommekeer in

En het was zowaar Lukaku die zichzelf meteen een droomdebuut bezorgde. De Rode Duivel vond een klein beetje in de ruimte, draaide weg bij zijn tegenstander en knalde hard raak. Napoli rook bloed en ging uiteindelijk zelfs nog op en over Parma. Een afgeslagen hoekschop werd door Neres weer voor doel gebracht en bij de tweede paal kopte Anguissa Napoli naar drie felbevochten punten.

Had je verwacht dat Lukaku meteen zou scoren?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

17
17
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

133
133
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

45
45
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

169
169
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

203
203
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

165
165
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

177
177
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

36
36
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

71
71
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

168
168
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

129
129
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

45
45
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

105
105
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

168
168
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

122
122
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

169
169
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

233
233
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

233
233
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

778
778
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

178
178
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

98
98
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

149
149
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

61
61
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

367
367
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49

Meer sportnieuws