Droomdebuut Lukaku: goal zet straffe terugkeer Napoli in

437 stemmen
Droomdebuut Lukaku: goal zet straffe terugkeer Napoli in

De hele zomer heeft Romelu Lukaku moeten wachten op zijn transfer naar Napoli, maar vorige week wisten de Italianen eindelijk een akkoord te sluiten met Chelsea. Daardoor kon hij zaterdagavond tegen Parma eindelijk zijn debuut maken en daarbij gaf hij meteen zijn visitekaartje af in het Stadio Diego Armando Maradona.

Antonio Conte liet onze landgenoot nog op de bank beginnen, maar gooide hem in de 62ste minuut toch in de strijd. Op dat moment stond Napoli er immers zeer slecht voor. Het was op achtervolgen aangewezen na een strafschopdoelpunt van Bonny in de eerste helft.

LEES OOK: De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Rode kaart voor Suzuki is keerpunt

En Lukaku zag hoe de wedstrijd een kwartier voor tijd in het voordeel van Napoli keerde. Parma-doelman Suzuki, deze zomer overgekomen van STVV, kwam onoordeelkundig uit zijn doel en kegelde Neres omver. Het leverde hem een tweede gele kaart op en Parma moest dus met tien verder.

Tot overmaat van ramp hadden de bezoekers al vijf keer gewisseld en dus moest er een veldspeler in doel plaatsnemen. Napoli kon dus met goede hoop een slotoffensief inzetten en bij het ingaan van de maar liefst elf minuten blessuretijd leverde dat resultaat op.

Lukaku zet spectaculaire ommekeer in

En het was zowaar Lukaku die zichzelf meteen een droomdebuut bezorgde. De Rode Duivel vond een klein beetje in de ruimte, draaide weg bij zijn tegenstander en knalde hard raak. Napoli rook bloed en ging uiteindelijk zelfs nog op en over Parma. Een afgeslagen hoekschop werd door Neres weer voor doel gebracht en bij de tweede paal kopte Anguissa Napoli naar drie felbevochten punten.

Had je verwacht dat Lukaku meteen zou scoren?

Meest recent

'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

23
23
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

43
43
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

106
106
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

161
161
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

204
204
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

319
319
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

71
71
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

570
570
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

641
641
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

337
337
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

445
445
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

72
72
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

215
215
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

73
73
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

121
121
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

559
559
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

723
723
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

231
231
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

171
171
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

193
193
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

445
445
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

115
115
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

127
127
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

199
199
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

637
637

Meer sportnieuws