Droomdebuut Lukaku: goal zet straffe terugkeer Napoli in

437 stemmen
Droomdebuut Lukaku: goal zet straffe terugkeer Napoli in

De hele zomer heeft Romelu Lukaku moeten wachten op zijn transfer naar Napoli, maar vorige week wisten de Italianen eindelijk een akkoord te sluiten met Chelsea. Daardoor kon hij zaterdagavond tegen Parma eindelijk zijn debuut maken en daarbij gaf hij meteen zijn visitekaartje af in het Stadio Diego Armando Maradona.

Antonio Conte liet onze landgenoot nog op de bank beginnen, maar gooide hem in de 62ste minuut toch in de strijd. Op dat moment stond Napoli er immers zeer slecht voor. Het was op achtervolgen aangewezen na een strafschopdoelpunt van Bonny in de eerste helft.

LEES OOK: ‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Rode kaart voor Suzuki is keerpunt

En Lukaku zag hoe de wedstrijd een kwartier voor tijd in het voordeel van Napoli keerde. Parma-doelman Suzuki, deze zomer overgekomen van STVV, kwam onoordeelkundig uit zijn doel en kegelde Neres omver. Het leverde hem een tweede gele kaart op en Parma moest dus met tien verder.

Tot overmaat van ramp hadden de bezoekers al vijf keer gewisseld en dus moest er een veldspeler in doel plaatsnemen. Napoli kon dus met goede hoop een slotoffensief inzetten en bij het ingaan van de maar liefst elf minuten blessuretijd leverde dat resultaat op.

Lukaku zet spectaculaire ommekeer in

En het was zowaar Lukaku die zichzelf meteen een droomdebuut bezorgde. De Rode Duivel vond een klein beetje in de ruimte, draaide weg bij zijn tegenstander en knalde hard raak. Napoli rook bloed en ging uiteindelijk zelfs nog op en over Parma. Een afgeslagen hoekschop werd door Neres weer voor doel gebracht en bij de tweede paal kopte Anguissa Napoli naar drie felbevochten punten.

Had je verwacht dat Lukaku meteen zou scoren?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

66
66
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

16
16
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

88
88
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

84
84
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

86
86
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

174
174
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

317
317
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

44
44
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

168
168
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

112
112
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

223
223
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

117
117
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

369
369
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

164
164
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

146
146
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

290
290
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

129
129
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

242
242
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

697
697
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

147
147
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

733
733
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

318
318
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

715
715
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

204
204
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

469
469
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

229
229

Meer sportnieuws