Droomdebuut Lukaku: goal zet straffe terugkeer Napoli in

door
Droomdebuut Lukaku: goal zet straffe terugkeer Napoli in

De hele zomer heeft Romelu Lukaku moeten wachten op zijn transfer naar Napoli, maar vorige week wisten de Italianen eindelijk een akkoord te sluiten met Chelsea. Daardoor kon hij zaterdagavond tegen Parma eindelijk zijn debuut maken en daarbij gaf hij meteen zijn visitekaartje af in het Stadio Diego Armando Maradona.

Antonio Conte liet onze landgenoot nog op de bank beginnen, maar gooide hem in de 62ste minuut toch in de strijd. Op dat moment stond Napoli er immers zeer slecht voor. Het was op achtervolgen aangewezen na een strafschopdoelpunt van Bonny in de eerste helft.

LEES OOK: Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

Rode kaart voor Suzuki is keerpunt

En Lukaku zag hoe de wedstrijd een kwartier voor tijd in het voordeel van Napoli keerde. Parma-doelman Suzuki, deze zomer overgekomen van STVV, kwam onoordeelkundig uit zijn doel en kegelde Neres omver. Het leverde hem een tweede gele kaart op en Parma moest dus met tien verder.

Tot overmaat van ramp hadden de bezoekers al vijf keer gewisseld en dus moest er een veldspeler in doel plaatsnemen. Napoli kon dus met goede hoop een slotoffensief inzetten en bij het ingaan van de maar liefst elf minuten blessuretijd leverde dat resultaat op.

Lukaku zet spectaculaire ommekeer in

En het was zowaar Lukaku die zichzelf meteen een droomdebuut bezorgde. De Rode Duivel vond een klein beetje in de ruimte, draaide weg bij zijn tegenstander en knalde hard raak. Napoli rook bloed en ging uiteindelijk zelfs nog op en over Parma. Een afgeslagen hoekschop werd door Neres weer voor doel gebracht en bij de tweede paal kopte Anguissa Napoli naar drie felbevochten punten.

Had je verwacht dat Lukaku meteen zou scoren?

Meest recent

Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

167
167
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

11
11
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

130
130
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

231
231
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

87
87
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

21
21
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

83
83
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

105
105
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

133
133
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

452
452
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

162
162
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

120
120
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

297
297
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

302
302
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

418
418
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

66
66
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

262
262
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

83
83
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

118
118
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

130
130
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

134
134
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

58
58
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

686
686
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

97
97
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

258
258

Meer sportnieuws