Beveren houdt stand in Luik, Club NXT en Patro delen punten

door
Beveren houdt stand in Luik, Club NXT en Patro delen punten

In de Challenger Pro League hebben de twee wedstrijden van zaterdagavond geen winnaar opgeleverd. SK Beveren wist met tien man een punt vast te houden op het veld van Club Luik, terwijl ook Patro Eisden en Club NXT de punten deelden na een boeiend duel.

LEES OOK: CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

Club Luik - SK Beveren 0-0

Er werd felle strijd gevoerd op Rocourt, maar dat bleef lange tijd zonder grote kansen. Pas halfweg de tweede helft barstte de wedstrijd eigenlijk echt los. Atteri knalde op de lat en enkele minuten later moest Beveren met tien verder na een tweede geel voor Geusens.

Daardoor was het voor de bezoekers in het laatste kwart vooral zaak om stand te houden. Dat lukte ook, al werd het in de slotfase nog heet. Beveren claimde een strafschop na een vermeende overtreding op Limbombe, maar kreeg die niet en daarna ging het bliksemsnel naar de overkant. Reus zorgde er met een knappe redding echter voor dat de 0-0 op het scorebord bleef staan.

Club NXT zag vlak voor de aftrap met Lynnt Audoor een absolute sterkhouder uitvallen, maar liet zich dat aanvankelijk niet aan het hart komen. Furo zorgde na een dikke 20 minuten immers voor de voorsprong. Bij de ploeg van Stijn Stijnen stond echter een andere oude bekende van Blauw-Zwart op.

Met twee doelpunten keerde Kiki Vanrafelghem de situatie immers helemaal in het voordeel van Patro. De nummer 10 scoorde op het halfuur en op het uur. In het slotkwartier wist Club echter alsnog een punt uit de brand te slepen via de pas ingevallen Campbell, die zo een droomdebuut beleefde. Patro en NXT blijven zo allebei achter met een vijf op negen.

Mag Beveren tevreden zijn met dat punt?

Meest recent

'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

43
43
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

281
281
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

114
114
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

643
643
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

88
88
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

338
338
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

417
417
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

195
195
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

56
56
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

434
434
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

193
193
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

101
101
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

304
304
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

167
167
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

409
409
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

232
232
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

458
458
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

402
402
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

53
53
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

67
67
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

301
301
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

124
124
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

463
463
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

108
108
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

255
255

Meer sportnieuws