Beveren houdt stand in Luik, Club NXT en Patro delen punten

door
Beveren houdt stand in Luik, Club NXT en Patro delen punten

In de Challenger Pro League hebben de twee wedstrijden van zaterdagavond geen winnaar opgeleverd. SK Beveren wist met tien man een punt vast te houden op het veld van Club Luik, terwijl ook Patro Eisden en Club NXT de punten deelden na een boeiend duel.

LEES OOK: Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

Club Luik - SK Beveren 0-0

Er werd felle strijd gevoerd op Rocourt, maar dat bleef lange tijd zonder grote kansen. Pas halfweg de tweede helft barstte de wedstrijd eigenlijk echt los. Atteri knalde op de lat en enkele minuten later moest Beveren met tien verder na een tweede geel voor Geusens.

Daardoor was het voor de bezoekers in het laatste kwart vooral zaak om stand te houden. Dat lukte ook, al werd het in de slotfase nog heet. Beveren claimde een strafschop na een vermeende overtreding op Limbombe, maar kreeg die niet en daarna ging het bliksemsnel naar de overkant. Reus zorgde er met een knappe redding echter voor dat de 0-0 op het scorebord bleef staan.

Club NXT zag vlak voor de aftrap met Lynnt Audoor een absolute sterkhouder uitvallen, maar liet zich dat aanvankelijk niet aan het hart komen. Furo zorgde na een dikke 20 minuten immers voor de voorsprong. Bij de ploeg van Stijn Stijnen stond echter een andere oude bekende van Blauw-Zwart op.

Met twee doelpunten keerde Kiki Vanrafelghem de situatie immers helemaal in het voordeel van Patro. De nummer 10 scoorde op het halfuur en op het uur. In het slotkwartier wist Club echter alsnog een punt uit de brand te slepen via de pas ingevallen Campbell, die zo een droomdebuut beleefde. Patro en NXT blijven zo allebei achter met een vijf op negen.

Mag Beveren tevreden zijn met dat punt?

Meest recent

Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

7
7
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

29
29
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

43
43
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

89
89
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

400
400
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

97
97
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

20
20
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

16
16
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

170
170
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

208
208
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

154
154
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

382
382
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

244
244
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

145
145
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

641
641
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

123
123
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

148
148
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

48
48
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

51
51
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

173
173
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

181
181
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

617
617
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

143
143
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

232
232
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

58
58

Meer sportnieuws