Beveren houdt stand in Luik, Club NXT en Patro delen punten

door
Beveren houdt stand in Luik, Club NXT en Patro delen punten

In de Challenger Pro League hebben de twee wedstrijden van zaterdagavond geen winnaar opgeleverd. SK Beveren wist met tien man een punt vast te houden op het veld van Club Luik, terwijl ook Patro Eisden en Club NXT de punten deelden na een boeiend duel.

LEES OOK: 'Spits vertrekt bij Beveren, talent tekent bij KV Mechelen'

Club Luik - SK Beveren 0-0

Er werd felle strijd gevoerd op Rocourt, maar dat bleef lange tijd zonder grote kansen. Pas halfweg de tweede helft barstte de wedstrijd eigenlijk echt los. Atteri knalde op de lat en enkele minuten later moest Beveren met tien verder na een tweede geel voor Geusens.

Daardoor was het voor de bezoekers in het laatste kwart vooral zaak om stand te houden. Dat lukte ook, al werd het in de slotfase nog heet. Beveren claimde een strafschop na een vermeende overtreding op Limbombe, maar kreeg die niet en daarna ging het bliksemsnel naar de overkant. Reus zorgde er met een knappe redding echter voor dat de 0-0 op het scorebord bleef staan.

Club NXT zag vlak voor de aftrap met Lynnt Audoor een absolute sterkhouder uitvallen, maar liet zich dat aanvankelijk niet aan het hart komen. Furo zorgde na een dikke 20 minuten immers voor de voorsprong. Bij de ploeg van Stijn Stijnen stond echter een andere oude bekende van Blauw-Zwart op.

Met twee doelpunten keerde Kiki Vanrafelghem de situatie immers helemaal in het voordeel van Patro. De nummer 10 scoorde op het halfuur en op het uur. In het slotkwartier wist Club echter alsnog een punt uit de brand te slepen via de pas ingevallen Campbell, die zo een droomdebuut beleefde. Patro en NXT blijven zo allebei achter met een vijf op negen.

Mag Beveren tevreden zijn met dat punt?

Meest recent

'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

22
22
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

21
21
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

104
104
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

145
145
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

264
264
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

215
215
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

281
281
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

282
282
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

313
313
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

560
560
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

530
530
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

127
127
Degryse maakt korte metten met Gouden Schoen: “Echt bizar”

De Gouden Schoen staat voor de deur en de analisten roepen één voor één ...

201
201
Cercle in de wolken met toptransfer: “Grote meerwaarde”

Cercle Brugge hoopt zich na de winterbreak uit de degradatiezorgen te spelen. Groen-Zwart zit ook ...

104
104
Leko duidelijk over Gouden Schoen: “Ik zou in shock zijn…”

Zondag staat het gala van de Gouden Schoen op het programma en de grote favoriet is Christos Tzolis. ...

199
199
‘Bliksemontslag Pocognoli: Russische tiran in Monaco’

Sebastien Pocognoli koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Belgische oefenmeester maakte veel ...

509
509
Harde hand van Leko: Vanaken onthult Club-werkwijze

Club Brugge is momenteel op stage in Marbella en Ivan Leko hoopt de selectie klaar te stomen voor de ...

295
295
Degryse noemt trio voor Gouden Schoen: Union in de kou

De Gouden Schoen-voorspellingen stromen naar buiten. Ook Marc Degryse waagde zich aan uitspraken ...

155
155
Osimhen ontploft op Afrika Cup: zware ambras bij Nigeria

Victor Osimhen speelde in het verleden bij Sporting Charleroi, maar de aanvaller is uitgegroeid tot ...

126
126
Hasi jubelt: dubbele meevaller op stage Anderlecht

De Belgische clubs zijn aan hun winterstage bezig. Anderlecht is op stage in Jerez de la Frontera. ...

228
228
HVH zet verrassende Rode Duivel naast Doku

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia zal al ...

265
265
En dat op zijn verjaardag: fans maken Lavia genadeloos af

Roméo Lavia blaast vandaag 22 kaarsjes uit. De middenvelder wordt gezien als ...

119
119
Kogel door de kerk: Vanzeir heeft nieuwe club beet

Dante Vanzeir is na zijn Amerikaans avontuur volledig naar de achtergrond verdwenen bij KAA Gent. De ...

339
339
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht beslist over spits, fiasco Club’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

353
353
Fellaini verbaast en hakt knoop over toekomst door

Marouane Fellaini is al een tijdje gestopt al voetballer, maar achter de schermen was de voormalige ...

276
276

Meer sportnieuws