‘Opmerkelijke wendingen bij KRC Genk en Union SG op TDD’

door
‘Opmerkelijke wendingen bij KRC Genk en Union SG op TDD’

De transfermarkt is voor de grote Europese competities gesloten. Voor de Belgische clubs is de mercato nog even geopend, maar uitgaand moesten de deals nu worden afgesloten of de kans werd zéér klein op nog een vertrek.

Zo waren KRC Genk en Union SG nog op zoek naar een oplossing voor respectievelijk Andi Zeqiri en Lazare Amani. Journalist Sacha Tavolieri laat echter weten dat opmerkelijke wendingen ervoor hebben gezorgd dat beide spelers bij de club lijken te blijven.

LEES OOK: Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Overbodige pionnen

Lazare wordt al een tijdje met een transfer in verband gebracht en lijkt niet in de plannen van coach Sebastien Pocognoli voor te komen. De middenvelder kreeg nog een last minute-aanbieding van het Duitse Bochum, maar Union veegde dat bod resoluut van tafel.

Bochum wilde Lazare een pak meer betalen dan wat hij nu bij Union verdient, maar hij kreeg nooit de kans om met de club te praten. Union SG kwam tussenbeide. Het ziet er nu naar uit dat de middenvelder bij Union SG zal blijven. Of er moest nog iets uit de bus vallen uit een competitie waar de mercato nog open is.

KRC Genk kampte met een soortgelijke situatie. De Limburgers bespraken op het nippertje nog een uitleenbeurt voor Zeqiri naar het Franse Montpellier, maar de clubs konden niet tot een akkoord komen. Daardoor blijft de 25-jarige Zwitserse aanvaller nog minstens een half jaar bij KRC Genk.

Vind jij het goed dat de mercato in België nog langer openblijft?

Meest recent

Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

0
0
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

144
144
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

124
124
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

150
150
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

155
155
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

141
141
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

156
156
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

188
188
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

645
645
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

231
231
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

179
179
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

95
95
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

169
169
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

81
81
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

286
286
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

36
36
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1002
1002
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

321
321
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

342
342
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

96
96
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

483
483
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

204
204
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

26
26
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

359
359
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

130
130

Meer sportnieuws