‘Gewilde Mbangula heeft na bliksemstart ook droomdeal beet’

door
‘Gewilde Mbangula heeft na bliksemstart ook droomdeal beet’

Het gaat plots snel voor Samuel Mbangula. Het Belgische toptalent maakte op de eerste speeldag van de Serie A zijn debuut en stond meteen in alle krantenkoppen van de grootste Italiaanse sportkranten.

Mbangula scoorde namelijk meteen een knap doelpunt op zijn debuut en daarbovenop gaf hij ook nog eens een assist. Ook op de tweede speeldag mocht Mbangula in de basis starten en hij stelde niet teleur. Na een bliksemstart heeft hij ook een droomdeal vast.

LEES OOK: Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Juventus twijfelt niet 

Juventus twijfelt niet na de topprestaties van de 20-jarige buitenspeler. Volgens journalist Nicolo Schira is de Italiaanse topclub aan het onderhandelen met de entourage van Mbangula voor een verlenging van zijn contract tot 2029.

Mbangula kan zijn handtekening zetten onder een flink verbeterde verbintenis. Op een paar weken tijd is de aanvaller van een nobele onbekende uitgegroeid tot een sensatie. Een selectie voor de Rode Duivels kwam echter nog te vroeg.

Belletje Tedesco

Bondscoach Domenico Tedesco maakte zijn selectie voor de Rode Duivels bekend, maar daar was nog geen Mbangula te bespeuren. De Italiaanse keuzeheer koos voor de jongere Julien Duranville. Wat opvallend is want het 18-jarige jeugdproduct van Anderlecht is niet zeker van speelminuten in Duitsland.

En dat is Mbangula wel. Na zijn sterke optredens is hij niet meer weg te denken uit de formatie van Thiago Motta. De Belgische jeugdinternational zou meteen ook de interesse hebben gewekt van twee Europese topclubs, maar het ziet er naar uit dat hij een nieuw contract bij Juventus zal tekenen.

Verdient Mbangula een selectie voor de Rode Duivels?

Meest recent

'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

5
5
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

57
57
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

156
156
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

128
128
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

150
150
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

27
27
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

32
32
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

562
562
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

651
651
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

95
95
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

282
282
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

342
342
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

452
452
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

358
358
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

339
339
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

489
489
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

394
394
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

434
434
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

223
223
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

124
124
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

353
353
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

176
176
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

231
231
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

192
192

Meer sportnieuws