In extremis vertrek Skov Olsen? 'Club legt minimumsom vast'

door
In extremis vertrek Skov Olsen? 'Club legt minimumsom vast'

De zomermercato is in de meeste Europese landen gesloten, maar in verschillende competities kunnen wél nog transfers afgerond worden. En dus is een last-minute vertrek van Andreas Skov Olsen bij Club Brugge nog niet uitgesloten. Al is die kans behoorlijk klein.

Aan inkomende zijde is het Brugse huiswerk al een tijdje zo goed als rond. Maar de Bruggelingen blijven uiteraard niet blind voor last-minute prioriteiten. Daarnaast blijft het de bedoeling om nog enkele overbodige spelers van de hand doen. En ook een vertrek van Skov Olsen blijft ter sprake komen.

Voor aanvang van de transferperiode leek het zelfs een uitgemaakte zaak dat de international een nieuwe stap zou zetten. Maar de interesse bleef voorlopig beperkt. Niet geheel onlogisch. Skov Olsen speelde een erg matig Europees kampioenschap en ook zijn laatste wedstrijden bij Club waren ronduit ondermaats.

LEES OOK: 'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Feyenoord snuffelt

Vorig seizoen legde hij echter uitstekende cijfers, onder meer 26 doelpunten en 8 assists voor en zijn intrinsieke kwaliteiten staan buiten kijf. Vandaar dat Skov Olsen in de voorbije weken kon rekenen op nodige interesse vanuit de Premier League. Maar geen enkele Engelse club besloot dus om door te drukken.

Vrijdag raakte dan weer bekend dat ook Feyenoord aan de Deense aanvaller sneuvelt. Een overgang naar Rotterdam lijkt echter onwaarschijnlijk. Volgens Het Laatste Nieuws vraagt Club namelijk minstens 15 miljoen euro, en liefst meer, voor Skov Olsen. De kans is klein dat Feyenoord op dit moment nog met zo'n bedrag over de brug zal komen.

Contract tot 2026

Bovendien lijkt Skov Olsen zelf op één van de Europese topcompetities te mikken. En voor Club Brugge zou het lastig worden om op een tijdspanne van enkele dagen nog een gepaste vervanger te vinden. Vermits de Deen nog een contract heeft tot medio 2026, is het ook geen drama om te wachten tot één van de komende mercato's. Ondertussen kan hij zijn marktwaarde verder opkrikken in de Champions League.

Club had Skov Olsen deze zomer beter verkocht ...

Meest recent

Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

13
13
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

17
17
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

28
28
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

98
98
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

238
238
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

104
104
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

78
78
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

315
315
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

369
369
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

94
94
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

57
57
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

219
219
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

442
442
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

236
236
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

400
400
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

202
202
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

148
148
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

232
232
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

405
405
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

152
152
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

627
627
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

236
236
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

192
192
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

186
186
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

391
391

Meer sportnieuws