In extremis vertrek Skov Olsen? 'Club legt minimumsom vast'

door
In extremis vertrek Skov Olsen? 'Club legt minimumsom vast'

De zomermercato is in de meeste Europese landen gesloten, maar in verschillende competities kunnen wél nog transfers afgerond worden. En dus is een last-minute vertrek van Andreas Skov Olsen bij Club Brugge nog niet uitgesloten. Al is die kans behoorlijk klein.

Aan inkomende zijde is het Brugse huiswerk al een tijdje zo goed als rond. Maar de Bruggelingen blijven uiteraard niet blind voor last-minute prioriteiten. Daarnaast blijft het de bedoeling om nog enkele overbodige spelers van de hand doen. En ook een vertrek van Skov Olsen blijft ter sprake komen.

Voor aanvang van de transferperiode leek het zelfs een uitgemaakte zaak dat de international een nieuwe stap zou zetten. Maar de interesse bleef voorlopig beperkt. Niet geheel onlogisch. Skov Olsen speelde een erg matig Europees kampioenschap en ook zijn laatste wedstrijden bij Club waren ronduit ondermaats.

LEES OOK: Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Feyenoord snuffelt

Vorig seizoen legde hij echter uitstekende cijfers, onder meer 26 doelpunten en 8 assists voor en zijn intrinsieke kwaliteiten staan buiten kijf. Vandaar dat Skov Olsen in de voorbije weken kon rekenen op nodige interesse vanuit de Premier League. Maar geen enkele Engelse club besloot dus om door te drukken.

Vrijdag raakte dan weer bekend dat ook Feyenoord aan de Deense aanvaller sneuvelt. Een overgang naar Rotterdam lijkt echter onwaarschijnlijk. Volgens Het Laatste Nieuws vraagt Club namelijk minstens 15 miljoen euro, en liefst meer, voor Skov Olsen. De kans is klein dat Feyenoord op dit moment nog met zo'n bedrag over de brug zal komen.

Contract tot 2026

Bovendien lijkt Skov Olsen zelf op één van de Europese topcompetities te mikken. En voor Club Brugge zou het lastig worden om op een tijdspanne van enkele dagen nog een gepaste vervanger te vinden. Vermits de Deen nog een contract heeft tot medio 2026, is het ook geen drama om te wachten tot één van de komende mercato's. Ondertussen kan hij zijn marktwaarde verder opkrikken in de Champions League.

Club had Skov Olsen deze zomer beter verkocht ...

Meest recent

Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

172
172
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

22
22
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

31
31
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

20
20
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

51
51
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

24
24
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

130
130
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

50
50
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

38
38
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1055
1055
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

32
32
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

43
43
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

55
55
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

466
466
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

138
138
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

730
730
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

459
459
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

72
72
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

81
81
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

878
878
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

639
639
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

138
138
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

373
373
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

35
35
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

105
105

Meer sportnieuws