In extremis vertrek Skov Olsen? 'Club legt minimumsom vast'

door
In extremis vertrek Skov Olsen? 'Club legt minimumsom vast'

De zomermercato is in de meeste Europese landen gesloten, maar in verschillende competities kunnen wél nog transfers afgerond worden. En dus is een last-minute vertrek van Andreas Skov Olsen bij Club Brugge nog niet uitgesloten. Al is die kans behoorlijk klein.

Aan inkomende zijde is het Brugse huiswerk al een tijdje zo goed als rond. Maar de Bruggelingen blijven uiteraard niet blind voor last-minute prioriteiten. Daarnaast blijft het de bedoeling om nog enkele overbodige spelers van de hand doen. En ook een vertrek van Skov Olsen blijft ter sprake komen.

Voor aanvang van de transferperiode leek het zelfs een uitgemaakte zaak dat de international een nieuwe stap zou zetten. Maar de interesse bleef voorlopig beperkt. Niet geheel onlogisch. Skov Olsen speelde een erg matig Europees kampioenschap en ook zijn laatste wedstrijden bij Club waren ronduit ondermaats.

LEES OOK: Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

Feyenoord snuffelt

Vorig seizoen legde hij echter uitstekende cijfers, onder meer 26 doelpunten en 8 assists voor en zijn intrinsieke kwaliteiten staan buiten kijf. Vandaar dat Skov Olsen in de voorbije weken kon rekenen op nodige interesse vanuit de Premier League. Maar geen enkele Engelse club besloot dus om door te drukken.

Vrijdag raakte dan weer bekend dat ook Feyenoord aan de Deense aanvaller sneuvelt. Een overgang naar Rotterdam lijkt echter onwaarschijnlijk. Volgens Het Laatste Nieuws vraagt Club namelijk minstens 15 miljoen euro, en liefst meer, voor Skov Olsen. De kans is klein dat Feyenoord op dit moment nog met zo'n bedrag over de brug zal komen.

Contract tot 2026

Bovendien lijkt Skov Olsen zelf op één van de Europese topcompetities te mikken. En voor Club Brugge zou het lastig worden om op een tijdspanne van enkele dagen nog een gepaste vervanger te vinden. Vermits de Deen nog een contract heeft tot medio 2026, is het ook geen drama om te wachten tot één van de komende mercato's. Ondertussen kan hij zijn marktwaarde verder opkrikken in de Champions League.

Club had Skov Olsen deze zomer beter verkocht ...

Meest recent

'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

18
18
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

8
8
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

8
8
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

29
29
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

136
136
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

155
155
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

66
66
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

286
286
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

107
107
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

194
194
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

103
103
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

86
86
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

71
71
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

62
62
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

246
246
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

133
133
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

126
126
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

38
38
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

358
358
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

162
162
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

46
46
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

87
87
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

433
433
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

49
49
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

579
579

Meer sportnieuws