In extremis vertrek Skov Olsen? 'Club legt minimumsom vast'

965 stemmen
In extremis vertrek Skov Olsen? 'Club legt minimumsom vast'

De zomermercato is in de meeste Europese landen gesloten, maar in verschillende competities kunnen wél nog transfers afgerond worden. En dus is een last-minute vertrek van Andreas Skov Olsen bij Club Brugge nog niet uitgesloten. Al is die kans behoorlijk klein.

Aan inkomende zijde is het Brugse huiswerk al een tijdje zo goed als rond. Maar de Bruggelingen blijven uiteraard niet blind voor last-minute prioriteiten. Daarnaast blijft het de bedoeling om nog enkele overbodige spelers van de hand doen. En ook een vertrek van Skov Olsen blijft ter sprake komen.

Voor aanvang van de transferperiode leek het zelfs een uitgemaakte zaak dat de international een nieuwe stap zou zetten. Maar de interesse bleef voorlopig beperkt. Niet geheel onlogisch. Skov Olsen speelde een erg matig Europees kampioenschap en ook zijn laatste wedstrijden bij Club waren ronduit ondermaats.

LEES OOK: 'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Feyenoord snuffelt

Vorig seizoen legde hij echter uitstekende cijfers, onder meer 26 doelpunten en 8 assists voor en zijn intrinsieke kwaliteiten staan buiten kijf. Vandaar dat Skov Olsen in de voorbije weken kon rekenen op nodige interesse vanuit de Premier League. Maar geen enkele Engelse club besloot dus om door te drukken.

Vrijdag raakte dan weer bekend dat ook Feyenoord aan de Deense aanvaller sneuvelt. Een overgang naar Rotterdam lijkt echter onwaarschijnlijk. Volgens Het Laatste Nieuws vraagt Club namelijk minstens 15 miljoen euro, en liefst meer, voor Skov Olsen. De kans is klein dat Feyenoord op dit moment nog met zo'n bedrag over de brug zal komen.

Contract tot 2026

Bovendien lijkt Skov Olsen zelf op één van de Europese topcompetities te mikken. En voor Club Brugge zou het lastig worden om op een tijdspanne van enkele dagen nog een gepaste vervanger te vinden. Vermits de Deen nog een contract heeft tot medio 2026, is het ook geen drama om te wachten tot één van de komende mercato's. Ondertussen kan hij zijn marktwaarde verder opkrikken in de Champions League.

Club had Skov Olsen deze zomer beter verkocht ...

Meest recent

Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

4
4
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

21
21
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

32
32
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

96
96
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

411
411
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

63
63
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

172
172
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

123
123
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

72
72
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

66
66
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

183
183
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

619
619
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

52
52
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

67
67
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

424
424
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

452
452
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

566
566
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1059
1059
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

125
125
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

563
563
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

111
111
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

151
151
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

115
115
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

165
165
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

479
479

Meer sportnieuws