'Gewilde Karetsas baart opzien en weigert Jonge Duivels'

door
'Gewilde Karetsas baart opzien en weigert Jonge Duivels'

Kos Karetsas is één van de grootste talenten op de Belgische velden. De 16-jarige Griekse Belg werd opgeroepen voor de Jonge Duivels, maar Het Laatste Nieuws laat weten dat de aanvallende middenvelder een selectie heeft geweigerd.

Net zoals bondscoach Domenico Tedesco voor de Rode Duivels, maakte Gill Swerts zijn selectie ook bekend voor de Belgische beloften. Er werden 23 talenten geselecteerd waaronder enkele zéér jonge exemplaren. Karetsas was daar één van.

LEES OOK: 'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

Griekenland of België?

Karetsas mag uitkomen voor Griekenland en België en er wordt al flink aan de mouw getrokken van het supertalent. Swerts riep Karetsas op en de knoop voor België leek definitief doorgehakt. De aanvallende middenvelder weigert echter een selectie om overbelasting te voorkomen.

Na het vertrek van Bilal El Khannouss zet KRC Genk namelijk alles op Karetsas. De 16-jarige Belgische jeugdinternational maakte al furore bij Jong Genk in de Challenger Pro League en is dit seizoen een basispion onder Wouter Vrancken. Als jongeling wil KRC Genk aldus blessureleed koste wat het kost vermijden.

Doordacht besluit

Coach Thorsten Fink liet zich al uit over de situatie van Karetsas. “We moeten zijn belastbaarheid goed in de gaten houden. Hij had recent last van pijntjes hier en daar. Volstrekt normaal, maar je moet dan goed afwegen of je op dit moment met de Belgische beloften een zware trip naar Kazachstan moet maken.”

Arne Engels en Julien Duranville zijn geselecteerd voor de Rode Duivels en met Matthieu Epolo (Standard) en verdediger Jorthy Mokio (Ajax) zijn er ook verschilllende debutanten voor de Jonge Duivels geselecteerd. Op een interlandcarrière bij België van Karetsas zal het nog even wachten zijn.

Een goede keuze?

Meest recent

'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

41
41
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

63
63
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

104
104
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

76
76
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

327
327
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

353
353
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

31
31
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

283
283
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

142
142
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

190
190
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

158
158
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

356
356
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

483
483
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

130
130
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

107
107
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

59
59
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

67
67
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

230
230
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1664
1664
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

293
293
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

166
166
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

48
48
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

236
236
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126

Meer sportnieuws