AA Gent laat nog een aanvaller vertrekken

78 stemmen
AA Gent laat nog een aanvaller vertrekken

AA Gent heeft alweer een drukke mercato achter de rug, maar de transferactiviteit in de Planet Group Arena is nog niet helemaal voorbij. Na het vertrek van Hyun-seok Hong eerder deze week werd vrijdag opnieuw een vertrek afgerond.

Zoals verwacht nemen de Buffalo's immers ook alweer afscheid van Daisuke Yokota. De Japanse flankaanvaller was pas in januari neergestreken vanuit Polen, waar hij weggeplukt werd bij Gornik Zabrze. Hij kon zich vooralsnog echter niet doorzetten, onder meer omdat hij vorig seizoen geremd werd door een blessure.

Gent stalt hem dit seizoen bij de Duitse tweedeklasser Kaiserslautern. Er wordt geen aankoopoptie opgenomen in de deal. "De uitleenbeurt van Yokota kadert in de strategie om balans aan te brengen in de kern en hem voldoende speeltijd te gunnen. Daisuke blijft dus deel uitmaken van onze spelersgroep en kan volgend seizoen mogelijk weer aansluiten", laten ze immers weten.

Yokota is al de negende vertrekker deze zomer bij Gent, maar het valt niet uit te sluiten dat er nog dubbele cijfers gehaald zullen worden. Ook Matias Fernandez-Pardo zou immers nog een transfer kunnen maken. Eerder raakte al bekend dat Lille nog zou proberen om de 19-jarige aanvaller binnen te halen.

Sacha Tavolieri stelt nu dat de onderhandelingen tussen de clubs alvast de goede richting uitgaan. Fernandez-Pardo ontbrak vrijdagochtend zelfs al op training, wellicht om klaar te zijn om naar Frankrijk af te zakken zodra er een akkoord uit de bus zou rullen. In Frankrijk sluit de transfermarkt immers op vrijdagavond. 

LEES OOK: Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

Zal AA Gent dit seizoen offensief sterk genoeg staan?

Meest recent

Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

23
23
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

59
59
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

121
121
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

26
26
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

108
108
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

295
295
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

174
174
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

77
77
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

251
251
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

89
89
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

311
311
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

109
109
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

70
70
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

17
17
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

46
46
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

102
102
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

518
518
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

107
107
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

85
85
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

238
238
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

102
102
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

87
87
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

146
146
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

46
46

Meer sportnieuws