AA Gent laat nog een aanvaller vertrekken

door
AA Gent laat nog een aanvaller vertrekken

AA Gent heeft alweer een drukke mercato achter de rug, maar de transferactiviteit in de Planet Group Arena is nog niet helemaal voorbij. Na het vertrek van Hyun-seok Hong eerder deze week werd vrijdag opnieuw een vertrek afgerond.

Zoals verwacht nemen de Buffalo's immers ook alweer afscheid van Daisuke Yokota. De Japanse flankaanvaller was pas in januari neergestreken vanuit Polen, waar hij weggeplukt werd bij Gornik Zabrze. Hij kon zich vooralsnog echter niet doorzetten, onder meer omdat hij vorig seizoen geremd werd door een blessure.

Gent stalt hem dit seizoen bij de Duitse tweedeklasser Kaiserslautern. Er wordt geen aankoopoptie opgenomen in de deal. "De uitleenbeurt van Yokota kadert in de strategie om balans aan te brengen in de kern en hem voldoende speeltijd te gunnen. Daisuke blijft dus deel uitmaken van onze spelersgroep en kan volgend seizoen mogelijk weer aansluiten", laten ze immers weten.

Yokota is al de negende vertrekker deze zomer bij Gent, maar het valt niet uit te sluiten dat er nog dubbele cijfers gehaald zullen worden. Ook Matias Fernandez-Pardo zou immers nog een transfer kunnen maken. Eerder raakte al bekend dat Lille nog zou proberen om de 19-jarige aanvaller binnen te halen.

Sacha Tavolieri stelt nu dat de onderhandelingen tussen de clubs alvast de goede richting uitgaan. Fernandez-Pardo ontbrak vrijdagochtend zelfs al op training, wellicht om klaar te zijn om naar Frankrijk af te zakken zodra er een akkoord uit de bus zou rullen. In Frankrijk sluit de transfermarkt immers op vrijdagavond. 

LEES OOK: 'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

Zal AA Gent dit seizoen offensief sterk genoeg staan?

Meest recent

Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

10
10
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

85
85
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

46
46
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

126
126
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

419
419
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

24
24
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

53
53
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

179
179
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

154
154
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

89
89
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

162
162
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

68
68
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

417
417
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

32
32
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

137
137
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

34
34
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

223
223
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

815
815
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

386
386
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

128
128
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

195
195
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

100
100
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

23
23
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

83
83

Meer sportnieuws