AA Gent laat nog een aanvaller vertrekken

door
AA Gent laat nog een aanvaller vertrekken

AA Gent heeft alweer een drukke mercato achter de rug, maar de transferactiviteit in de Planet Group Arena is nog niet helemaal voorbij. Na het vertrek van Hyun-seok Hong eerder deze week werd vrijdag opnieuw een vertrek afgerond.

Zoals verwacht nemen de Buffalo's immers ook alweer afscheid van Daisuke Yokota. De Japanse flankaanvaller was pas in januari neergestreken vanuit Polen, waar hij weggeplukt werd bij Gornik Zabrze. Hij kon zich vooralsnog echter niet doorzetten, onder meer omdat hij vorig seizoen geremd werd door een blessure.

Gent stalt hem dit seizoen bij de Duitse tweedeklasser Kaiserslautern. Er wordt geen aankoopoptie opgenomen in de deal. "De uitleenbeurt van Yokota kadert in de strategie om balans aan te brengen in de kern en hem voldoende speeltijd te gunnen. Daisuke blijft dus deel uitmaken van onze spelersgroep en kan volgend seizoen mogelijk weer aansluiten", laten ze immers weten.

Yokota is al de negende vertrekker deze zomer bij Gent, maar het valt niet uit te sluiten dat er nog dubbele cijfers gehaald zullen worden. Ook Matias Fernandez-Pardo zou immers nog een transfer kunnen maken. Eerder raakte al bekend dat Lille nog zou proberen om de 19-jarige aanvaller binnen te halen.

Sacha Tavolieri stelt nu dat de onderhandelingen tussen de clubs alvast de goede richting uitgaan. Fernandez-Pardo ontbrak vrijdagochtend zelfs al op training, wellicht om klaar te zijn om naar Frankrijk af te zakken zodra er een akkoord uit de bus zou rullen. In Frankrijk sluit de transfermarkt immers op vrijdagavond. 

LEES OOK: 'De Mil weet genoeg: vijftal moet weg bij AA Gent'

Zal AA Gent dit seizoen offensief sterk genoeg staan?

Meest recent

Done deal: Anderlecht kondigt eerste wintertransfer aan

Terwijl de spelers van RSC Anderlecht momenteel de tweede seizoenshelft voorbereiden op Spaanse ...

85
85
'Real flikt het weer: wereldster transfervrij naar Madrid'

Real Madrid wist de voorbije jaren heel wat topspelers op transfervrije basis binnen te halen. En ...

50
50
'De Mil weet genoeg: vijftal moet weg bij AA Gent'

Bij KAA Gent is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Rik De Mil en zijn ...

117
117
Vermant nu al zeker: "Als híj́ de Gouden Schoen niet wint ..."

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Hoewel hij in het voorbije kalenderjaar voor ...

150
150
Luke Littler met verstomming geslagen door Rode Duivel

In Alexandra Palace kwam zaterdagavond een einde aan een spetterend WK Darts. De winnaar konden de ...

102
102
'Masterplan Anderlecht: ruwe diamant wordt klaargestoomd'

Bij RSC Anderlecht loopt er nog héél veel talent rond op Neerpede. De Brusselaars ...

162
162
'Premier League zet Club Brugge op jackpot'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

292
292
'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

53
53
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

62
62
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

57
57
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

366
366
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

269
269
Gouden Schoen-race terug open: Vanaken spreekt zich uit

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

281
281
'Zware klap voor Hayen: steunpilaar naar uitgang'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

382
382
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

520
520
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

206
206
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

45
45
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

221
221
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

630
630
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

221
221
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

225
225
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

74
74
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

202
202
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

265
265
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

712
712

Meer sportnieuws