AA Gent laat nog een aanvaller vertrekken

door
AA Gent laat nog een aanvaller vertrekken

AA Gent heeft alweer een drukke mercato achter de rug, maar de transferactiviteit in de Planet Group Arena is nog niet helemaal voorbij. Na het vertrek van Hyun-seok Hong eerder deze week werd vrijdag opnieuw een vertrek afgerond.

Zoals verwacht nemen de Buffalo's immers ook alweer afscheid van Daisuke Yokota. De Japanse flankaanvaller was pas in januari neergestreken vanuit Polen, waar hij weggeplukt werd bij Gornik Zabrze. Hij kon zich vooralsnog echter niet doorzetten, onder meer omdat hij vorig seizoen geremd werd door een blessure.

Gent stalt hem dit seizoen bij de Duitse tweedeklasser Kaiserslautern. Er wordt geen aankoopoptie opgenomen in de deal. "De uitleenbeurt van Yokota kadert in de strategie om balans aan te brengen in de kern en hem voldoende speeltijd te gunnen. Daisuke blijft dus deel uitmaken van onze spelersgroep en kan volgend seizoen mogelijk weer aansluiten", laten ze immers weten.

Yokota is al de negende vertrekker deze zomer bij Gent, maar het valt niet uit te sluiten dat er nog dubbele cijfers gehaald zullen worden. Ook Matias Fernandez-Pardo zou immers nog een transfer kunnen maken. Eerder raakte al bekend dat Lille nog zou proberen om de 19-jarige aanvaller binnen te halen.

Sacha Tavolieri stelt nu dat de onderhandelingen tussen de clubs alvast de goede richting uitgaan. Fernandez-Pardo ontbrak vrijdagochtend zelfs al op training, wellicht om klaar te zijn om naar Frankrijk af te zakken zodra er een akkoord uit de bus zou rullen. In Frankrijk sluit de transfermarkt immers op vrijdagavond. 

LEES OOK: ‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

Zal AA Gent dit seizoen offensief sterk genoeg staan?

Meest recent

Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

31
31
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

39
39
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

62
62
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

50
50
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

54
54
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

51
51
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

320
320
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

76
76
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

43
43
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

163
163
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

207
207
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

259
259
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

129
129
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

187
187
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

415
415
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

98
98
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

587
587
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

339
339
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

145
145
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

158
158
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

81
81
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

110
110
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

121
121

Meer sportnieuws