AA Gent laat nog een aanvaller vertrekken

78 stemmen
AA Gent laat nog een aanvaller vertrekken

AA Gent heeft alweer een drukke mercato achter de rug, maar de transferactiviteit in de Planet Group Arena is nog niet helemaal voorbij. Na het vertrek van Hyun-seok Hong eerder deze week werd vrijdag opnieuw een vertrek afgerond.

Zoals verwacht nemen de Buffalo's immers ook alweer afscheid van Daisuke Yokota. De Japanse flankaanvaller was pas in januari neergestreken vanuit Polen, waar hij weggeplukt werd bij Gornik Zabrze. Hij kon zich vooralsnog echter niet doorzetten, onder meer omdat hij vorig seizoen geremd werd door een blessure.

Gent stalt hem dit seizoen bij de Duitse tweedeklasser Kaiserslautern. Er wordt geen aankoopoptie opgenomen in de deal. "De uitleenbeurt van Yokota kadert in de strategie om balans aan te brengen in de kern en hem voldoende speeltijd te gunnen. Daisuke blijft dus deel uitmaken van onze spelersgroep en kan volgend seizoen mogelijk weer aansluiten", laten ze immers weten.

Yokota is al de negende vertrekker deze zomer bij Gent, maar het valt niet uit te sluiten dat er nog dubbele cijfers gehaald zullen worden. Ook Matias Fernandez-Pardo zou immers nog een transfer kunnen maken. Eerder raakte al bekend dat Lille nog zou proberen om de 19-jarige aanvaller binnen te halen.

Sacha Tavolieri stelt nu dat de onderhandelingen tussen de clubs alvast de goede richting uitgaan. Fernandez-Pardo ontbrak vrijdagochtend zelfs al op training, wellicht om klaar te zijn om naar Frankrijk af te zakken zodra er een akkoord uit de bus zou rullen. In Frankrijk sluit de transfermarkt immers op vrijdagavond. 

LEES OOK: ‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

🚀

Zal AA Gent dit seizoen offensief sterk genoeg staan?

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

41
41
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

52
52
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

37
37
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

112
112
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

368
368
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

514
514
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

472
472
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

81
81
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

401
401
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

543
543
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

249
249
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

69
69
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

235
235
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

464
464
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

267
267
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

729
729
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

223
223
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

247
247
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

571
571
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

396
396
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

751
751
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

630
630
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

225
225
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

740
740
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws