'AA Gent verspeelt op de valreep nog goudhaantje'

door
'AA Gent verspeelt op de valreep nog goudhaantje'

Bij AA Gent zullen ze vrijdag vooral denken aan de loting voor de league phase van de Conference League, waarbij ze om 14u30 in pot 1 gaan. Achter de schermen kan er echter ook nog één en ander bewegen op het vlak van transfers.

Deze week zagen de Buffalo's met Hyun-seok Hong opnieuw een sterkhouder vertrekken, want de Zuid-Koreaan koos voor een avontuur in de Bundesliga bij Mainz. Mogelijk verliest Gent nu op de valreep nog één van zijn smaakmakers.

LEES OOK: AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

Lille dicht bij komst Fernandez-Pardo

In de grote Europese voetballanden sluit de transfermarkt vrijdagavond al, maar voor die deadline zou Matias Fernandez-Pardo nog kunnen vertrekken. De 19-jarige aanvaller werd de voorbije dagen opnieuw gelinkt aan AS Roma, maar nu duikt nog een gegadigde op.

Sacha Tavolieri meldt immers dat Lille werk zou maken van zijn komst. De Noord-Fransen zouden al een persoonlijk akkoord op zak hebben met Fernandez-Pardo zelf en volop aan het onderhandelen zijn met Gent. Ze hopen om ook op clubniveau in de loop van vrijdag een overeenkomst te vinden.

AA Gent wil stevig cashen

Daarvoor zullen ze wel diep in de buidel moeten tasten, want Gent wil meer dan 10 miljoen euro voor de jeugdinternational. Die was vorig seizoen dé revelatie van de play-offs, waarin hij zeven keer scoorde in tien wedstrijden. Dit seizoen is hij onder Wouter Vrancken tot dusver geen vaste titularis.

Bij Lille zou Fernandez-Pardo met Thomas Meunier, Ngal'ayel Mukau en Vincent Burlet nog enkele landgenoten tegenkomen. Hij zou er bovendien ook aan de bak mogen in de Champions League, waarin Lille enkele fraaie affiches staan te wachten. Ze werden bij de loting op donderdag gekoppeld aan Real Madrid, Liverpool, Juventus, Atletico Madrid, Feyenoord, Sporting CP, Sturm Graz en Bologna.

Zou Lille een goede stap zijn voor Fernandez-Pardo?

Meest recent

KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

28
28
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

32
32
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

13
13
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

21
21
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

86
86
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

83
83
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

105
105
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

159
159
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

64
64
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

270
270
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

140
140
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

458
458
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

1123
1123
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

61
61
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

153
153
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

156
156
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

278
278
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

75
75
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

59
59
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

571
571
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

121
121
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

395
395
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

621
621
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

312
312
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

370
370

Meer sportnieuws