'AA Gent verspeelt op de valreep nog goudhaantje'

408 stemmen
'AA Gent verspeelt op de valreep nog goudhaantje'

Bij AA Gent zullen ze vrijdag vooral denken aan de loting voor de league phase van de Conference League, waarbij ze om 14u30 in pot 1 gaan. Achter de schermen kan er echter ook nog één en ander bewegen op het vlak van transfers.

Deze week zagen de Buffalo's met Hyun-seok Hong opnieuw een sterkhouder vertrekken, want de Zuid-Koreaan koos voor een avontuur in de Bundesliga bij Mainz. Mogelijk verliest Gent nu op de valreep nog één van zijn smaakmakers.

LEES OOK: 'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

Lille dicht bij komst Fernandez-Pardo

In de grote Europese voetballanden sluit de transfermarkt vrijdagavond al, maar voor die deadline zou Matias Fernandez-Pardo nog kunnen vertrekken. De 19-jarige aanvaller werd de voorbije dagen opnieuw gelinkt aan AS Roma, maar nu duikt nog een gegadigde op.

Sacha Tavolieri meldt immers dat Lille werk zou maken van zijn komst. De Noord-Fransen zouden al een persoonlijk akkoord op zak hebben met Fernandez-Pardo zelf en volop aan het onderhandelen zijn met Gent. Ze hopen om ook op clubniveau in de loop van vrijdag een overeenkomst te vinden.

AA Gent wil stevig cashen

Daarvoor zullen ze wel diep in de buidel moeten tasten, want Gent wil meer dan 10 miljoen euro voor de jeugdinternational. Die was vorig seizoen dé revelatie van de play-offs, waarin hij zeven keer scoorde in tien wedstrijden. Dit seizoen is hij onder Wouter Vrancken tot dusver geen vaste titularis.

Bij Lille zou Fernandez-Pardo met Thomas Meunier, Ngal'ayel Mukau en Vincent Burlet nog enkele landgenoten tegenkomen. Hij zou er bovendien ook aan de bak mogen in de Champions League, waarin Lille enkele fraaie affiches staan te wachten. Ze werden bij de loting op donderdag gekoppeld aan Real Madrid, Liverpool, Juventus, Atletico Madrid, Feyenoord, Sporting CP, Sturm Graz en Bologna.

🚀

Zou Lille een goede stap zijn voor Fernandez-Pardo?

Meest recent

FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

6
6
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

28
28
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

101
101
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

83
83
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

66
66
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

51
51
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

114
114
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

336
336
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

67
67
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

415
415
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

94
94
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

276
276
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

473
473
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

348
348
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

438
438
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

520
520
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

888
888
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

210
210
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

375
375
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

123
123
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

265
265
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

511
511
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

61
61
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

494
494

Meer sportnieuws