'AA Gent verspeelt op de valreep nog goudhaantje'

door
'AA Gent verspeelt op de valreep nog goudhaantje'

Bij AA Gent zullen ze vrijdag vooral denken aan de loting voor de league phase van de Conference League, waarbij ze om 14u30 in pot 1 gaan. Achter de schermen kan er echter ook nog één en ander bewegen op het vlak van transfers.

Deze week zagen de Buffalo's met Hyun-seok Hong opnieuw een sterkhouder vertrekken, want de Zuid-Koreaan koos voor een avontuur in de Bundesliga bij Mainz. Mogelijk verliest Gent nu op de valreep nog één van zijn smaakmakers.

LEES OOK: 'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Lille dicht bij komst Fernandez-Pardo

In de grote Europese voetballanden sluit de transfermarkt vrijdagavond al, maar voor die deadline zou Matias Fernandez-Pardo nog kunnen vertrekken. De 19-jarige aanvaller werd de voorbije dagen opnieuw gelinkt aan AS Roma, maar nu duikt nog een gegadigde op.

Sacha Tavolieri meldt immers dat Lille werk zou maken van zijn komst. De Noord-Fransen zouden al een persoonlijk akkoord op zak hebben met Fernandez-Pardo zelf en volop aan het onderhandelen zijn met Gent. Ze hopen om ook op clubniveau in de loop van vrijdag een overeenkomst te vinden.

AA Gent wil stevig cashen

Daarvoor zullen ze wel diep in de buidel moeten tasten, want Gent wil meer dan 10 miljoen euro voor de jeugdinternational. Die was vorig seizoen dé revelatie van de play-offs, waarin hij zeven keer scoorde in tien wedstrijden. Dit seizoen is hij onder Wouter Vrancken tot dusver geen vaste titularis.

Bij Lille zou Fernandez-Pardo met Thomas Meunier, Ngal'ayel Mukau en Vincent Burlet nog enkele landgenoten tegenkomen. Hij zou er bovendien ook aan de bak mogen in de Champions League, waarin Lille enkele fraaie affiches staan te wachten. Ze werden bij de loting op donderdag gekoppeld aan Real Madrid, Liverpool, Juventus, Atletico Madrid, Feyenoord, Sporting CP, Sturm Graz en Bologna.

Zou Lille een goede stap zijn voor Fernandez-Pardo?

Meest recent

Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

22
22
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

11
11
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

74
74
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

37
37
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

110
110
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

186
186
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

52
52
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

152
152
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

127
127
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

52
52
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

91
91
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

177
177
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

153
153
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

546
546
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

123
123
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

73
73
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

63
63
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

100
100
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

196
196
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

182
182
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

124
124
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

308
308
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

270
270
Mignolet vreest einde: zware klap komt hard aan

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

271
271

Meer sportnieuws