'AA Gent verspeelt op de valreep nog goudhaantje'

door
'AA Gent verspeelt op de valreep nog goudhaantje'

Bij AA Gent zullen ze vrijdag vooral denken aan de loting voor de league phase van de Conference League, waarbij ze om 14u30 in pot 1 gaan. Achter de schermen kan er echter ook nog één en ander bewegen op het vlak van transfers.

Deze week zagen de Buffalo's met Hyun-seok Hong opnieuw een sterkhouder vertrekken, want de Zuid-Koreaan koos voor een avontuur in de Bundesliga bij Mainz. Mogelijk verliest Gent nu op de valreep nog één van zijn smaakmakers.

LEES OOK: AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

Lille dicht bij komst Fernandez-Pardo

In de grote Europese voetballanden sluit de transfermarkt vrijdagavond al, maar voor die deadline zou Matias Fernandez-Pardo nog kunnen vertrekken. De 19-jarige aanvaller werd de voorbije dagen opnieuw gelinkt aan AS Roma, maar nu duikt nog een gegadigde op.

Sacha Tavolieri meldt immers dat Lille werk zou maken van zijn komst. De Noord-Fransen zouden al een persoonlijk akkoord op zak hebben met Fernandez-Pardo zelf en volop aan het onderhandelen zijn met Gent. Ze hopen om ook op clubniveau in de loop van vrijdag een overeenkomst te vinden.

AA Gent wil stevig cashen

Daarvoor zullen ze wel diep in de buidel moeten tasten, want Gent wil meer dan 10 miljoen euro voor de jeugdinternational. Die was vorig seizoen dé revelatie van de play-offs, waarin hij zeven keer scoorde in tien wedstrijden. Dit seizoen is hij onder Wouter Vrancken tot dusver geen vaste titularis.

Bij Lille zou Fernandez-Pardo met Thomas Meunier, Ngal'ayel Mukau en Vincent Burlet nog enkele landgenoten tegenkomen. Hij zou er bovendien ook aan de bak mogen in de Champions League, waarin Lille enkele fraaie affiches staan te wachten. Ze werden bij de loting op donderdag gekoppeld aan Real Madrid, Liverpool, Juventus, Atletico Madrid, Feyenoord, Sporting CP, Sturm Graz en Bologna.

Zou Lille een goede stap zijn voor Fernandez-Pardo?

Meest recent

Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

1
1
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

124
124
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

53
53
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

88
88
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

484
484
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

125
125
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

110
110
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

214
214
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

287
287
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

322
322
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

147
147
'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

716
716
Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

440
440
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

130
130
'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

316
316
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

57
57
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

71
71
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

422
422
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

89
89
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

511
511
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

273
273
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

464
464
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

388
388
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

348
348
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1552
1552

Meer sportnieuws