'Union pusht voor topaanwinst: Anderlecht hapt stof'

642
'Union pusht voor topaanwinst: Anderlecht hapt stof'

Het einde van de zomerse transferperiode staat voor de deur en ook verschillende Belgische ploegen willen nog toeslaan. Union SG zou bijvoorbeeld nog een offensieve kracht aan de selectie willen toevoegen. En dat is een streep door de rekening van RSC Anderlecht.

De titel werd uiteindelijk nog uit handen gegeven, maar Union kwam ook vorig seizoen weer erg sterk voor de dag. Jammer genoeg leidde dat voor het derde jaar op rij tot hetzelfde scenario in de zomermaanden. Namelijk een vertrek van de hoofdtrainer én van verschillende sterkhouders.

Zo besloot coach Alexander Blessin in te gaan op de aanbieding van Sankt Pauli. Ook Mohamed Amoura verhuisde naar de Bundesliga, de Algerijnse aanvaller tekende bij VfL Wolfsburg. Gustaf Nilsson trok op zijn beurt naar Club Brugge. En maandag trok Cameron Puertas nog eens richting Saudi-Arabië.

LEES OOK: Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Belgische parel bij Lens

De Brusselaars hadden echter al rekening gehouden met zo'n scenario. En dus werd al vroeg tijdens de transferperiode werk gemaakt van versterking voor de selectie. Inmiddels werd al een zestal aanwinsten vastgelegd. En in het beste geval wordt ook Ayanda Sishuba nog aan da lijstje toegevoegd.

Deze 19-jarige spelmaker/flankaanvaller is een jeugdproduct van Moeskroen, maar speelt nu al enkele bij RC Lens. Daar zou de Belgische jeugd-international echter mogen vertrekken. Naar verluidt mikt Lens op een transfersom van zo'n 4 miljoen euro, plus een percentage op de latere doorverkoopsom.

Anderlecht kansloos

Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri is Union nu ook klaar om door te drukken voor de jonge Belg. In de komende uren zouden de Unionisten actie ondernemen om een akkoord te vinden met Lens. Overigens toonde ook Anderlecht naar verluidt interesse. Maar de stadsgenoot van Union lijkt kansloos. Sishuba zou persoonlijk niet overtuig zijn door het project dat Paars-Wit hem aanbood en bedankte vriendelijk voor de interesse.

Welke club ziet u dit seizoen het hoogste eindigen in de JPL?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

35
35
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

152
152
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

121
121
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

146
146
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

35
35
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

200
200
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

75
75
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

29
29
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

25
25
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

25
25
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

27
27
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

91
91
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

79
79
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

30
30
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

33
33
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

122
122
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

46
46
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

252
252
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

107
107
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

211
211
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

83
83
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

76
76

Meer sportnieuws