'AA Gent vloekt: nieuwe transfersom Hong onthuld'

483
'AA Gent vloekt: nieuwe transfersom Hong onthuld'

AA Gent heeft zich woensdagavond verzekerd van een plekje in het hoofdtoernooi van de Conference League. Het wordt uitkijken naar welke invloed deze kwalificatie zal hebben op de verdere transferplannen. De eerstvolgende vertrekker lijkt alvast bepaald.

Gent beleefde al een behoorlijk drukke transferzomer en nam afscheid van verschillende spelers. Julien De Sart, Tarik Tissoudali, Laurent Depoitre, Jorthy Mokio, Paul Nardi, ... trokken de poorten van de Planet Group Arena om uiteenlopende redenen achter zich dicht.

Dat lijstje lijkt nog wat langer te worden. Zo raakte recentelijk bekend dat de Hyunseok Hong goed op weg is om een nieuw avontuur aan te gaan. De Zuid-Koreaanse middenvelder is zijn laatste contractjaar ingegaan en van een verlenging is al een tijdje geen sprake meer.

LEES OOK: Nusa en El Khannouss schitteren in de Bundesliga

Deal met Trabzon van tafel

De Buffalo's probeerden dan ook om nog wat te verdienen aan hun sterkhouder. Uiteindelijk werd zelfs een akkoord gevonden met het Turkse Trabzonspor. In de voorbije wedstrijden werd Hong alvast uit de selectie gehouden om de kans op blessures te vermijden. Desondanks viel die transfer alsnog in het water.

Momenteel zou Hong een belastingvoordeel in Zuid-Korea genieten omdat hij in Europa voetbalt. Bij een verhuis naar Turkije valt dat weg en de middenvelder zou nu verlangen dat de club dit verschil bijbetaalt. Daarnaast zou ook een eventuele afkoopclausule voor problemen zorgen. En dus trokken de Turken zich uiteindelijk terug.

Miljoen euro minder

Maar inmiddels werd alweer een nieuwe oplossing gevonden. Zo raakte woensdag bekend dat Hong op weg is naar het Duitse FSV Mainz. Daar kan hij het belastingvoordeel blijven genieten en ook op sportief vlak lijkt het een mooiere uitdaging. Voor Gent is het echter een minder goede zaak. Met Trabzon had de club naar verluidt een akkoord over een transfersom van 5 miljoen euro. Verschillende bronnen melden nu dat Mainz 'slechts' 4 miljoen euro zal dokken.

Gent moet sowieso nog een extra middenvelder halen ...

Meest recent

Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

28
28
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

29
29
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

39
39
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

387
387
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

65
65
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

78
78
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

55
55
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

24
24
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

278
278
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

331
331
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

199
199
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

291
291
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

259
259
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

70
70
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

316
316
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

107
107
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

125
125
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

42
42
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

299
299
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

194
194
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

196
196
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1176
1176
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

96
96

Meer sportnieuws