'Kompany trekt bleek weg na transferactie Barcelona'

door
'Kompany trekt bleek weg na transferactie Barcelona'

Vincent Kompany is goed aan zijn eerste Bundesliga-campagne begonnen als hoofdcoach van Bayern München. Desondanks blijft er ruimte voor extra versterking. Maar Der Rekordmeister krijgt een stevige concurrent voor zijn topdoelwit.

Afgelopen weekend werkte Bayern zijn eerste competitiewedstrijd af onder het bewind van Kompany. Die werd uiteindelijk met 2-3 gewonnen van VfL Wolfsburg. Aanvallend gezien liet de ploeg ook een goede indruk achter. Maar defensief toonde Bayern zich, net als vorig seizoen, behoorlijk kwetsbaar.

LEES OOK: 'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

Dunne spoeling achterin

De eerste tegentreffer kwam er bijvoorbeeld na een strafschopfout van Sacha Boey, de tweede tegengoal was het rechtstreekse gevolg van een blunder van Kim Min-Jae. Kompany zal het niveau achterin dus nog behoorlijk moeten opkrikken. Maar de spoeling in de defensie is behoorlijk dun.

Eerder deze zomer nam Bayern immers afscheid van Matthijs de Ligt, die zijn voetbalgeluk bij Manchester United ging beproeven. Met Hiroki Ito werd weliswaar een nieuwe verdediger aangetrokken. De Japanner viel echter geblesseerd uit in de voorbereiding en staat nog een poosje aan de kant.

Barça schiet in actie

Vandaar dat de topclub al wekenlang achter de komst van Jonathan Tah hengelt. De Duitse international is bij Bayer Leverkusen zijn laatste contractjaar ingegaan en daar wil Bayern van profiteren. Maar ondanks een vermeend persoonlijk akkoord, blijft het transferdossier maar aanslepen.

En nu dreigen Kompany en co helemaal naast Tah te grijpen. Zo meldt Mundo Deportivo dat ook FC Barcelona zich aan het front heeft gemeld. De Spaanse vicekampioen zou zo'n 20 miljoen euro bieden voor de diensten van de verdediger. Afwachten of dit de andere partijen overstag doet gaan, Tah zou alvast graag willen spelen onder coach Hansi Flick.

Welke club heeft momenteel de sterkste kern?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

227
227
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

86
86
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

13
13
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

68
68
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

52
52
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

71
71
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

269
269
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

40
40
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

420
420
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

266
266
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

359
359
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

28
28
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

35
35
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

69
69
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

92
92
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

121
121
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

73
73
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

449
449
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

168
168
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

340
340
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

131
131
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

483
483
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

298
298
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

244
244
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

189
189

Meer sportnieuws