Riemer geeft zijn mening over vele transfergeruchten

236 stemmen
Riemer geeft zijn mening over vele transfergeruchten

Nog een tiental dagen heeft Anderlecht om zijn spelerskern eindelijk helemaal op punt te krijgen. Er ligt nog heel wat werk op de plank voor CEO Sports Jesper Fredberg, want er moeten nog verschillende overbodige spelers vertrekken én op meerdere posities is versterking nog gewenst.

Het boodschappenlijstje van Paars-Wit is lang: een creatieve middenvelder en een flankaanvaller lijken nog noodzakelijk, terwijl ook nog een doelman, extra centrale verdediger en eventueel nog een middenvelder geen overbodige luxe lijken. Het lijstje met spelers die aan Anderlecht gelinkt worden, groeit elke dag.

LEES OOK: 'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

Riemer wacht op versterking

Er waren bijvoorbeeld al Jean Butez, Christian Eriksen en Dennis Praet en de voorbije dagen doken er ook geruchten op over Davy Klaassen en Joseph Nonge. Brian Riemer hoopt echter vooral dat er snel effectief spelers neerstrijken.

"Ik werk met de spelers die beschikbaar zijn en wacht af. Het is niet de makkelijkste transfermarkt, maar ik weet dat de leiders van de club hard vechten om de spelers binnen te halen die we willen", probeert de Deen rustig te blijven bij Het Nieuwbslad. "Maar ik geef toe...Het is moeilijk als je nog niet weet wie er precies zal neerstrijken en hoeveel versterkingen er zullen komen."

Vervelende situatie voor Anderlecht

"Eén, twee, drie spelers? En zijn dat dat plug-in-spelers of jongens die even moeten wennen", weet ook Riemer niet. "Met plug-in-spelers bedoel ik gasten zoals Zanka die de tactiek en het Europese voetbal kennen en meteen geïntegreerd kunnen worden of wordt het misschien een – ik zeg maar wat – een Japanse of een Zuid-Amerikaanse versterking die de taal niet spreekt en de voetbalstijl niet kent. We zullen het zien als de transfermarkt gesloten is."

Het wordt voor de trainer dus in spanning afwachten. Hij zal zich in eerste instantie dan ook focussen op het verzekeren van kwalificatie voor de Europa League. Daarvoor moet Anderlecht donderdagavond met succes een 1-0-voorsprong zien te verdedigen tegen Dinamo Minsk.

Zal Anderlecht er nog in slagen al zijn targets te vinden?

Meest recent

'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

0
0
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

44
44
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

21
21
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

67
67
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

23
23
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

12
12
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

103
103
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

135
135
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

145
145
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

89
89
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

28
28
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

99
99
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

104
104
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

98
98
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

117
117
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

215
215
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

43
43
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

155
155
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

342
342
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

388
388
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

368
368
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

68
68
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

66
66
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

364
364
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

199
199

Meer sportnieuws