Riemer geeft zijn mening over vele transfergeruchten

door
Riemer geeft zijn mening over vele transfergeruchten

Nog een tiental dagen heeft Anderlecht om zijn spelerskern eindelijk helemaal op punt te krijgen. Er ligt nog heel wat werk op de plank voor CEO Sports Jesper Fredberg, want er moeten nog verschillende overbodige spelers vertrekken én op meerdere posities is versterking nog gewenst.

Het boodschappenlijstje van Paars-Wit is lang: een creatieve middenvelder en een flankaanvaller lijken nog noodzakelijk, terwijl ook nog een doelman, extra centrale verdediger en eventueel nog een middenvelder geen overbodige luxe lijken. Het lijstje met spelers die aan Anderlecht gelinkt worden, groeit elke dag.

LEES OOK: 'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Riemer wacht op versterking

Er waren bijvoorbeeld al Jean Butez, Christian Eriksen en Dennis Praet en de voorbije dagen doken er ook geruchten op over Davy Klaassen en Joseph Nonge. Brian Riemer hoopt echter vooral dat er snel effectief spelers neerstrijken.

"Ik werk met de spelers die beschikbaar zijn en wacht af. Het is niet de makkelijkste transfermarkt, maar ik weet dat de leiders van de club hard vechten om de spelers binnen te halen die we willen", probeert de Deen rustig te blijven bij Het Nieuwbslad. "Maar ik geef toe...Het is moeilijk als je nog niet weet wie er precies zal neerstrijken en hoeveel versterkingen er zullen komen."

Vervelende situatie voor Anderlecht

"Eén, twee, drie spelers? En zijn dat dat plug-in-spelers of jongens die even moeten wennen", weet ook Riemer niet. "Met plug-in-spelers bedoel ik gasten zoals Zanka die de tactiek en het Europese voetbal kennen en meteen geïntegreerd kunnen worden of wordt het misschien een – ik zeg maar wat – een Japanse of een Zuid-Amerikaanse versterking die de taal niet spreekt en de voetbalstijl niet kent. We zullen het zien als de transfermarkt gesloten is."

Het wordt voor de trainer dus in spanning afwachten. Hij zal zich in eerste instantie dan ook focussen op het verzekeren van kwalificatie voor de Europa League. Daarvoor moet Anderlecht donderdagavond met succes een 1-0-voorsprong zien te verdedigen tegen Dinamo Minsk.

Zal Anderlecht er nog in slagen al zijn targets te vinden?

Meest recent

Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

60
60
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

122
122
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

428
428
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

47
47
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

179
179
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

30
30
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

76
76
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

111
111
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

157
157
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

508
508
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

302
302
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

192
192
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

396
396
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

270
270
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

261
261
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

267
267
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

615
615
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

185
185
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

129
129
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

68
68
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

55
55
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

34
34
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

166
166
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

129
129
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

66
66

Meer sportnieuws